Изневярата и живота след нея

  • 13 077
  • 253
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 492
Може пък и двете да ги е похвалил, всяка според предоставената услуга.
И това успокоително ли трябва да подейства?

# 151
  • Мнения: 2 014
Идеята е, че докато мъжа се забавлява и обсипва с комплименти любовницата, жена му се занимава с битовизми.

# 152
  • Мнения: 5 641
Ох бе, Brielle Hug Може пък на любовницата да е писал "Няма да мога да изляза тая вечер, вещицата се е лепнала за мен", докато истинската причина да е била, че иска да си хапне от вкусното ястие на жена си на топличко и на съпругата да е казал "Ммм, никога не си правила по-вкусна мусака, ела да те нацелувам!" Озапти си въображението малко Grinning Извън рамките на шегата, много отблизо съм била свидетел на живота на любовница - повечето обаждания и писаници са свързани със "Ми.. няма да мога, жената това, жената онова...", замазано с "ти си най-прекрасна, пък тя е лоша и не ме разбира, ма трябва сега да стоя при тъпите ѝ гости". Съответно пичът си зяпа сериала вкъщи и си гушка жената.
Много смешни разбирания за "романтиката" при любовниците имате.

# 153
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 188
Няма да си е гушкал жената, щом тя се е усетила, че има нещо...

# 154
  • Мнения: 6 876
Идеята е, че докато мъжа се забавлява и обсипва с комплименти любовницата, жена му се занимава с битовизми.

Е, това вече би било нейн проблем. Може спокойно да се занимава с любовника си. Така, де, като ще е отворена връзка, все пак..

# 155
  • София
  • Мнения: 35 332
От съвсем близък контакт с любовница - ма, какви оправдания? След работно време не звъниш, не пишеш, чакаш да те потърсят Mr. Green

# 156
  • Мнения: 2 014
Да, но в случая връзката не е отворена и постъпката му е егоистична, вместо да прекрати връзката с жена си се крие, а жена му вярна.

# 157
  • София
  • Мнения: 35 332
Аз за такова нещо, като отворена връзка само съм чувала, но не съм виждала.
Е, виждала съм отворени връзки, в които единият не знае, че е такава.

# 158
  • Мнения: 5 641
От съвсем близък контакт с любовница - ма, какви оправдания? След работно време не звъниш, не пишеш, чакаш да те потърсят Mr. Green
И евентуално от тоалетната ти напише - мило, няма да мога, много съжалявам. Докато ти стоиш облечена и гримирана на вратата, защото имате уговорка за вечеря. Много романтично, ееей, любовница да си!

# 159
  • София
  • Мнения: 35 332
Пак от същата - гримирана и облечена си мята палтото и отива да се забавлява с приятели.
Тия изнурени и ревящи женици с мисъл за любимия в леглото на харпията, не стават за тая работа.

# 160
  • Мнения: 2 014
Аз за такова нещо, като отворена връзка само съм чувала, но не съм виждала.
Е, виждала съм отворени връзки, в които единият не знае, че е такава.
Аз пък познавам доста хора с такава връзка, две от тях не завършиха добре, защото колкото и да се правиш, че не ти пука, че партньорът ти ходи по други ти е неприятно и почваш да изискваш.

# 161
  • София
  • Мнения: 35 332
Горе- долу говорим за същото.
Знаят, че хойка полу- скрито, почти не и чакат да му мине. Ам, не.

# 162
  • Мнения: 164
Ох бе, Brielle Hug Може пък на любовницата да е писал "Няма да мога да изляза тая вечер, вещицата се е лепнала за мен", докато истинската причина да е била, че иска да си хапне от вкусното ястие на жена си на топличко и на съпругата да е казал "Ммм, никога не си правила по-вкусна мусака, ела да те нацелувам!" Озапти си въображението малко Grinning Извън рамките на шегата, много отблизо съм била свидетел на живота на любовница - повечето обаждания и писаници са свързани със "Ми.. няма да мога, жената това, жената онова...", замазано с "ти си най-прекрасна, пък тя е лоша и не ме разбира, ма трябва сега да стоя при тъпите ѝ гости". Съответно пичът си зяпа сериала вкъщи и си гушка жената.
Много смешни разбирания за "романтиката" при любовниците имате.

Прочети първия пост на авторката, пък тогава спори. От пръстите си изсмукваш, само и само да си правата, но аз не споря. Обясних ти какво имам предвид, няма нужда да ме контрираш. Мерси Simple Smile

# 163
  • Мнения: 5 641
Не споря. Само се дразня на художествени измислици. Първият пост го прочетох много добре, без да влагам допълнителни окраски.

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Хвърлих бърз поглед на поста на авторката, но някак си ми звучи много сапунено. Всъщност доста постове за изневери, любови, писани тук са ми леко блудкави и нереални.

Общи условия

Активация на акаунт