Ученическа любов, моля за съвет

  • 3 397
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 603
Да на 17 съм!Съучениците ми се държат като недорасли познавам ги все пак вече съм четвърта година с тях.

Съучениците ти може да се държат като недорасли, по принцип момчетата по-бавно съзряват. Но само не ми казвай, че всичките ти съученички са като теб и приятелките ти – само си харесвате разни момченца и шушу-мушу, хи-хи-хи, без нищо повече?
Аз пък защо ли си мисля, че на тази възраст повечето младежи, особено момичетата, си имат сериозни гаджета, някои, да не кажа повечето, дори правят секс, а не се държат като хихикащи малолетки.

И изобщо, зарежи това с гаджетата. Явно не си дорасла още. Залегни на учебниците, че матури те чакат. Не знам кой ги пише тези петици на такъв правопис, по мое време надали щеше да издрапаш до тройка.
Момчетата няма да избягат, но пропуснатите знания после едва ли ще успееш да наваксаш.
Сигурно и ти си мечтаеш да станеш уверена, успешна, самостоятелна и със самочувствие жена, нали? Е, то не пада от небето, с учене става.

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
www.teenproblem.com

# 32
  • Мнения: 12
Понякога се случва да допусна някои грешки от бързане и защото пиша дълги съобщения.Предварително се извинявам за това.

# 33
  • Мнения: 25 603
Не, няма нужда да ни се извиняваш. Учи за себе си и за собственото си бъдеще.

# 34
  • Мнения: 12
До коментара в който пише че мислим само за момчета.Никъде не съм споменала че мисля само за това.Наблягам на ученето,но в крайна сметка човек не може да се занимавам само с това трябва да имам и някакъв личен живот.

# 35
  • Мнения: 25 603
Личният живот не е да си шушукате приятелките коя кое момче харесва.
Аз като ти казвам, че си малка още... Simple Smile

# 36
  • Мнения: 18 298
Личният живот не е да си шушукате приятелките коя кое момче харесва.
Аз като ти казвам, че си малка още... Simple Smile
Същите като авторката бяхме в моята ученическа компания. Всякакви деца има, Сийке. Не смятам, че нещо особено съм пропуснала, като не съм правила секс като ученичка.

# 37
  • Мнения: 3 330
Има такива деца. Племенницата ми е такава. Вече е студентка втори курс в СУ и грам не се е променила. Все до полата на мама и с 2 - 3 себеподобни. Като някоя хареса някое момче, се държат като третокласнички. А то даже и не разбира,че е харесано.

# 38
  • Мнения: 18 550
Май си трябва обучение как да се държи една жена, стойка, грим, външни   и вътрешни правила.Пък мъжете ще я "видят"и те ще са с качества, според нейните.Ако можех на младото си аз да кажа, но нищо не се връща, времето необратимо  изтича.Тази тема ме върна назад доста.Май на себе си реагирам и  говоря.
Иначе това харесвам(не харесвам) си върви от детската градина, от 6 клас се помня, но на никого не казах.
Майките не са лоша опция на тази възраст от трепети, като се мине на действие , май не става с мама подробно.Тяхна грижа са първите трепети да са споделени и подпомогнати със съвети  как да се държи детето.
Та стигам до извода "малка си, гледай книгите" не е добър съвет ,защото преди  да стигне гаджето, едно момиче(особено момиче) трябва да се научи и на гримиране и на много неща.Да не се хвърля неподготвено на първия комплимент и да изживее първите тръпки с подходящ, не да я ползва който мине пръв.

# 39
  • Мнения: 12
Мерси за съветите!Обмислям тези дни да действам!

# 40
  • Мнения: 3 330
Бор_ята, така е. Ние едно време четяхме книги, доста класика, там премири за поведение бол. И до сега помня "Бъди блогословена" на Кирил Топалов, толкова ме впечатли. Не е от изучаваните в училище.

# 41
  • Мнения: 18 550
Тя  е продължение на една друга ,но ще сгреша заглавието,май Ева на петия  етаж или не знам.Но първо бе за момичета, оставили дете, една си го взе все пак, после децата като пораснали.Имам ги.Не е само това.Самото ни държание не е на жени ,дами.За някои си е късно ,но на други може да се помогне.
Всичко има значение, светът около нас ни е  огледало.Каквито сме ,така ни вижда и отразява.Мъжете - също.

# 42
  • Мнения: 25 603
Същите като авторката бяхме в моята ученическа компания. Всякакви деца има, Сийке. Не смятам, че нещо особено съм пропуснала, като не съм правила секс като ученичка.

