Плаши ли ви комплексирания мъж

  • 6 039
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 145
Ниско самочувствие и както каза, мислиш че си смотаняк. Което автоматично те прави смотаняк. Без значение дали наистина отговаряш на този етикет. Първо работи върху себе си- намери начин да вдигнеш самочувствието си. Все във нещо трябва да си добър, развивай го, стани наистина добър в него. От там започни да отстояваш мнението си първо само в тази област, след това навсякъде другаде. Не казваш на колко години си, ако не си прекалено дърт, имаш шанс и с жените. Започни да контактуваш с тях, не мисли за свалки, за гаджета и за секс. Просто комуникирай, говори си, намери си обща тема с някоя жена, говори без други очаквания. Също работи върху външния си вид. Едва ли си някой Квазимодо, иди в някой магазин за дрехи, кажи на момичетата там да ти изберат подходящи дрехи, почни да тренираш, да спортуваш. Не е толкова сложно, просто са нужни действия в правилната посока, няма да стане от раз, но с времето ще започнат да ти се получават нещата.

# 61
  • Мнения: 1 993
Подкрепям горните мнения, но трябва и да избягваш да говориш така за себе си - че си смотаняк и не знам какъв още... Така предварително създаваш впечатление на хората без да са те опознали...

# 62
  • Мнения: 2 925
Ох, звучи ми като един мой приятел с когото трябваше да поприключа отношения, но стана такава отвратителна стара мома, че думи нямам.
- Искам само любов, някой да ме обича - той по презумпция никога не е обичан, абсолютно никога. Това не е вярно.
- Искам да си имам син и да го кръстя на мен си - хипотетичната майка мнение няма ли да има? Не. И ще е лекоатлет.
- Искам да работя ХХ, това ми е мечта и тогава ще си оправя живота - нещо, като астронавт иска да работи, спрямо възможностите и образованието му.

Живее в миналото, пие и се излага навсякъде, за сметка на това е ербап и често го шамарят, жените са меркантилни, не виждат вътре в него, често е безработен и живее с майка си, години достатъчни, физика недостатъчна.

Но, той иска.
Жалко, че беше доста свеж.
Това са 80% от дъртите ергени. Ама не, защото не могат да са другояче. Те просто не искат, защото така е по-лесно. Да, ама иди и го обясни на жена, с която искаш да си свържеш живота това! Няма да те търпи! Тя не ти е майка!

# 63
  • Мнения: 861
Някой каза, че нямало хора без комплекси. Ей ме на! Нямам никакви комплекси, нито относно външния си вид, нито относно образование, работа, деца, мъж, къде живея, нищо! Това, което природата ми е дала, ме устройва идеално, това, което сама съм постигнала, все пак е резултат от моите решения, грешки или усилия, няма на кого да се сърдя.  Стремя се да подобрявам нещата, които мога, не завиждам на хората, които имат повече, никой за нищо не ми е виновен.
Относно комплексираните мъже - тук някаква роля играят и жените, които са ги отхвърлили в ранна възраст, докато още не са били изградени като личности. Не вярвам, че толкова много мъже имат комплекси по принцип, а по скоро някой им ги е създал. Не всеки има характера да преме лесно подигравки, отхвърляне, неуспехи.

# 64
  • Мнения: 5
Някой каза, че нямало хора без комплекси. Ей ме на! Нямам никакви комплекси, нито относно външния си вид, нито относно образование, работа, деца, мъж, къде живея, нищо! Това, което природата ми е дала, ме устройва идеално, това, което сама съм постигнала, все пак е резултат от моите решения, грешки или усилия, няма на кого да се сърдя.  Стремя се да подобрявам нещата, които мога, не завиждам на хората, които имат повече, никой за нищо не ми е виновен.
Относно комплексираните мъже - тук някаква роля играят и жените, които са ги отхвърлили в ранна възраст, докато още не са били изградени като личности. Не вярвам, че толкова много мъже имат комплекси по принцип, а по скоро някой им ги е създал. Не всеки има характера да преме лесно подигравки, отхвърляне, неуспехи.

Имаш предвид, че майките играят ключова роля за комплексите на мъжете?

# 65
  • София
  • Мнения: 17 775
Как се отнасяте към такива, като нас, мъжете с комплекси? .
Вече се презрение. Имат сериозна заявка да се превърнат в душевадци, за да се почувстват по- добре в кожата си на твой гръб.

# 66
  • София
  • Мнения: 38 515
Ох, майко, дърт ерген с комплекси! На тоя най-готината мацка да му кацне в спалнята, пак ще намери начин да я изгони!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ох, майко, дърт ерген с комплекси!

Чакай, бре! По-добре дърт с комплекси, отколкото младо. Он', първият, поне си вижда края, та барем се освести овреме. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • Мнения: 5
Е защо да е ерген, ако е семеен, значи няма комплекси ли ?

# 69
  • Мнения: X
Комплексираният мъж ме отблъсква до такава степен, че никога не бих имала връзка с такъв. Това е нещото, което ненавиждам у един мъж. Но не говоря за някакви дребни комплекси или слабости, а за онази порода комплексари, които са неуверени в себе си и за да се почувстват по-добре, принизяват или дори обиждат другите. Такива мъже често обиждат и жената до себе си, търсят й недостатъци. Такива мъже са склонни и да лъжат за всякакви дреболии, само и само да излязат по-готини. Като по-млада и необвързана съм срещала такива мъже и са ми били ужасно противни. Аз поначало си падам по уверени мъже, но не някакви позьори(които в същината си са си точно комплексари), а по естествено уверени мъже, които се чувстват добре в кожата си и са доволни от това, което са и което са постигнали, и нямат нужда да се изтъкват на гърба на другите.

Също, имайте предвид, че домашните насилници са точно такива комплексари, и за да се почувстват мъжкари, тормозят и бият жените се. А убийствата над жени вследствие на домашно насилие най-често са провокирани от патологична ревност, която се проявява точно при крайно несигурни и неуверени мъже. Така че такъв тип мъже могат да се окажат и много опасни, освен всичко друго.

# 70
  • Мнения: 5 820
Да, плашат ме комплексирани мъже. Плашат ме, защото си избиват комплексите върху тебе. Те не осъзнават техните си комплекси. Все е виновен отсрещния човек за тях. Също така са като енергийни вампири. И да, имала съм имане-даване с такъв мъж. И аз като една жена от първата страница на темата се правих на спасителка. Повече нямам нерви да си хабя с такива индивиди. Един човек не може да го промениш, ако той самият не изпита собствена потребност да се промени.

Общи условия

Активация на акаунт