Възможна ли е бременност

  • 9 098
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте момичета искам да ви попитам може ли да се забременее веднага след цикъл когато отивам до тоалетна да оринирвам имам остри болки в корема и леко кървене много светло червено но само когато се истривам сестра ми казва че може да съм бременна защото и тя е била така когато е разбрала че е бременна и не съм много сигорна за това искам да се посаветвам със ваз благодария ви❤

# 1
  • Мнения: 1 804
Прилича на пикочна инфекция.

# 2
  • Мнения: 4 010
В аптеката има тестове за бременност. Те ще ти кажат по-сигурно от хора, които не са те виждали никога. Отделно, че най-вероятно имаш някаква полово лепната болест, цистит или друга инфекция или гъбички. Иди на лекар.
За правописа препоръчвам буквар.

# 3
  • Мнения: 2
В аптеката има тестове за бременност. Те ще ти кажат по-сигурно от хора, които не са те виждали никога. Отделно, че най-вероятно имаш някаква полово лепната болест, цистит или друга инфекция или гъбички. Иди на лекар.
За правописа препоръчвам буквар.
А защо трябва да обиждаш и да препоръчваш буквар благодаря ти се пак за доброто и мило отношение

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 266
Имаш уроинфекция, цистит. Пусни си посявка на урина и отиди на лекар.

# 5
  • Мнения: 5
Здравейте нова съм и незнам даши поста ми е за тук но ако не е така моля да бъда извинена. Та въпроса ми е следния. На 31.01 ми беше края на менструацията цикълът ми е с продължителност 28 29 дни цикълът ми е редовен най много ден закъснение овулацията ми се падаше на 8.02 с приятеля ми правихме не защитен полов акт на 3. 02 на 5.02 и на 7.02 но късно вечерта след 00:00 часа и трите контакта свършва почти в мен тоест леко се дърпа има ли вероятност да забременея то този начин. Имам 10 дни до следващата менструация а усещам някакви мехурчета в корема все едно се пукат и гърдите ме наболяват странно от страните. Моля ако на някои му се е случвало да ми пише. Благодаря предварително

# 6
  • Мнения: 1 050
В аптеката има тестове за бременност. Те ще ти кажат по-сигурно от хора, които не са те виждали никога. Отделно, че най-вероятно имаш някаква полово лепната болест, цистит или друга инфекция или гъбички. Иди на лекар.
За правописа препоръчвам буквар.
А защо трябва да обиждаш и да препоръчваш буквар благодаря ти се пак за доброто и мило отношение
Защото си неграмотна. Дядо ми едно време казваше, че трябва да учим, за да не ни се подиграват като станем големи. Ти не си учила, защо сега се сърдиш? Относно другия ти въпрос, такива болки и кървене са признак на инфекция. Отиди на лекар.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте нова съм и незнам даши поста ми е за тук но ако не е така моля да бъда извинена. Та въпроса ми е следния. На 31.01 ми беше края на менструацията цикълът ми е с продължителност 28 29 дни цикълът ми е редовен най много ден закъснение овулацията ми се падаше на 8.02 с приятеля ми правихме не защитен полов акт на 3. 02 на 5.02 и на 7.02 но късно вечерта след 00:00 часа и трите контакта свършва почти в мен тоест леко се дърпа има ли вероятност да забременея то този начин. Имам 10 дни до следващата менструация а усещам някакви мехурчета в корема все едно се пукат и гърдите ме наболяват странно от страните. Моля ако на някои му се е случвало да ми пише. Благодаря предварително
" има ли вероятност да забременея то този начин" - да.

# 8
  • Мнения: 18
Здравейте. Цикълът ми закъсня с 1 ден. Дойде ми, но не точно. Прокървях само за ден и понеже винаги ми е обилно слагам тампон и превръзка. Интересно е, че до сега никога не ми се е случвало подобно нещо. Имах кръв (тъмно червена) само по тампона а по превръзката кафяво зацапване (средно количество). На втория ден кървенето почти беше спряло имах много малко, но кафявото течение (зацапване) продължи и така вече 5 дни имам кафяво зацапване. Тест все още не съм правила имам някакви бледи симптоми, но може и да си внушавам тъй като силно искам да имам дете. Да вметна че съм с редове цикъл 28 дни рядко +/- 1 до 2 дни. Единствено Декември ми закъсня с 10 дни, но цикъла протече нормално. Януари също беше нормален. Някоя от Вас имала ли е сходен на моя проблем. Има ли вероятност да е бременност... ❤️

# 9
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте. Цикълът ми закъсня с 1 ден. Дойде ми, но не точно. Прокървях само за ден и понеже винаги ми е обилно слагам тампон и превръзка. Интересно е, че до сега никога не ми се е случвало подобно нещо. Имах кръв (тъмно червена) само по тампона а по превръзката кафяво зацапване (средно количество). На втория ден кървенето почти беше спряло имах много малко, но кафявото течение (зацапване) продължи и така вече 5 дни имам кафяво зацапване. Тест все още не съм правила имам някакви бледи симптоми, но може и да си внушавам тъй като силно искам да имам дете. Да вметна че съм с редове цикъл 28 дни рядко +/- 1 до 2 дни. Единствено Декември ми закъсня с 10 дни, но цикъла протече нормално. Януари също беше нормален. Някоя от Вас имала ли е сходен на моя проблем.
Има ли вероятност да е бременност... ❤️
Много малка, един тест би ти показал. По-вероятно е обаче да е менструация.

# 10
  • Мнения: 148
Не си бременна!

# 11
  • Мнения: 2
Здравейте,дами и мами.
Имам един въпрос ,може да ми се присмеете но това е.
Имаме дете на 3 год. И от този месец правим опити за второ.
Малката ми е зачената от първия път като сега вобще не разчирам ,че ще се получи пак от раз.
Цикъла ми е страшно редовен и преди и след раждането като е г/д 28 дни с кървене до 4-ри и овулация на 12-13 ден.
Последния ми цикъл е на 22.01 като по календар и мои сметки трябваше да ми дойде г/д 20-21.02.
Секс сме правили на 16,17 последно.
Въпроса ми е възможно ли е зачеване 2/3 дни преди цикъл и дали ако има такова цикъла ще ми закъснее.
Знам ,че е почти не възможно и може би само си ми закъснява.Но любопитството не ме пуска.

# 12
  • Мнения: 148
При редовен цикъл -по скоро не!При повечето бебеправещи се получават леки отклонения на м.ц.

# 13
  • Мнения: 54
Добър вечер!
Преди да посетя лекар искам да попитам и Вас. Нормално ли е да имам овулация (проследено е всичко) 30 дни след като ми е свършила последната менструация?!
Възможно ли е да забременя сега при такава ситуация?

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте . Нова съм и реших да се съветвам с вас понеже съм в чужбина и тук запазването на час е отнемавс доста време . Аз съм с нередовен цикъл понякога закаснява с месец два . Последният ми цикъл беше на 22 декември  .  Трябваше да ми дойде преди 4 дни но не дойде отново направих си тест защото овулацията ми беше на 8 февруари и резултатът е с втора бледа черта. На снимката теста е Clearblue втората черта на + излезе на 3 тата минута та мисълта ми дали е положителен  или е изпарителна черта. Благодаря предварително

# 15
  • Мнения: 8




Здравейте, на първата снимка втората черта се появи след времето на отчитане на резултата, а на втория тест дали се забелязва втора бледа черта? Днес ми е 7 ден преди цикъл, и се надявам това да е заветната втора черта

# 16
  • Мнения: 580




Здравейте, на първата снимка втората черта се появи след времето на отчитане на резултата, а на втория тест дали се забелязва втора бледа черта? Днес ми е 7 ден преди цикъл, и се надявам това да е заветната втора черта
Първия е невалиден, щом е отчетен след оказаното време. Втория е отрицателен. 7 дни преди очакваната менструация е твърде рано за тест. Дори да има оплождане, е много вероятно да няма все още имплантация, нужно е време след имплантацията ЧХГ хормона да достигне достатъчно високо ниво, за да бъде засечен от тест.

# 17
  • Мнения: 4

Здравейте момичета може ли съвет бремена ли съм снощи го направих

# 18
  • Мнения: 54

Здравейте момичета може ли съвет бремена ли съм снощи го направих

Няма снимка?!

# 19
  • Мнения: 705




Здравейте дами честит първи март много се извинявам че пиша тук но не можах да намеря за втора бледа черта иска. Вашето мнение теста е направен доста рано от очакваната М. Понеже имам един спонтанен аборт и трябва да взема мерки когато забременея ще повторя теста след два дни и ще пусна кръвен ако изглежда пак така но вие какво мислите не редовен цикъл предполагам че съм имала О на 22/23 по приложение казвам.

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 08:53 от AnMary

# 20
  • Мнения: 12
Здравейте, правим опити за бебе (второ дете) от около месец като първият път ми дойде за около ден и половина някакво ръждиво, различно от нормалния ми цикъл, но както и да е така или иначе след направен кръвен тест не съм забременяла първият месец. След идването на този “вид” цикъл продължихме с опитите като последния опит беше на 17.02 в овулация. Около 24-25.02 (около 7 дни следпоследния опит) имах много странно придърпване и болки в яйчниците както и страшна болка в гърба и таза. На 26 започнаха да ми стават напрегнати гърдите, отстрани под мишницата започва чак-чувството е както когато ми течеше кърма и я усещах по каналите как слиза към гърдите, зърната ми станаха свръх чувствителни (като досега преди цикъл не са ми ставали така чувствителни), имам също така ужасно главоболие, прибягвам да пия парацетамол защото не се търпи, а глава ме е боляла 5 пъти е живота ми, като изключим прерната ми бременност; имам и зверски апетит, чак се изумявам сама понеже огладнявам като новородено на 2-3 часа съм гладна, имам ужасен запек, с извинение направо рева в тоалетната.. някакви неща се случват, които ме замислят, дали не е станало този път. Направих си тест, както повечето нетърпеливи и беше -, но според мен е твърде рано защото края на овулацията ми е 21.02 и са минали едва 7-8 дни. Трябва да ми дойде около 6.03. Долу горе “симптомите ми” започанаха около седмица преди очаквания МЦ. Какво мислите? Звучи ли ви като евентуално забременяване? Благодаря Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 22:55 от CPD30

# 21
  • Мнения: 580
Не става ясно кога ви е била овулацията. Тя е няколко часа, няма кск да е от 17.2 до 21. 2. Не е невъзможно да сте бременна, но всичко изброено е всичко друго, но не и признаци на бременност. За тях е нужна по-висока концентрация на ЧХГ, която на този етап е невъзможна. Все пак пожелавам успех, дано този път е станало!

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006

Здравейте момичета може ли съвет бремена ли съм снощи го направих
Теста или съвъкуплението SatisfiedSatisfiedSatisfied Май е второто, щото снимка на тест няма Trollface

# 23
  • Мнения: 705

Здравейте дами това теста ми от днес не е с първа урина. (Имам още 4/5дена до М.знам че теста е направен рано 🙈)

# 24
  • Мнения: 19
Здравейте със мъжът ми правим опити за второ дете от декември месец но без успех
Овулацията я следя със приложение наясно съм че приложенията не са точни по него овулацията ми се пада на 21.02
Следващия цикъл трябва да е на 10.03 но преди малко ми прикапа не тече обилно но все пак за мен си е мц за съжаление тестът е направен малко преди да ми прикапе
Наясно съм че няма как цикъл и бременност нее ме съдете ..
Но когато чакаш нещо и го искаш силно почваш да се вглеждаш и във най малкото нещо

# 25
  • Мнения: 54
Здравейте със мъжът ми правим опити за второ дете от декември месец но без успех
Овулацията я следя със приложение наясно съм че приложенията не са точни по него овулацията ми се пада на 21.02
Следващия цикъл трябва да е на 10.03 но преди малко ми прикапа не тече обилно но все пак за мен си е мц за съжаление тестът е направен малко преди да ми прикапе
Наясно съм че няма как цикъл и бременност нее ме съдете ..
Но когато чакаш нещо и го искаш силно почваш да се вглеждаш и във най малкото нещо


За жалост това прикапване може да е в следствие на много неща, но аз бременност не виждам…

Пробвайте пак следващия път

# 26
  • Мнения: 705
Здравейте със мъжът ми правим опити за второ дете от декември месец но без успех
Овулацията я следя със приложение наясно съм че приложенията не са точни по него овулацията ми се пада на 21.02
Следващия цикъл трябва да е на 10.03 но преди малко ми прикапа не тече обилно но все пак за мен си е мц за съжаление тестът е направен малко преди да ми прикапе
Наясно съм че няма как цикъл и бременност нее ме съдете ..
Но когато чакаш нещо и го искаш силно почваш да се вглеждаш и във най малкото нещо
Според мен е отрицателен

