Възможна ли е бременност

  • 9 093
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 050
Възможно е да е била биохимична бременност и ЧХГ вече да спада...

# 61
  • Мнения: 33
Привет на всички! Незнам дали пиша в правилната тема,но казусът ми е следният ПРМ на 21.05. 14 дневно закъснение на цикъла ми,направих 2 теста на 25.06 и на 01.07,които бяха отрицателни. Като цяло цикъла ми е на 29/30 дена и до този момент ми бе редовен. Но този месец ме изненада,както и да е вчера на 03.07 реших да си направя още един тест и видях втора бледа черта. Утре ще звъня на лекарят си,а въпроса ми е възможно ли е да съм имала късна овулация и да съм бременна? Мисля да посетя лекарят си при първа възможност и все пак съм решила  и да си направя и четвърти тест,дали е добра идея? Благодаря за вниманието и лека вечер на всички!

# 62
  • Мнения: 27
Здравейте ,цикъла ми закъснява 4 дни ,и на 4-тия ден си направих тест believ отрицателен ,възможно ли е да съм бременна и ако да кога да повторя теста ,понеже признаци за менструация няма 😐

# 63
  • Мнения: 18
Добър вечер мили дами ! Искам да се допитам до Вас , тъй като много съм притеснена и се нуждая от мнения.
С годеникът ми 3 месеца правим опити за бебе ,но без успех и решихме да спрем засега , да не се тревожим   . Миналият месец опънах червеното знаме на 22.09(предпоследния цикъл- 25.08) , т.е цикълът ми е сравнително точен , е  плюс минус 2 -3 дена . Та идвам към същественната част , имам закъснение от 2 дни , да знам не е много ,но .... . Правихме секс на 26.09 незащитен , но той не еякулира в мен пък и беше от последни дни на менстурацията.... след това на 03.10 или може би на 06.10 нямам спомени ,които по календарчето на телефона са ми уж плодородни , но не и ову. Отново нямаше еякулация в мен , но за сметка на това беше отново незащитен . Какво мислите вие ? Според вас може ли да е бременност с тези факти и това закъснение или си внушавам   ? Нямам никакви симптоми освен подути , луко чувствителни гърди и подут корем , но това е характерно и за ПМС

# 64
  • Мнения: 1 050
По-лесно е да направите тест. Закъснения се получават не само от бременност. Но ако не е засичана овулация няма как да знаете дали има закъснение или не.

# 65
  • Мнения: 25
Здравейте.Цикъл ми през месец септември беше на 19-20-21 септември след 5  с приятеля ми направихме секс на 28 септември без презерватив, но след това приех Ескапел. Нямах никакви странични ефекти. На 21 ден след секса направих тест за бременност беше отрицателен резултата , но този месец цикълът ми трябваше да дойде на 23ти по календара в който е на телефона ми. Значи ми закъснява 3 дни има ли някаква вероятност да съм бременна?

# 66

Общи условия

Активация на акаунт