Възможна ли е бременност

  • 9 092
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8




Здравейте, на първата снимка втората черта се появи след времето на отчитане на резултата, а на втория тест дали се забелязва втора бледа черта? Днес ми е 7 ден преди цикъл, и се надявам това да е заветната втора черта

# 16
  • Мнения: 580




Здравейте, на първата снимка втората черта се появи след времето на отчитане на резултата, а на втория тест дали се забелязва втора бледа черта? Днес ми е 7 ден преди цикъл, и се надявам това да е заветната втора черта
Първия е невалиден, щом е отчетен след оказаното време. Втория е отрицателен. 7 дни преди очакваната менструация е твърде рано за тест. Дори да има оплождане, е много вероятно да няма все още имплантация, нужно е време след имплантацията ЧХГ хормона да достигне достатъчно високо ниво, за да бъде засечен от тест.

# 17
  • Мнения: 4

Здравейте момичета може ли съвет бремена ли съм снощи го направих

# 18
  • Мнения: 54

Здравейте момичета може ли съвет бремена ли съм снощи го направих

Няма снимка?!

# 19
  • Мнения: 705




Здравейте дами честит първи март много се извинявам че пиша тук но не можах да намеря за втора бледа черта иска. Вашето мнение теста е направен доста рано от очакваната М. Понеже имам един спонтанен аборт и трябва да взема мерки когато забременея ще повторя теста след два дни и ще пусна кръвен ако изглежда пак така но вие какво мислите не редовен цикъл предполагам че съм имала О на 22/23 по приложение казвам.

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 08:53 от AnMary

# 20
  • Мнения: 12
Здравейте, правим опити за бебе (второ дете) от около месец като първият път ми дойде за около ден и половина някакво ръждиво, различно от нормалния ми цикъл, но както и да е така или иначе след направен кръвен тест не съм забременяла първият месец. След идването на този “вид” цикъл продължихме с опитите като последния опит беше на 17.02 в овулация. Около 24-25.02 (около 7 дни следпоследния опит) имах много странно придърпване и болки в яйчниците както и страшна болка в гърба и таза. На 26 започнаха да ми стават напрегнати гърдите, отстрани под мишницата започва чак-чувството е както когато ми течеше кърма и я усещах по каналите как слиза към гърдите, зърната ми станаха свръх чувствителни (като досега преди цикъл не са ми ставали така чувствителни), имам също така ужасно главоболие, прибягвам да пия парацетамол защото не се търпи, а глава ме е боляла 5 пъти е живота ми, като изключим прерната ми бременност; имам и зверски апетит, чак се изумявам сама понеже огладнявам като новородено на 2-3 часа съм гладна, имам ужасен запек, с извинение направо рева в тоалетната.. някакви неща се случват, които ме замислят, дали не е станало този път. Направих си тест, както повечето нетърпеливи и беше -, но според мен е твърде рано защото края на овулацията ми е 21.02 и са минали едва 7-8 дни. Трябва да ми дойде около 6.03. Долу горе “симптомите ми” започанаха около седмица преди очаквания МЦ. Какво мислите? Звучи ли ви като евентуално забременяване? Благодаря Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 22:55 от CPD30

# 21
  • Мнения: 580
Не става ясно кога ви е била овулацията. Тя е няколко часа, няма кск да е от 17.2 до 21. 2. Не е невъзможно да сте бременна, но всичко изброено е всичко друго, но не и признаци на бременност. За тях е нужна по-висока концентрация на ЧХГ, която на този етап е невъзможна. Все пак пожелавам успех, дано този път е станало!

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006

Здравейте момичета може ли съвет бремена ли съм снощи го направих
Теста или съвъкуплението SatisfiedSatisfiedSatisfied Май е второто, щото снимка на тест няма Trollface

# 23
  • Мнения: 705

Здравейте дами това теста ми от днес не е с първа урина. (Имам още 4/5дена до М.знам че теста е направен рано 🙈)

# 24
  • Мнения: 19
Здравейте със мъжът ми правим опити за второ дете от декември месец но без успех
Овулацията я следя със приложение наясно съм че приложенията не са точни по него овулацията ми се пада на 21.02
Следващия цикъл трябва да е на 10.03 но преди малко ми прикапа не тече обилно но все пак за мен си е мц за съжаление тестът е направен малко преди да ми прикапе
Наясно съм че няма как цикъл и бременност нее ме съдете ..
Но когато чакаш нещо и го искаш силно почваш да се вглеждаш и във най малкото нещо

# 25
  • Мнения: 54
Здравейте със мъжът ми правим опити за второ дете от декември месец но без успех
Овулацията я следя със приложение наясно съм че приложенията не са точни по него овулацията ми се пада на 21.02
Следващия цикъл трябва да е на 10.03 но преди малко ми прикапа не тече обилно но все пак за мен си е мц за съжаление тестът е направен малко преди да ми прикапе
Наясно съм че няма как цикъл и бременност нее ме съдете ..
Но когато чакаш нещо и го искаш силно почваш да се вглеждаш и във най малкото нещо


За жалост това прикапване може да е в следствие на много неща, но аз бременност не виждам…

Пробвайте пак следващия път

# 26
  • Мнения: 705
Здравейте със мъжът ми правим опити за второ дете от декември месец но без успех
Овулацията я следя със приложение наясно съм че приложенията не са точни по него овулацията ми се пада на 21.02
Следващия цикъл трябва да е на 10.03 но преди малко ми прикапа не тече обилно но все пак за мен си е мц за съжаление тестът е направен малко преди да ми прикапе
Наясно съм че няма как цикъл и бременност нее ме съдете ..
Но когато чакаш нещо и го искаш силно почваш да се вглеждаш и във най малкото нещо
Според мен е отрицателен

# 27
  • Мнения: 83
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много

# 28
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

# 29
  • Мнения: 83
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

Здравейте, цикълът ми е на 27 дни

Общи условия

Активация на акаунт