Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 15 581
  • 884
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 17 643
ужасни са но за Джаста Праста винаги респект че се занимава

# 796
  • Мнения: 11 505
Няма нужда и на теб да ти харесват

# 797
  • Мнения: 9 919
То Холдън никой не харесва.
Джасте, мерси! Не съм в настроение да избирам, взимам ги направо всичките Grinning

# 798
  • Мнения: 17 643
агент холдън

# 799
  • Мнения: 9 919
Харесваш Агента и себе си ? Няма лошо

# 800
  • Мнения: 17 643
не. наагентил съм се

# 801
  • Мнения: 4 619
Джасте, мерси за тез яки милиционери. Хич не съм слушала, така че всички трябва да ме накажат. Ама нали съм готЕна, пускам Нора да ме предреди Grinning

# 802
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
То Холдън никой не харесва.
Джасте, мерси! Не съм в настроение да избирам, взимам ги направо всичките Grinning

Бая мосака ша отиди Simple Smile

# 803
  • Мнения: 20 399
Отстъпвам момъците, белезници имам и в жабката на колата. Smile
---
Добър да е деня.
--
Джасте, супката ти ми е по на сърце. Метни рецепта, когато имаш време. Green Heart

# 804
  • Мнения: 4 619
Направо не мога да повярвам как може да има такива идиоти. Карам на Цариградско с 80, колкото е разрешено. Някакъв решава да влезе пред мен, с 20. Не ускорява, не се мести в друга лента. Направо виждах как го удрям. Добре че не се паникьосах.

# 805
  • Мнения: 18 403
Джасте, ако приготвяш някоя по-лесна рецепта, моля пращай на лични на мен. Blush
Ключовата дума е "лесна". Ако правиш нещо, дето ти се струва, че е елементарно да се сготви, сети се за мен и прати. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 806
  • София
  • Мнения: 10 627
А тия дето са трезвени, ги водиш в офиса и ги напиваш.

прочетох напъваш
То не е нужно всичко да уточнявам. Умните и сами се сещат Simple Smile

Джасте, предотстъпвам ги на мадамите, тази седмица не ми е до мъжове.
И аз искам рецептата за супичката - най-вече какви подправки се слагат Simple Smile

Лоре, само супички ли искаш или мога с един солен кекс да ти помогна Simple Smile Ядем го за вечеря, за закуска, за всеки път като не ми се готви Simple Smile

# 807
  • Мнения: 18 403
Ама разбира се, може и солен кекс! Аз имам една рецепта от Джаста за сладък, изпълних я успешно, ти дай за солен, ще се пробвам, Дайсче! Защо не! Simple Smile

# 808
  • София
  • Мнения: 10 627
Солен кекс (мързелива баница)
Скрит текст:
*Включвам фурната да загрява*

4 яйца
1 кч олио
1 чч кисело мляко
2 чч брашно
1 бакпулвер
сол

Всичко това го разбиваш в тази последователност.

След това слагаш каквото обичаш - саламче, шунка, сирене, маслини, гъби, кашкавал.
Аз го правя с шунка и сирене, настъргвам малко кашкавал и го разбърквам в сместа. (не прекалявай с кашкавала, защото кексът става глетав)

Изсипвам в тава с намазнено дъно (носи много мазнинка този кекс), поръсвам с малко чубрица и пека на 200С за 20 мин (да стане златист - ако имаш съмнения вътре как е, се проверява с клечка за зъби, забодена в средата, трябва да излезе суха).
Не забравай за айрян Simple Smile

# 809
  • Мнения: 15 459
Нежност, мъркане, любов Heart:

Скрит текст:


Пп Бази, Лори, Дайсче, веднага давам рецептата:
Това е най бързата и лесна супа на света със замразен спанак.
Скрит текст:
В тенджерка задушавам в олио и малко водичка (понякога и само в олио) една глава ситно нарязан кромид лук, добавям замразения спанак, вода, сол, копър, чубрица. Оставям да заври. Добавям фиде. Когато фидето е готово, дърпам от котлона. Междувременно си правя застройка от едно или две яйца, 1/2 до 1 цяла кофичка к.мляко и малко лимонов сок или лимонтузу против пресичане на застройката. Темперирам я, като към нея добавям черпак-два от горещата супа след което я изсипвам на струйка в супата. Похлупвам да отпочине малко и воала супата е готова. Може да се направи с пресен спанак, измит, подсушен, ситно нарязан и зелен лук(и зелен чесън в комбинация слагам понякога), а вместо фиде да се добави ориз. Понякога си замразявам пресен спанак или лапад и после само вадя и слагам в супата, но основно купувам замразен спанак и правя супа-аламинут. За супа предпочитам замразен пресован ситен спанак, а не на цели листа. Този на цели листа го предпочитам за ястия с ориз или баница. Има един, който е за спаначено пюре и той става за супа. Но тук вече е въпрос на вкус. Бон апети! Yum
Пп Записвам си рецептата за соления кекс. В началото на пандемията почти всеки ден правех такъв на Джастев за работа.
Преди много слугувах на манджите аз, сега предпочитам бързи рецепти, които сами се готвят. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 11:26 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт