Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - V тема

  • 60 808
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 170
Lubena, може ли номер на синия панталон и розовия костюм Simple Smile)
Разбира се:
4387/430
8048/701
Синият панталон не го намирам в сайта, бях го взела от магазин, ще погледна някъде по вътрешните етикети малко по-късно и ще пиша.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравейте, от днес получено да похваля тези артикули:

# 32
  • Мнения: 202
Момичета, по кое време на деня/нощта/ седмицата зареждат? И вечер дебна, и сутрин, ама доста несполучливо до момента Grinning

# 33
  • Мнения: 3 628
По всяко Innocent
Но обикновено рано сутрин имам късмет.

# 34
  • Мнения: 192
brayan__ как е като размер сакото/панталона, че и аз ги поръчах и се чудех дали М сакото няма да ми е мн голямо.. по принцип съм за С

И аз да похваля това колие:
 
И това палто на мен ми хареса - първоначално бях със смесени чувства, но като го минах с парната ютия, вълната си застана чудесно

Тези панталонки на майтап се оказаха мн сполучливи, от хубава плътна материя:

Тази блуза я поръчах за пълнеж, а се оказа супер добра находка - горната част и от леко прозрачно плетиво и стои мн феерично Simple Smile

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 14:46 от JaMbaLaYa

# 35
  • София
  • Мнения: 2 025
Сакото е размер XS - то самото е обемно, но като размер ми е точно според мен. В ръкавите и раменете е добре, разкопчано задължително 😇. Панталонът пак XS го чакам другата седмица.

# 36
  • Мнения: 88
Ее, много хубаво стои розовата кукленска рокля! И аз я бях поръчала, ХС, но не знам при мен ли дойде някаква изключително уголемена … ръкавите ми бяха до китките, роклята почти до коляното … чудех се дали да я дебна и да поръчам отново ХС. По принцип често ми се случва и ХС да ми е голямо и затова се отказах, а не съм много дребна - 163см висока, 84-60-87см. Сега пак започнах да ѝ се чудя като я видях на Кристал.
Вие кои размери поръчвате? Искам и на мен така хубаво да ми стои Grin

# 37
  • Мнения: 170
Аз поръчвам по-често С. Някои неща са ми огромни обаче, други точно. Миналата година по-често ХС поръчвах и ми бяха големи. Тази година повечето неща ги взех в реала и Имах възможност да ги меря. Някои са ХС, други С… при тях малко на късмет с номерата. И аз се чудя сега дали няма да ми е голяма тази рокличка розова, защото я поръчах С, а съм 1,60 😂
Артикулният номер на синия панталон : 1478/244/829. За него да кажа, че го пуснах в пералнята на 20 градуса и са се появили топчета, не знам дали се сещате. Ще трябва да се пере на ръка май. Не мога да прикача снимка

# 38
  • Мнения: 44
По всяко Innocent
Но обикновено рано сутрин имам късмет.

Колко рано? И аз постоянно дебна но все нямам късмет.. Sweat А много съм си харесала няколко чифта дънки Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 19 686
Пълно тото е кога ще има размери и изчерпани артикули. Много дразнещо, когато нямаш достатъчно свободно време да посветиш на каузата!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 346
По всяко Innocent
Но обикновено рано сутрин имам късмет.

Колко рано? И аз постоянно дебна но все нямам късмет.. Sweat А много съм си харесала няколко чифта дънки Heart Eyes
7.30ч.
Днес цял ден пускат номера и все има доставка до магазин.

# 41
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Съвсем изненадващо успях да хвана този панталон. Чак не ми се вярваше, защото го бях отписала. Обаче точно на последното намаляване на цените се появи от 79.90 на 15.99. Толкова много го исках, че поръчах С и ХС, че и с доставка до магазин, макар че се бях настроила да платя и доставка, само да го имам. Днес го взех и съм много доволна. ХС ми заспа и в краката и в талията. На живо е още по хубав. Има и леща зелена нишка, абе много свеж. Естествено явно нещо не е ок в номерацията, защото С-ката беше точно толкова в краката и ханша, колкото ХС, но в талията беше несъразмерно широк.

# 42
  • Мнения: 620
От това, което дебна, нищо не ми излиза в хс. Не знам колко пъти цъках, погледа ми се премрежи вече 🥴

# 43
  • Мнения: 1 109
Аз така като гледам wish листата, май купих това, което исках. Следя сега само едни сандали, ама не вярвам да се появят...

# 44
  • София
  • Мнения: 1 346
Ani d-що не си казала за този панталон в Парадайс имаше 3 бр. ХС постоянно.
Обещах да проверя връщат ли доставка, ами на мен пак връщат😉

Dewi- и аз всичко Мечтано си купих, без една блуза и кожен панталон, но все си намирам нови мечти. 🤣

Общи условия

Активация на акаунт