Любители на котки - Тема 170

  • 26 266
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Арчи изглежда все едно е заспал посред играта.Много е хубав.

А Сакура изглежда доволно коте вече.

MarietaYo,прилича на Харко,да.
И Харли ми харесва като име.
Същият бял любопитен нахал го има и на снимките.

# 587
  • Мнения: 3 881
Арчи изглежда все едно е заспал посред играта.Много е хубав.

А Сакура изглежда доволно коте вече.

MarietaYo,прилича на Харко,да.
И Харли ми харесва като име.
Същият бял любопитен нахал го има и на снимките.
Грешка на печата, Мария, сори!

# 588
  • София
  • Мнения: 39 922
Ред, посмяхме се с ММ.
При нас това май си е ежедневие, само колело нямаме.
Аш скача много и постоянно е на секцията в спалнята. ММ предлага да съм им направила стълбички за по-лесно качване. Та да падат кат зрели круши върху мен като решат да слизат.
И на вратите се качват постоянно.
Луди глави.

Оникс е по-умният. Аш си е малко тъпичък Simple Smile
Дъщеря ми има бутилка мин. вода с помпа в стаята (механична). Оникс видял как се налива вода и пробвал да натиска. Дано не реши да пуска водата в хола, защото помпата е електрическа, пусне ли я няма да може да я спре Simple Smile

Ред, ядосана ли беше Сакура или те е одрала без да иска?
Моите докато бяха бебета все бях с изподрани ръце. Те на игра, но мен ме болеше.
Сега чакат само да намерят някой отвит крак и да хапнат някой мърдащ палец - на децата.

Снощи обаче спахме заедно с Аш, плътно до мен, завит. Налегнали са ме нвралгични болежки и ми е сдухано. Може да усеща, че ми е зле.

# 589
  • Мнения: 4 033
Арчи изглежда все едно е заспал посред играта.Много е хубав.


Благодаря ❤
Той най-редовно спи на странни места и в странни пози.
Тук беше заспал до гардероба, в повечето случай ме чува че приближавам  и не мога да го снимам събужда се.

Така е най-редовно

# 590
  • Мнения: 55
И на мен изобщо не ми се става!

# 591
  • Мнения: 4 377
Две чисти мишки

И нито една драскотина по мен.Мари,вчера беше без да иска.Не знам,ако иска как ще е Simple Smile.
Снощи гледах клипове и съвети за сближаване на котки Интуитивно съм правила всичко по правилния начин.Дават два месеца като допустим срок за свикване.Моите са на две седмици.

# 592
  • София
  • Мнения: 39 922
Зак е загубил от обема си Joy

(Писах си с Ирина и тя каза, че могат да плуват, инстинктивно. Ще ги тествам на следващото къпане.)
Ще се нагодят. Като те слушам Зак е мил и отстъпчив.
Ще чакаме да кажеш кой на кой мие ушите.

Преди години когато спасихме Торо (риж красавец) нямах време за адаптация.
Прибрах го директно у дома. Хари изобщо не реагира, а Торо с влизането започна да съска и фучи. Но беше ранен, та е разбираемо. Хари беше кастриран, а Торо - не. Хари е бил на 5г, а Торо - под 1.
Като му отмина болката и шока започна да тича по опашката на Хари и да му мие ушите.

# 593
  • Мнения: 4 377
Надявам се да е скоро,че Великден идва.Вчера видях съседката и ме пита имам ли решение,ако не се разберат.
Нямам решение,не нога да се разделя с нито един от двамата.
Сакура през нощта се побърква да търчи,играе и проверява навсякъде какво има.Когато го няма Зак.
Зак ме озори да го въртя с една ръка.Гюленцето ми келешливо.Вчера я изгони от леглото,за да се намести той.А на него му е като бебешко.Ама,келеш!
Варя им месо сега и ще ядат един до друг.От вчера им сложих купите близо

# 594
# 595
  • Мнения: 4 377
Вчера дойде раницата за Сакура.Видях,че чантата,в която я носех,не е удобна за път.Ако ще  ми се налага да я разнасям до България,тази раница ще е най-добре за мен Имам ръце и за моя багаж и не ми тежи на една страна.Сакура седи без проблем в нея.

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 14:03 от red soul

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Тази раница много прилича на чантите,с които разнасяхме навремето котки.
Цип до врата,само главата на котката навън...
Сакура е малко стресирана все още,но много по-добре и вече с доверие стои при теб.
❤️
Мили и доверчиви душички са.Харко е много по-гушлив ако не съм по цял ден вкъщи,липсвам му.
А ако съм повечко вкъщи,сякаш го изнервям.

# 597
  • Мнения: 4 377
Не се стърпях🤣

Сакура е залепена за мен.

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 17:57 от red soul

# 598
  • Мнения: 1 209
Хахах, Зак е уникален. Колко килограма им е разликата?

# 599
  • Мнения: 4 377
Зак е 7кг,Сакура 3 кг😀.
Изпратих клипче на Ирина да види как се държат.Каза същото,което смятах.Не се бият,дразнят се.Зак иска да играе,но прилича на онези момченца в малките класове,които изразяват симпатии като дърпат опашки и удрят..

Общи условия

Активация на акаунт