Януари студ ще ни завари, но на бебето гласчето, ще ни топли сърцето!!!

  • 11 500
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Честита темичка и от мен! За пореден път си се справила отлично, Добито!   bouquet
Мили дами, гледам че някой се разкрасяват усърдно.... pletka Кажете как стои въпроса с химикалите за глава, че съм заприличала на зле поддържано същество с неустановен пол  smile3532

# 16
  • Мнения: 40
И аз да се включа имаме си списък с необходимите неща за бебето а нямаме такъв за болницата аз първия път си носех само тоалетни принадлежности а после се оказа че трябват още сума ти работи.Вие какво ще кажете?

# 17
  • Мнения: 1 289
Ха чАстита темичка   bouquet

Цвета на косата ми стана тъмно кестеняв-бях на руси и червени кичури...И който е казал,че при бременните боята хваща по-трудно ЛЪЖЕ   Naughty  Хубав цвят стана-даже след това и маска си направих-на лицето също  Hug днес ми е ден за разкрасяване,ама докато оформя интинмите части минаха 20 мин.мноо трудно взе да става  ooooh! Ама съм вече:"Чиста Къпана- 2 лв. бройката"-както гласяла някаква табела на магистралата  hahaha

Хайде ся да похапнем и после пак в нета...  bouquet

Много ми е весело днес-Дано ви ХВАНЕ моето настроение... hahaha

# 18
  • Мнения: 337
Здравейте красавици!!!

Много ми е драго, че съе весели и спокойни  Hug
Аз си стоя сега повече в нас и нямам компютър и затова не пиша. Иначе моята принцеса рита като луда Joy Joy Joy
Понякога мисля, че съм глътнала миксер smile3521

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Кажи какво пи и ще ни хване smile3534

# 20
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
brumbolina, в сайта на Биберон четох, че до сега не е установено дали боята за коса се отразява негативно на плода... аз в 4-ти месец свалих ярко червената боя, че беше започнала да прораства и се боядисах в нещо близко до естествения ми цвят. Сега от време на време се налага да си я тонирам с оцветяващ балсам, който втривам само във върховете на косата и не го държа много.

Мен пък ми е толкова мързеливооооо ... пак ми е пълна скука на работа ... ще взема да изляза по-рано в болнични и без друго доктора ми скача по ушите, че вече е по-добре да се запра у дома.

# 21
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да ви се похваля - последните две седмици ще работя до 14 вместо до 18 часа Simple Smile Няма да идвам на училището обаче, но после мисля да посещавам и даже да се изрисувам веднъж. Така че ще се видим лайф чаааак на 28 Joy
Ауууууууууууу навлязла съм в предпоследната картинка на банера, това какво значи? 8 месец?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Мдам! Влязла си в 8-я месец! Ха честито!  Laughing

Лелееее, как наближава! Кога си гледах лентичката, че остават 200 и кусур дни и си виках, че то това да падна под 100 и може и да съм родила - толкова далечно ми изглеждаше!  Whistling Имам чувството, че тази година ще я запомня като бременна - от началните опити и тръпки, после теста... ми че това си е цяла година! Как отлетя времето!

За протокола - довечера съм на дискотека. Ще празнуваме бебето на моята приятелка. Аз с тоя тумбак дали ще издържа и 2 часа не знам!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Искам и аз на дъскорезницаааааааааааааааааа! #Cussing out

# 24
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз искам в къщи - кой к'вот си няма Mr. Green

# 25
  • Мнения: 22
Необходими принадлежности за АГ Русе
1. Нощници-2бр. по възможност с копчета в гръдната част
2. Ножчета за бръснене обикновени / не самобръсначки/ -2бр.
3.Чехли - 2 чифта/за стая и за баня/
4. Лични документи  - лична карта, свидетелство за граждански брак и личен картон
5. Всички изследвания за раждане- кръвна група, Васерман, HIV, HbSAq, анален секрет. Ако предстои S.C+предоперативни изследвания, електрокардиограма,външно дишане.
6. Тоалетгни принадлежности - четка и паста за зъби, шампоан, гребен, сапун, тоалетна хартия, влажни кърпи, носни кърпи, крем за лице, тяло и гърди, шнола.
7. Хавлиени кърпи -3бр. /за лична хигиена, за лице и за гърди/
8. Връхна дреха - според сезона/жилетка, грейка ,елек/
9. Къси памучни чорапи, сутиен за кърмене, долно памучно бельо
10. Дамски превръзки-обикновени поне 2 пак.
11.Прибори - чаша, лъжица ,вилица
12. Мобилен телефон  и дребни монети за телефон или телевизия
13.Минерална вода и сок
14 Памперси /най-малкия размер от 3 до 6 кг - 1пакет
15. Бебешки сапун
16. Бебешко олио

Това имам аз като списък, за Клиниката не се носят работи за бебето, ножчета за бръснене и ппревръзки.

Лично аз бих прибавила и ластичен колан , че по-бързо да ни се прибират коремите. Една приятелка си беше изрязала дъното, за да не и обива.

Стана малко дълго - но се надявам да съм била полезна.
Ако някой има да прибави нещо, да пише.

# 26
# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Хо хо хо, на бас Нимски, че нема да издеяниш!!!  Mr. Green Но - пробвай се!

Аз опитвах веднъж. Резултатът беше мощно оповръщане на градинката пред дискотеката на 5тата минута!

Успех!  Mr. Green

# 29
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Е ти добре я подготви за дувечера Joy

Общи условия

Активация на акаунт