Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 60 976
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Ей големи мръсници.Тъкмо пуснах поръчка до магазин и се появиха номера на три ризи,който дебна.Едната изчезна за миг,а другите две не ми дава да ги пратя до магазин.Много ме хвана яд не ми  се плаща  10 лв доставка.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Ей, давайте ги първо тук тези естествени кожи. Откога ги дебна и нищо. Търся най-вече правия панталон в ХС. 🧡 Ако хванете, направо ми го поръчвайте - ще си платя и доставка.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 421
brayan, може ли код/линк за тази рокля? Жестока е.
Скрит текст:
За да не е спам, редовно ви чета, но инкогнито. Тази година разпродажбата е леко разочароваща. От години не пропускам разпродажбите на Индитекс, най-вече Зара. Доста е дразнещо това с постоянната липса на доставка до магазин и досега не ми се е случвало с дни да не мога да поръчам до магазин. Много пъти изпуснах появили се размери. Имам спомен, че на предишни разпродажби доставката с куриер беше безплатна известно време, тъй като магазините явно бяха затрупани с поръчки.

# 18
  • Мнения: 3 727
змейковица,третия артикул клина ли е или пуловера? Ако е клина  и не си го върнала,се интересувам.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
змейковица,третия артикул клина ли е или пуловера? Ако е клина  и не си го върнала,се интересувам.
Клинът е Blush Пиши ми

# 20
  • Мнения: 170
Здравейте! Запис и от мен и споделям моите покупки.
тази рокля в маслено зелено


Костюмчето е страхотно, благодаря за препоръките



За детето само това, доста неща върнах..
Очаквам:


Взех панталона към сакото в жълто, но така и не хванах сакото, ако някой ще се разделя с него да ми пише:

Това оставих, повечето неща взех от магазина от края на декември. Имам още две зимни рокли, но не ги намирам в сайта.
Върнах това костюмче, нещо не ми допадна:


Доста неща дебнех, но не успях да ги поръчам.
Търся този костюм в този цвят, ако някой се разделя с него и е размер С да пише:

Благодаря на всички, които споделят снимки и коментират качеството 🌷
Като цяло имаше добри намаления, но това дебнене е като хазарта 😂

# 21
  • Мнения: 4 246
Розовата рокля ще ти хареса, много е готина.
Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 170
Розовата рокля ще ти хареса, много е готина.
Кристал, ти ли я беше сподели в предната тема? Много и се чудех, но като прочетох мнението ти я издебнал и поръчах. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 246
Няколко дами я бяха поръчвали мисля, но не помня дали и аз съм писала за нея, но е възможно, много е сладурска!
Харесала съм я откакто е излязла, но като й видях цената в магазина ми призля /50лв/, та сега много се радвам, че я намалиха.

# 24
  • Мнения: 170
Аууу сега видях снимката! Супер ти стои, много кукленска и сладурска! Ще пиша като я взема тези дни. Ще снимам и другите две рокли и ще ги кача заедно да ги покажа.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 357
Розовата рокля ще ти хареса, много е готина.
Кристал, ти ли я беше сподели в предната тема? Много и се чудех, но като прочетох мнението ти я издебнал и поръчах. Simple Smile
Аз единствено я споделих и писах за нея.😉
Мале хора от сутринта 3 глобални поръчки направих 😱

# 26
  • Мнения: 170
Стефина, благодаря ти! И на всички които споделят. Ще чакаме да се похвалиш Simple Smile

# 27
  • Мнения: 624


Този костюм за 2 дни го хващам наличен поне 5 пъти в различни размери, явно не е най-търсения цвят, така че следете по-често ще излезе.

Някой да има този неописуем за мен разкош:



Как съм го изтървала…

# 28
  • Мнения: 425
Ох и аз поръчах панталона от този костюм, даже в два размера понеже не съм сигурна кой ще ми стане… ноо не мога да хвана горнощето. Моля, ако някой е поръчал и иска да връща да ми пише.

# 29
  • Мнения: 1 378
Lubena, може ли номер на синия панталон и розовия костюм Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт