Спам тема(Винено - любовен Спам!) - от 01.02. до 28.02.22г.

  • 15 497
  • 884
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 10 605
Нищо не се готви само, Джасте, не вкарвай в заблуждение бедните души Grinning Grinning
Майчето като я гледам искам да я целувам по гушката, мноогооо е благичка милата Heart .

Днес залудо се разхождах до работата. И след малко си тръгвам.

# 811
  • Мнения: 9 881
Душата ми спи. За още по-мързеливите - bonduelle имат готови миксове за супа - тенджерата, сметаната, пасторът и айде. Тиквената става много яка с индийско орехче и яко черен пипер Heart

# 812
  • Мнения: 15 388
Ето една бърза манджа - омлет. Бъркаш яйцата, слагаш в тигана и манджата готова. Joy Ем, икономична, две яйца, 3-4 черита и две листа салата. А, и малко пармезан на "прах". Grinning

# 813
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
Ма къ саа забирило временцето вънка ... къса ми са сръцето Simple Smile

# 814
  • Мнения: 4 600
Ма къ саа забирило временцето вънка ... къса ми са сръцето Simple Smile
За туй мисля след малко да си тръгвам от работа Joy

# 815
  • Мнения: X
салата Снежанка Heart много обичам

# 816
  • Мнения: 6 415
Слънцето грее, тия само за манджа си говорят. Joy Де са ви пчеличките, бре? И птичките? Grinning
Мерси, Джасте! Grinning

ДД ви! Grinning
Мани, и на мен не ми е до пчелички, мъ ше ми мине.
Скрит текст:
Стиснете ми по ино палче днес ку можете. Grinning
Освен тва слънце, слънце, ама на сянка и с ветер ... студ сий голям. Беших на гробищата. Връщам се, водата спряла. Белким поне на първия етаж имаше. Макар и малко. Grinning

Супите дет прая са още по-лесни. Намерила съм си в Била една подправка - суха и не слагам нищо друго кат бързам - ни лук, ни моркови. Не застройвам също, щот дитето им съ чуди на тез застроените супи и се научих да ръсвам малко куркума. Тя оцветява в жълто и сичко е ок. Освен тва и ориз не обича тва дите, та само фиде. Та, бърза работа. Grinning

# 817
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
салата Снежанка Heart много обичам

ах колко сладко Simple Smile

# 818
# 819
  • София
  • Мнения: 10 605
Малко поспах.
Отивам да завиня Grinning

Инче, стис!

Аз рядко правя супа, обаче таз спаначената много ми се до дояде! Утре ще е.
И копривена обичам. Една с прясно мляко правя. Но рядко се добирам до коприва.

Седнах днес с малкото в градинката, ина биришка на слънце да пия. Една цигара изпуших, 3 глътки бира изпих, и тва се преби... Толкоз за бира на слънце Grin

# 820
  • Мнения: 20 106
Глей да не разчете грешно сигналите Антонио само. Laughing
...
Джасте, тенкю пипъл! Ходих за спанак до магазина отсреща – нямат. Ще си взема утре и ще я правя. Обожавам супки, па със застройка ептен. Омлетчето е най-здравословното бързо ястие! Yellow Heart Аз капвам и малко бира понякога, но мноооого манечко и става пуФкав ного.
Мая Heart
..
Соленият кекс го правех редовно преди - с маслини и колбас, подправки става муцка.
...
Инче, сичко паралелно си върви – манЖите, пчеличките, тревичките и коремните преси, афкорс. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 821
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
Аз капвам и малко бира понякога, но мноооого манечко и става пуФкав ного.

Това е светотатство ве Simple Smile

# 822
  • Мнения: 17 642
сметаната, пасторът и айде

не е християнско

# 823
  • Мнения: 9 881
Вярата изисква жертви Joy

# 824

Общи условия

Активация на акаунт