Каква да е дължината на роклята при кумуване

  • 6 377
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 872
Та с две думи - ако булката каже, че за нея няма значение, не я тормозете и си изберете сами рокля.

Това важи и за всички останали гости, включително майки, бащи, лели, баби и пр. Grinning

# 31
  • SF
  • Мнения: 21 096
Точно така. Някои сватби са голямо увлечение за младоженците - теми, дрес код, програма, анимации, репетиции.  Други искат просто купон с музика, минимални украси и харчове.
Булката и младоженеца ще си кажат, ако искат да се наемат смокинги, версачета и тем подобни. Хубаво е да си подбират шаферите, кумовете, гостите така, че плановете им да се осъществят.
Предполагам, че най-близки приятелки знаят какво да очакват една от друга и се подбират според претенциите си.

# 32
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Може би, ако се заженя някой ден, и аз бих оставила хората сами да преценяват какво и как да облекат, но мойта булка се оказа "контрол фрийк" и ходих 3 пъти в магазина докато ми разреши да си купя рокля. Аз можех и от един път, и все щях да съм красива и щастлива за тяхната сватба...
Ама каквото - такова...

# 33
  • Мнения: 3 719
Аз имам дрескод за сватбата, пуснала съм стил кежуъл, три цвята за избор и наистина бих се радвала, ако повечето ми гости се съобразят. На шаферките директно са от мен роклите, също и на свекървата, да няма грешки.😁
 Последният месец почти всички поканени дами ми писаха със снимки дали роклята ще подхожда според мен, ами, много мило! 💐

Общи условия

Активация на акаунт