# 27
  • Мнения: 83
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много

# 28
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

# 29
  • Мнения: 83
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

Здравейте, цикълът ми е на 27 дни

# 30
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

Здравейте, цикълът ми е на 27 дни
Значи супер щом сте действали на 14,на 15 имате полож тест,дано да сте повторили на 15 или 16 Simple Smile .О не е закон според мен и 1-2 дни може да подрани.Дано да се похвалите скоро Simple Smile

# 31
  • Мнения: 83
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

Здравейте, цикълът ми е на 27 дни
Значи супер щом сте действали на 14,на 15 имате полож тест,дано да сте повторили на 15 или 16 Simple Smile .О не е закон според мен и 1-2 дни може да подрани.Дано да се похвалите скоро Simple Smile

Благодаря ви, ще бъда много щастлива ако се случи, ако не продължаваме напред с опитите. Ние сме в началото и съм решила дори и да не видя чертичките в първите месеци да не бързам да се разочаровам ! Успех на всички бъдещи мами и дано всеки който очаква с нетърпение да види двете чертички , да му се случи много скоро❤

# 32
  • Мнения: 68
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

Здравейте, цикълът ми е на 27 дни
Значи супер щом сте действали на 14,на 15 имате полож тест,дано да сте повторили на 15 или 16 Simple Smile .О не е закон според мен и 1-2 дни може да подрани.Дано да се похвалите скоро Simple Smile

Благодаря ви, ще бъда много щастлива ако се случи, ако не продължаваме напред с опитите. Ние сме в началото и съм решила дори и да не видя чертичките в първите месеци да не бързам да се разочаровам ! Успех на всички бъдещи мами и дано всеки който очаква с нетърпение да види двете чертички , да му се случи много скоро❤
Правилно сте решила!Някой път става по-бързо ,друг път не!Не го мислете,още сте в началото както казахте!Повече опити и повече шансове Simple Smile !При първата ми бременност ми отне 9 месеца,а бях млада само на 23г и започнах да се отчайвам,като се успокоих и стана на 1я месец Simple Smile .Сега съм вече на 40 г и с Божата помощ ще чакаме пак + ,когато реши да се появи Simple Smile

# 33
  • Мнения: 83
Здравейте момичета. Малко се притеснявам да попитам но най-накрая се реших. С мъжът ми обмисляме вече да имаме дете . Немога да кажа че бебеправим , но снощи при полов акт той свърши в мен. По принцип този месец ми подрани М с 3 дни. На 05.03 ми дойде М и свърши на 09.03. О - би трябвало да е на 19.03 . Днес си купих тест за Овулация и излезе положителен. Има ли шанс да забременея и Овулацията ми да е подранила този месец? Благодаря много
колко дни Ви е цикъла?Щом теста е положителен настъпва О в следващите 12-24 часа,действайте!

Здравейте, цикълът ми е на 27 дни
Значи супер щом сте действали на 14,на 15 имате полож тест,дано да сте повторили на 15 или 16 Simple Smile .О не е закон според мен и 1-2 дни може да подрани.Дано да се похвалите скоро Simple Smile

Благодаря ви, ще бъда много щастлива ако се случи, ако не продължаваме напред с опитите. Ние сме в началото и съм решила дори и да не видя чертичките в първите месеци да не бързам да се разочаровам ! Успех на всички бъдещи мами и дано всеки който очаква с нетърпение да види двете чертички , да му се случи много скоро❤
Правилно сте решила!Някой път става по-бързо ,друг път не!Не го мислете,още сте в началото както казахте!Повече опити и повече шансове Simple Smile !При първата ми бременност ми отне 9 месеца,а бях млада само на 23г и започнах да се отчайвам,като се успокоих и стана на 1я месец Simple Smile .Сега съм вече на 40 г и с Божата помощ ще чакаме пак + ,когато реши да се появи Simple Smile

Права сте, когато не го мислим прекалено много чудото се случва. Пожелавам ви и на вас много скоро да видите положителния тест😊❤

# 34
  • Мнения: 22
Здравейте! Последна менструация на 20.02.22 и продължителност 4 дни. Засечена овулация с тест на 03.03.22. Очаквам менструация на 21.03.22,но днес сутринта при избърсване имах кафяво зацапване, което в последствие стана розово и то само при избърсване като ходя до тоалетна на тоалетната хартия. Въпроса ми е възможно ли е това да е имплантация или да си чакам да дойде лелката? И кога евентуално мога да направя тест ако спре това зацапване?

# 35
  • Мнения: 68
Здравейте! Последна менструация на 20.02.22 и продължителност 4 дни. Засечена овулация с тест на 03.03.22. Очаквам менструация на 21.03.22,но днес сутринта при избърсване имах кафяво зацапване, което в последствие стана розово и то само при избърсване като ходя до тоалетна на тоалетната хартия. Въпроса ми е възможно ли е това да е имплантация или да си чакам да дойде лелката? И кога евентуално мога да направя тест ако спре това зацапване?
както го описвате точно на имплантационно кървене прилича Simple Smile ,дават до от 6-12 ден след О.Ппц тестовете могат да отчетат бременност и 2-3 преди датата за цикъл,ама пак не е 100 проц сигурно.Ама според мен на 20 направете един Simple Smile

# 36
  • Мнения: 22
https://
Здравейте! Последна менструация на 20.02.22 и продължителност 4 дни. Засечена овулация с тест на 03.03.22. Очаквам менструация на 21.03.22,но днес сутринта при избърсване имах кафяво зацапване, което в последствие стана розово и то само при избърсване като ходя до тоалетна на тоалетната хартия. Въпроса ми е възможно ли е това да е имплантация или да си чакам да дойде лелката? И кога евентуално мога да направя тест ако спре това зацапване?
както го описвате точно на имплантационно кървене прилича Simple Smile ,дават до от 6-12 ден след О.Ппц тестовете могат да отчетат бременност и 2-3 преди датата за цикъл,ама пак не е 100 проц сигурно.Ама според мен на 20 направете един Simple Smile
.    Колко може да бъде продължителността на имплантацията? Четох че до един два дни трае. Но не съм сигурна дали съм разбрала правилно.  Имам болки в кръста и левия яйчник и корема ми много къркори,а съм яла,също така се и оригвам много и усещам всякакви миризми отдалеч. Може и да си внушавам,ама дано този път да е станало. Ще направя тест ако спре зацапването,за което силно се надявам.

# 37
  • Мнения: 68
https://
Здравейте! Последна менструация на 20.02.22 и продължителност 4 дни. Засечена овулация с тест на 03.03.22. Очаквам менструация на 21.03.22,но днес сутринта при избърсване имах кафяво зацапване, което в последствие стана розово и то само при избърсване като ходя до тоалетна на тоалетната хартия. Въпроса ми е възможно ли е това да е имплантация или да си чакам да дойде лелката? И кога евентуално мога да направя тест ако спре това зацапване?
както го описвате точно на имплантационно кървене прилича Simple Smile ,дават до от 6-12 ден след О.Ппц тестовете могат да отчетат бременност и 2-3 преди датата за цикъл,ама пак не е 100 проц сигурно.Ама според мен на 20 направете един Simple Smile
.    Колко може да бъде продължителността на имплантацията? Четох че до един два дни трае. Но не съм сигурна дали съм разбрала правилно.  Имам болки в кръста и левия яйчник и корема ми много къркори,а съм яла,също така се и оригвам много и усещам всякакви миризми отдалеч. Може и да си внушавам,ама дано този път да е станало. Ще направя тест ако спре зацапването,за което силно се надявам.
За време незнам колко,но и кръстът Ви боли Simple Smile Стискам палци и да се похвалите след няколко дни 🍀

# 38
  • Мнения: 22
https://
Здравейте! Последна менструация на 20.02.22 и продължителност 4 дни. Засечена овулация с тест на 03.03.22. Очаквам менструация на 21.03.22,но днес сутринта при избърсване имах кафяво зацапване, което в последствие стана розово и то само при избърсване като ходя до тоалетна на тоалетната хартия. Въпроса ми е възможно ли е това да е имплантация или да си чакам да дойде лелката? И кога евентуално мога да направя тест ако спре това зацапване?
както го описвате точно на имплантационно кървене прилича Simple Smile ,дават до от 6-12 ден след О.Ппц тестовете могат да отчетат бременност и 2-3 преди датата за цикъл,ама пак не е 100 проц сигурно.Ама според мен на 20 направете един Simple Smile
.    Колко може да бъде продължителността на имплантацията? Четох че до един два дни трае. Но не съм сигурна дали съм разбрала правилно.  Имам болки в кръста и левия яйчник и корема ми много къркори,а съм яла,също така се и оригвам много и усещам всякакви миризми отдалеч. Може и да си внушавам,ама дано този път да е станало. Ще направя тест ако спре зацапването,за което силно се надявам.
За време незнам колко,но и кръстът Ви боли Simple Smile Стискам палци и да се похвалите след няколко дни 🍀
Ами май дойде,незнам и аз как да го нарека менструация ли е не е ли незнам. Върви ми розово, но много слабо. Сложих си една дамска превръзка за всеки случай, като от няколко часа съм с нея и има много малко по нея. Ходя често до тоалетна,като по тоалетната хартия има розово течение. Незнам какво да мисля вече. Може би желанието за бебе е по силно и си внушавам,че съм бременна. Ще видя колко време ще продължи това розово течение...

# 39
  • Мнения: 30
Здравейте имам закъснение от 2 дни и отрицателен тест. Правихме опити по време на овулация. Има ли вероятност за бременност?

# 40
  • Мнения: 22
Моля за мнение овулацията ми беше на 20ти закъснява ми с 1 ден правим опити от почти година този тест положителен ли е или невалиден☹[/img]

# 41
  • Мнения: 580
Моля за мнение овулацията ми беше на 20ти закъснява ми с 1 ден правим опити от почти година този тест положителен ли е или невалиден☹[/img]
Пробвай са качиш пак теста. Не се е качил.

# 42
  • Мнения: 22
Моля за мнение овулацията ми беше на 20ти закъснява ми с 1 ден правим опити от почти година този тест положителен ли е или невалиден☹[/img]
Пробвай са качиш пак теста. Не се е качил.

# 43
  • Мнения: 1 050
Пренапоен е май...

# 44
  • Мнения: 22
Значи е отрицателен...??

# 45
  • Мнения: 1 050
Може и да е положителен. Просто направи нов, този е много замазан.

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте! На 24. 03 пих експел, на 01.04 дойде МЦ много по-рано и много дълго продължи(13дни). На 29.04 бях на преглед, каза, че не вижда бременност, но имам 4 кисти... Вече е 8.05 и МЦ няма.
Възможна ли е бременност или от хапчето и кистите не идва МЦ?

# 47
  • Мнения: 81
Някой знае ли колко струва хименопластиката. Питам от любопитство

# 48
  • Мнения: 5
Здравеите момичета понеже съм нова и въпроса ми е следния.
Със съпруга ми искаме бебе.
Правим опити и цикъла ми закъсня 10 дни.
Направих 3 теста през тези дни и трите бяха с втора бледа черта.
На 11 ден цикъла дойде.
Сега незнам бременна ли съм или не.

# 49
  • Мнения: 4 842
Менструация = не си бременна

# 50
  • Мнения: 16
Здравейте момичета аз съм нова тук искам да попитам последния ми цикъл беше на 25.04.2022  днес мие 34 ден от менструацията направих тест отрицателен все пак възможнолие да съм бремена имам придърпване в яйчниците 5 дена закаснение

# 51
  • Мнения: 1 804
Здравейте момичета аз съм нова тук искам да попитам последния ми цикъл беше на 25.04.2022  днес мие 34 ден от менструацията направих тест отрицателен все пак възможнолие да съм бремена имам придърпване в яйчниците 5 дена закаснение
По-скоро е от наближаващия цикъл това придърпване, ако има задържан фоликул.

# 52
  • Мнения: 21
Здравейте.
Малко съм притеснена и ще се радвам да чуя мнение или отзиви, ако някоя от вас е имала подобен казус.
Последната ми менструация беше на 25.05. Със съпругът ми правим опити за бебче. От няколко дни имам болки ниско в ляво и кафениккаво зацапване. Правих 2 теста за бременност - и двата положителни. Днес бях на преглед и лекарката каза, че не вижда плоден сак. Установи само голяма киста в левия яйчник. След седмица пак съм на преглед, за да прецени как да я третира. Пусна ми и ЧХГ. Това са резултатите
Според вас възможно ли е да има бтеменост, но да не се вижда от кистата?

# 53
  • София
  • Мнения: 11 494
Тя бременността не се развива в яйчника, че кистата да пречи да се види.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Ти реално днес приключваш 4-та г.с. Няма как да се види нещо на този етап, дори и с ранна овулация да си била. След седмица - 10 дни най-рано.

