Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 61 318
  • 770
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 257
Показва че са налични, а като тръгна да плащам излиза съобщение, че не са налични….Unamused

# 646
  • Мнения: 495
И аз ги имам от миналата година, в светло бежово. Много меки, комфортни обувки. Мисля, че бяха телешка кожа, ако не бъркам. Бях впечатлена, защото вече много рядко намирам с такава кожа, изчистени и на добра цена. За 10лв въобще не им мислете 😉

# 647
  • Мнения: 499
Здравейте, включвам се с една жълта рокля от стара колекция (не знам дали не е от миналото лято още).

Бях й хвърлила око още тогава, но така и не я поръчах .. та сега видях по тези групи в фб, че едно момиче я продава (не носена), но реших да попитам тук някоя от Вас дали я е виждала на живо и с какви впечатления е останала от нея? Hug
Накрая мога и да я поръчам за да видя на живо как ще ми стои, но просто от последните ми поръчки съм се отчаяла и..

# 648
  • София
  • Мнения: 1 368
Май само аз пиша предимно в темата, дано не я залючат. 🤨
Dewi-не може нищо да не си купила?
Нови нещица-полички по 10лв.


Имам и ризата за този сет.


Това просто да си го имам за 10лв.

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 08:49 от stefina

# 649
  • Мнения: 8 778
Разглеждам сайта, но нищо не си харесвам.
Като цяло няма много голям избор за дрехи, които да нося на работа например.

А и нищо не успявам да хвана в моя размер.

# 650
  • Мнения: 1 114
stefina, може ли линк към розовата пола?
Благодаря!

# 651
  • Мнения: 87
Ето и моите придобивки:
- Рокля, много й се бях навила, хубави и ярки цветове. Малко е по-къса, отколкото нося принципно, но ще я оставя.
- Риза с дълъг ръкав, като за около 12 лева е чудна. Деколтето ми е малко дълбоко, но ще го зашия. Ръкавите ми са доста дълги, въпреки че обикновено на всички дрехи ръкавите са ми къси.
- Още една риза, много ми харесва, нямам забележки. Особено като за 12 - 13 лева.
- Едно боди, много е хубаво, но деколтето ми е до пъпа Simple Smile Ще го зашия. Отзад се закопчава с цип, а отдолу - с копчета тик-так. Ръкавите отново са ми дълги Simple Smile
- Топ - става ми, точно по мярка ми е.
За протокола - върнах 2 чифта скини дънки - взех си стандартния размер 36 - в едните не можах да вляза изобщо, а другите ми бяха супер стегнати.
- тази рокля е като черга -не ми хареса изобщо.
- тази риза също отива обратно - не е лоша, но на мен ми стоеше ужасно.

Тези трите също връщам. Шареното боди се отваря много отпред и ми е малко, черното също ми е малко, а шарената блуза ми е къса. И трите са най-малкият размер.

# 652
  • Мнения: 4 122
Аз днес получих поръчаните маратонки, но са дефектни на 2 места (както и очаквах).
Не знам да ги оставя ли или за 40 лева да се прежаля.

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 10 361
Не бих ги оставила. Предполагам, че бързо ще се скъсат около дефекта.

# 654
  • София
  • Мнения: 1 368
Леко ги залепете и отгоре с коректор.

# 655
  • Мнения: 3 753
Аз бих ги върнала-все едно са "оритани" изглежда.

# 656
  • Мнения: 2 530
Аз бих ги върнала без да се замисля.

Вчера минах през The Mall, но нищо не взех. Предимно малки размери, нагримирани дрехи или с бримки. В сайта следя няколко неща, но нищо не е налично.

# 657
  • Мнения: 63
Здравейте, аз вчера си взех маратонките. При мен са ок, но може пак да има налични / дори и днес проверих и излизат налични по магазините. И още нещо взех вчера. https://www.zara.com/bg/bg/%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82% … =red_social_movil

# 658
  • Мнения: X
Аз бих върнала кецовете. Отдавна не правя компромиси, дори цената да е 2лв. Смятам, че въпросът е принципен. Ако няма да нося въпросното нещо, а го складирам вкъщи, ще ми е в тежест и не искам да се затрупвам. Аз получих чантичката за 20лв. - чиста и спретната. Много ми харесва, такава си търсех. Леееко малеее, но ще ми върши чудесна работа. Да видим колко ще издържи 😁
Очаквам и аз кецовете, ще споделя.

# 659
  • София
  • Мнения: 1 368
Ето линк към розовата пола.
https://www.zara.com/BG/bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D1%81-%D0%B … =red_social_movil

В събота като връщах една торба дрехи в мола се натъкнах на това бюстие. От 80лв. на 13лв. намалено. Не знам дали ще му намеря приложение, но ме изкуши цената. Иначе стои хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт