Януари студ ще ни завари, но на бебето гласчето, ще ни топли сърцето!!!

  • 11 526
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 248
woow!!! Звучи като взривоопасна комбинация- стискам палци!  Wink

# 76
  • Мнения: 1 289
Aз поне досега не мога да се оплача от подобен проблем  smile3550


ОХХХ,днес ми е последен работен ден  hit УУУУРРРРААААА  newsm44 newsm68 smile3501  от утре почивка .... dance

# 77
  • Мнения: 3 405
Vessi78, пробвай с мляко и мюсли. И прясното, и киселото мляко вършат работа.

И аз така се "лекувам", и Активията ми действа  Joy само като се сетя за рекламата и бягам в тоалетната Joy
Шегичка

# 78
  • Мнения: 175
Здравейте,
при мен проблема на изхода  Mr. Green беше толкова сериозен, че стигнах до повръщане ...
Помогна ми Лаксатол - бонбони за смучене - лекарката ми ги изписа, на вкус са като едновремешните Карамел му  Party. Вечер вземаш, в зависимост от нуждата от 1 до 3 и на другата сутрин си шест! А ако не искаш така - вземаш сушени сливи 5 броя - съвет - без костилка да са, и киснеш във вода от вечерта. Сутринта като станеш ги хапваш преди първи и така помага.
Защото аз пих 3 дни подред Дуфалаг и нищо не стана. Успех   bouquet

# 79
  • Мнения: 175
Исках да кажа, че ги хапваш първо тях, а после кафето - ако пиеш.

# 80
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ех, като дойде събота и неделя и ме мързи да пиша Grinning Аз проблеми на изхода за сега нямам, но всеки ден пия прясно мляко и хапвам доста супички в последно време. надявам се да не ме хваща, че само хемороиди остава да ми излезнат и ще имам всички екстри Mr. Green
 Да ви се похваля- правих си тренировки за бръснене на триъгълника Laughing и си е яко тръпка. По спомени е много гадно да се работи, а ако имам контракции не си представям как ще успея да се оправя newsm78 Важноtо е, че в момента съм доволна от себе си де Crazy

Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 19:05 от tsveta

# 81
  • Мнения: 104
то аз ако пиех кафенце,нямаше да го има проблема  Embarassed
да ама аз ако пия кафенце и цигарка ще ми се допуши,а не ми се иска сега.Като спра с кърменето ще се оправят нещата на изхода

# 82
  • Мнения: 104
Аз ходя на кола и съм много доволна,че и без това нищо не виждам там долу

# 83
  • Мнения: 1 289
Абе аз не издържам на козметик за триъгълника и се мъча като грешен дявол сама...  Twisted Evil  Миналия ден след 20 мин. усилен труд успях  Party и аз карам по спомени и напипване  hahaha

# 84
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз за триъгълника се интересувах много, пусках и тема в общите. До към 5-ти месец даже си ходех на кола, но понеже има риск от контракции реших - за първи път в живота си - да хвана бръснача...  Sick
Мъка страшна, дера се до кръв (буквално)! И огледалце не ми помага... Иде ми да се затичам към козметичката, но не ми стиска, и без това ме боли в областта на пикочния мехур, постоянно имам чувство, че всеки момент ще родя! Реших, че фактора ''рязка и силна болка'' мога да го игнорирам, поне него!

# 85
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро, коремчета (обръщението е плагиатствано от Добито, признавам си!)

Тази нощ сънувах, че раждам... Стана бързо (между 12 и 16 часа) и нищо не си спомнях. Накрая видях едно красиво момченце и най-близките ми хора, т.е. майка ми, баща ми и брат ми... Някоя от Вас тълкува ли сънища?  newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз. аз!
Съня ти ще се сбъдне след...около месец и половина! Party
Дай 2 лв за едно кафе, мъжко чедо ще имаш. Господ здраве да ти дава!

# 87
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз. аз!
Съня ти ще се сбъдне след...около месец и половина! Party
Дай 2 лв за едно кафе, мъжко чедо ще имаш. Господ здраве да ти дава!

Ама с изумителна точност ги виждаш нещата, бе ей! Thinking

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Мнения: 791
Здравейте,  аз съм новак тук май, а и във форума:35:!?
 Относно триъгълника пробвайте с епилатор - по малко и с почивки. Има ефект. Е по наболява,ама ако си правиш по на често почивки може и да се изтрае. Аз правех този номер докато бях в 4 и 5 месец, сега не смея, ама и те са едни нихилистични и ми се налага само   веднъж месечно да се минавам с бръснача. Надявам се само да мога да  я извърша процедурата преди да влезна в болницата Laughing

# 89
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ех Клеми ме изпревари, можех аз да зема парата ivonska Laughing
За триъгълника- аз понеже си ходя както природата е отредила Embarassed поради някаква чувствителност там, заради която се обривам, епилатор не мисля да пробва, то на краката са съдирам от рев , к'во да говорим за други места Joy Ама днес ми е едно страннууууууу, кат мъжете - все ми там ръката Crazy Ужас. Надявам се да свикна за 2 месеца (+-1)
Аз сънувам завчера едно много хубаво бебе как ми се усмихва - много се надявам да е моето, че беше гулям сладур Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт