Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 506
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 719
Момичета, имате ли впечатление от това олио на Cerave?
 Сваля ли грим?

# 91
  • София
  • Мнения: 166
Някой знае ли къде мога да намеря биреният шампоан Орзен (Orzene)?
Преди се намираше по повечето дрогерии, а сега сякаш е изчезнал? Ще съм благодарна, ако някой е по-добре запознат и сподели.
Последно съм си го купувала от Ремедиум.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Джасти, благодаря за темата.Two Hearts И аз ще купя 7 секундната маска  на Gliss за боядисана коса, особено след мнението на Дона Флор.Two Hearts Любимите ми балсами са на Апивита, на Юсерин също не е лош и този на Нивея с тъмно синята капачка.Прави устните уникално меки, пухкави и подхранени.Two Hearts

# 93
  • София
  • Мнения: 6 258
Купих и аз маската за боядисана коса, по принцип ползвам само професионална козметика за коса, защото дрогерийната не ми е достатъчно силна, но ме зарибихте с тази. Мисля да я ползвам след друга маска, по-скоро като балсам, ще споделя.

# 94
  • Мнения: 12 791
Ужасни сте... и аз си я купих тая маска Grinning
Сега един глупав въпрос да задам. Това нещо къде по реда да го вместя при положение че обикновено използвам нормален балсам с отмиване в банята и после спрей без отмиване преди да я изсуша? Пак ли да си слагам тези неща или да пропусна някое? Ако да - кое?

Взех черната, за суха и увредена коса, макар че моята е с мазни корени. Ама пък в корените нямам работа да слагам маска и без това. Тънък косъм, климатици и наелектризиране постоянно в този сезон, не е добра комбинацията. Ще играе и ножицата тия дни, но да не остана назад след тия хвалби, взех и въпросната маска щом не изисква време.

# 95
  • Мнения: 3 214
И аз с прясно мнение от маската. Oil Nutritive е моята.
Косата ми е с тънък косъм, боядисана и доста оредяла след прекаран Ковид. Сложих по-малко от посочените 20 мл (малко под раменете ми е дължината на косата). Усетих сякаш малко повече плътност след изсъхване и със сигурност малко повече мекота и блясък. Хубава е маската, но не бих я окачествила като уау поне на този етап. С уточнението, че това е първо ползване и мнение. Тепърва ще се опознаваме.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз ще я купя,намалена в в Лили...

# 97
  • Мнения: 12
Ужасни сте... и аз си я купих тая маска Grinning
Сега един глупав въпрос да задам. Това нещо къде по реда да го вместя при положение че обикновено използвам нормален балсам с отмиване в банята и после спрей без отмиване преди да я изсуша? Пак ли да си слагам тези неща или да пропусна някое? Ако да - кое?

Взех черната, за суха и увредена коса, макар че моята е с мазни корени. Ама пък в корените нямам работа да слагам маска и без това. Тънък косъм, климатици и наелектризиране постоянно в този сезон, не е добра комбинацията. Ще играе и ножицата тия дни, но да не остана назад след тия хвалби, взех и въпросната маска щом не изисква време.
След шампоан, вместо балсам или друга маска, но спазвай дозата според разграфяване и измий след около десетина секунди. Аз я ползвам веднъж на три къпания върху дълга коса в балеаж и съм много доволна.

# 98
  • Мнения: 12 791
Благодаря, ще я пробвам вместо нормалния балсам значи, а не освен него. Косата ми определено има нужда от нещо такова в момента, през зимата става ужасна по краищата от сухия въздух и наелектризирането от пуловери и прочие.

# 99
  • Мнения: 2 586
И аз отдавна ги гледам тези маски, дори се чудих дали да не купя за дъщеря ми, която е на 7 г.😁 Но май ще й дойде силна. С това разграфяване според вас за колко измивания ще стигне тази маска? Не ми се струва много икономична. Но нищо не може да бие Елсев 3 в 1 безсулфатните шампоани, които са си живо разхищение. Я ми стигне за 5-6 измивания, я не.

# 100
  • Мнения: 12 791
10 дози по 20мл е бутилката, а вече кой по колко ще слага... Гледам пише за дълга коса по 1 до 2 дози, моята не е особено буйна и мисля с една да пробвам. Предполагам че след първото ползване ще е станало ясно дали това количество е ОК за моето оперение или не е.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 258
Ти да не гониш пяна от бесулфатния и да доливаш ли доливаш? Grinning
Иначе по 20мл е разграфено, като за дълга и гъста пише 2 дози, значи на мен би трябввало за 10 пъти да ми стигне.

# 102
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Всъщност и Лореал имат подобна маска, само че 8 секундна. Магическа вода се води. Балеа също, но не съм пробвала нищо. Нямам време да ида до ДМ.
Бих заложила на Глис иначе

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
В немския DM тези маски са по 5,95 евро, а тук в Лили намалени от 16лв...

# 104
  • Мнения: 2 586
Ти да не гониш пяна от бесулфатния и да доливаш ли доливаш? Grinning
Иначе по 20мл е разграфено, като за дълга и гъста пише 2 дози, значи на мен би трябввало за 10 пъти да ми стигне.
Е, не, разбира се. Ама ме дразнеше, че не си чувствах косата чиста Grinning

Общи условия

Активация на акаунт