Никой не я кара да прави секс, особено пък аз. Напротив, посъветвах я да залегне над учебниците. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 25
Здравейте!Пиша тук за поискам съвет.На 17 години съм и имам дилема в живота си.Ще разкажа малко и предистория.Като бях 10 клас (16 години)харесвах едно момче от моя клас.Той се беше преместил в нашия клас тогава и беше започнал да ми пише и аз даже му помогнах да си вземе приравнителните изпити.По това време той ме харесваше обаче аз не го.След 2 месеца обаче започнах да го харесвам.До февруари той ми пишеше обаче след това спря,защото групичката в която беше му се подиграваха че ми пише.С течение на времето той се озлоби и отношението му към мен стана ужасно.В началото на 11 клас(тази година) в класа ми се появи друго ново момче и след 2 месеца демек съм започналата да го харесвам ноември 2021 и тогава преодолях най-после момчето на което бях помогнала с приравнителните изпити.Това момче което си харесвам даже в момента ми изглежда доста мило и заинтересовано към мен.Опитва да ме заговаря,НО в последно време забелязвам как момчето за което разправях че съм му помагала с изпитите се опитва да ни отдалечи.Друг проблем едно момиче от моя клас разбра че харесвам въпросното ново момче и попринцип тя е голяма клюкарка и може да го разкаже и това най-много ме притеснява.Тук ще спомена още две лица-това са най-добрата ми приятелка и едно момиче от класа.Та трите си бяхме доста близки обаче въпросното момиче започня да харесва момчето което харесваше най-добрата ми приятелка и момчето с приравнителните изпити и ни го каза даже.Каза ни че е била по-добра от нас.Искам да помоля някого за съвет🙏🏻

Историите с много перосонажи, заплетени сюжети и взаимоотношения винаги са ме грабвали, но за следващия път, ще те помоля Hands Pray да приложиш и една схема (граф) за да вникна още по-дъбоко. А дотогава моят съвет е да опукаш Cupid и Гошо, и Никола, и най-добрата си приятелка, и клюкарката, и момичето, с което не си говорите (ако има други, които съм изпуснал опукай Cupid И тях). Накрая седни, научи добре новите уроци биология (че да не станеш като оная кака с каската на протеста пред Парламента от оня ден) и го направи този успех над 5.50 и ще си топа Tada. УСПЕХ!

# 44
  • Мнения: 12
Здравейте!Пиша тук за поискам съвет.На 17 години съм и имам дилема в живота си.Ще разкажа малко и предистория.Като бях 10 клас (16 години)харесвах едно момче от моя клас.Той се беше преместил в нашия клас тогава и беше започнал да ми пише и аз даже му помогнах да си вземе приравнителните изпити.По това време той ме харесваше обаче аз не го.След 2 месеца обаче започнах да го харесвам.До февруари той ми пишеше обаче след това спря,защото групичката в която беше му се подиграваха че ми пише.С течение на времето той се озлоби и отношението му към мен стана ужасно.В началото на 11 клас(тази година) в класа ми се появи друго ново момче и след 2 месеца демек съм започналата да го харесвам ноември 2021 и тогава преодолях най-после момчето на което бях помогнала с приравнителните изпити.Това момче което си харесвам даже в момента ми изглежда доста мило и заинтересовано към мен.Опитва да ме заговаря,НО в последно време забелязвам как момчето за което разправях че съм му помагала с изпитите се опитва да ни отдалечи.Друг проблем едно момиче от моя клас разбра че харесвам въпросното ново момче и попринцип тя е голяма клюкарка и може да го разкаже и това най-много ме притеснява.Тук ще спомена още две лица-това са най-добрата ми приятелка и едно момиче от класа.Та трите си бяхме доста близки обаче въпросното момиче започня да харесва момчето което харесваше най-добрата ми приятелка и момчето с приравнителните изпити и ни го каза даже.Каза ни че е била по-добра от нас.Искам да помоля някого за съвет🙏🏻

Историите с много перосонажи, заплетени сюжети и взаимоотношения винаги са ме грабвали, но за следващия път, ще те помоля Hands Pray да приложиш и една схема (граф) за да вникна още по-дъбоко. А дотогава моят съвет е да опукаш Cupid и Гошо, и Никола, и най-добрата си приятелка, и клюкарката, и момичето, с което не си говорите (ако има други, които съм изпуснал опукай Cupid И тях). Накрая седни, научи добре новите уроци биология (че да не станеш като оная кака с каската на протеста пред Парламента от оня ден) и го направи този успех над 5.50 и ще си топа Tada. УСПЕХ!




Има една част която не съм пояснила.Щом Георги се опита да ме заговори или се доближи до мен,Никола винаги се появява.Давам пример.В петък учителя ми по география правеше изпитване под формата на ,,Стани богат’’.Под това се има впредвид че имаме право някой от публиката(класа)да ни подскаже нещо.Георги ми подсказа за един обект и Никола веднага каза ,,Искам и мен да ме изпитате след нея’’-каза го с един груб тон.Имало е много други моменти в които забелязвам как той се ядосва от факта че комуникирам с Георги,но в следващия момент Никола ме отрязва и се държи грубо с мен.

Общи условия

Активация на акаунт