# 55
  • Мнения: 1 804
Кистата сигурно е жълтото тяло. Много е рано да се види нещо. На следващия преглед ще има повече яснота. Но аз тази лекарка не бих я посетила повече.

# 56
  • Мнения: 22
Здравейте, искам да ви разкажа какво ми се случва, та може някоя мама да е преминала през това. Трябваше да ми дойде на вчера 22.06, но ми закъснява, имам само леко напрежение в гърдите и понякога спазми ниско долу всеедно, че ще ми идва( само да вметна , че попринцип дори и да ми закъснява ден два аз имам постоянни болки ниско долу, но този път усещам нещо различно). На 13.06 той свърши в мен, и след 10,15 минути имах симптоми на овулация( няма как да ги объркам), днес си направих тест, който е отрицателен за съжаление.. , дали според вас е рано още за тест? Благодаря Ви!

# 57
  • Мнения: 16


И аз имам въпрос , някой друг вижда ли тази втора бяла черта на втория тест ?

# 58
  • Мнения: 4 842
За бременност се искат две розови черти.

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте мамитаа нова съм тук и искам да ви споделя моята радост но и притеснение 😏. С 8 9 дневно закъснение на МСЦ съм . Подути гърди и леки болки ниско доло . Направих си 2 теста вчера и мисля че са положителни поствам ви снимка Но тази сутрин си направих още един на същата марка но чертичката почти не се вижда . дали има вероятност да не съм бременна ? Благодаря предварително и се извинявам за дългият пост.☺❤❤

# 60
  • Мнения: 1 050
Възможно е да е била биохимична бременност и ЧХГ вече да спада...

# 61
  • Мнения: 33
Привет на всички! Незнам дали пиша в правилната тема,но казусът ми е следният ПРМ на 21.05. 14 дневно закъснение на цикъла ми,направих 2 теста на 25.06 и на 01.07,които бяха отрицателни. Като цяло цикъла ми е на 29/30 дена и до този момент ми бе редовен. Но този месец ме изненада,както и да е вчера на 03.07 реших да си направя още един тест и видях втора бледа черта. Утре ще звъня на лекарят си,а въпроса ми е възможно ли е да съм имала късна овулация и да съм бременна? Мисля да посетя лекарят си при първа възможност и все пак съм решила  и да си направя и четвърти тест,дали е добра идея? Благодаря за вниманието и лека вечер на всички!

# 62
  • Мнения: 27
Здравейте ,цикъла ми закъснява 4 дни ,и на 4-тия ден си направих тест believ отрицателен ,възможно ли е да съм бременна и ако да кога да повторя теста ,понеже признаци за менструация няма 😐

# 63
  • Мнения: 18
Добър вечер мили дами ! Искам да се допитам до Вас , тъй като много съм притеснена и се нуждая от мнения.
С годеникът ми 3 месеца правим опити за бебе ,но без успех и решихме да спрем засега , да не се тревожим   . Миналият месец опънах червеното знаме на 22.09(предпоследния цикъл- 25.08) , т.е цикълът ми е сравнително точен , е  плюс минус 2 -3 дена . Та идвам към същественната част , имам закъснение от 2 дни , да знам не е много ,но .... . Правихме секс на 26.09 незащитен , но той не еякулира в мен пък и беше от последни дни на менстурацията.... след това на 03.10 или може би на 06.10 нямам спомени ,които по календарчето на телефона са ми уж плодородни , но не и ову. Отново нямаше еякулация в мен , но за сметка на това беше отново незащитен . Какво мислите вие ? Според вас може ли да е бременност с тези факти и това закъснение или си внушавам   ? Нямам никакви симптоми освен подути , луко чувствителни гърди и подут корем , но това е характерно и за ПМС

# 64
  • Мнения: 1 050
По-лесно е да направите тест. Закъснения се получават не само от бременност. Но ако не е засичана овулация няма как да знаете дали има закъснение или не.

# 65
  • Мнения: 25
Здравейте.Цикъл ми през месец септември беше на 19-20-21 септември след 5  с приятеля ми направихме секс на 28 септември без презерватив, но след това приех Ескапел. Нямах никакви странични ефекти. На 21 ден след секса направих тест за бременност беше отрицателен резултата , но този месец цикълът ми трябваше да дойде на 23ти по календара в който е на телефона ми. Значи ми закъснява 3 дни има ли някаква вероятност да съм бременна?

# 66

Общи условия

Активация на акаунт