Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 13

  • 69 297
  • 853
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 736
Ама може ли почти всяко предаване да започва с въпрос към госта "Купихте ли си/запасихте ли се с олио?"..."С колко се очаква да поскъпне олио/брашно/други стоки?" 🙄 Затова и хората тръгват да зареждат като невидели...

# 61
  • Мнения: 5 394
Аз ако можех, щях да се запася, причината е - ползваме доста, а ме домързя да ида в студа, пък ако видя митинг оред маг.(както се оказа, че е било) - няма да се редя и бия, защото здравето ми е по-важно.
Иска ми се да сме на салатки, репички , доматки,  морковчета ....но ядем питки/погачи, мекици, готвени ястия , в които присъства олио...
Пенсионерите , съдейки по моята майка, също наблягат на готвене - супи, яхнии, фасул, грах, леща, за тях си трябва олио.
Не само пенсионери цепят стотинката на две - метафорично. Сем.с деца и на ниски заплати - също.

# 62
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте. Някой пробвал ли ли е този зехтин? Дали е горчив?

# 63
  • Мнения: 2 128
Да, важно е да е горчив. Това е най-ценното в един зехтин. А за тази цена дали е в стъклени бутилки?

# 64
  • София
  • Мнения: 23 190
В пластмасови бутилки е. Явно са го държали на много студено, беше като желе.
На вкус не знам как е, купихме, но не сме го отваряли.

# 65
  • Мнения: 27 736
Уникални цени и неточности по етикетите (ванилия- 0,200 кг/бр) в Т-маркет...😄

55 лв/кг за лимонена киселина?!🤔

# 66
  • Мнения: 1 711
Силно препоръчвам черитата на промоция в Билла. Аромат и вкус на домат, без да са гумени.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Влязох в темата, за да проверя за мнение за тенджерата под налягане Zwilling, която в момента се предлага в Била на цена около 120 лева + 10 точки от карта Била. Не успях да намеря Flushed Моля, ако някой я ползва вече, да сподели дали си заслужава. Благодаря Blue Heart

# 68
  • София
  • Мнения: 22 973
Силно препоръчвам черитата на промоция в Билла. Аромат и вкус на домат, без да са гумени.

До кога са на промоционална цена?
Ще мога да отида чак в четвъртък.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Силно препоръчвам черитата на промоция в Билла. Аромат и вкус на домат, без да са гумени.

До кога са на промоционална цена?
Ще мога да отида чак в четвъртък.
В Билла промоциите са от четвъртък до сряда. Т.е. няма да ги свАриш на промоционална цена

# 70
  • Мнения: 9 488
Може ли някой да ми разясни от кога до кога е промоцията, изписана на етикета на продукта в магазина (дано успеете да увеличите снимката), защото би следвало редовия клиент да разбере, ама не и аз (в брошурата е от 17.03 до 23.03):

# 71
  • София
  • Мнения: 4 729
На етикета има ли 03?

# 72
  • Русе
  • Мнения: 7 077
От 2021 до 2049 година. Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 4 729
Сериозно?!

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
😳😳😳 това за майонезата ли?

Общи условия

Активация на акаунт