Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 13

  • 69 390
  • 853
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 20 241
Взех от плешката на промоция в Била, е за първи път попадам на подобна гелообразна структура. Така си стоеше в месото, без да се стича:
Скрит текст:

# 781
  • Мнения: 35 199
Не, не! Как ще вземеш месо от Билла ? Това е най- голямата грешка , която съм правила един или два пъти.
Вярно, че май цените са една идея по- ниски ама като знам колко е кофти месото, не пипам. Даже много малко неща вземам май вече от Билла. Основно плодове и зеленчуци.
Една приятелка ми хвали техните рибни пръчици. Ама 7.50 не бих дала за няколко си рибни пръчици.

# 782
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Месото в Билла е същото като в Лидл, т.е. доставя им го Бони оборот.
За мен месото на снимката си е напълно нормално. Същата слуз има и прясно заклано месо. А при пилешко доста често ми се е случвало такова.

# 783
  • Мнения: 193
Пробвахте ли кашкавала Елена от промото в Била, стори ми се мек и се отказах(, в някои филиали вместо него са намалили Здравец, ток май е по-добър вариант)?
Кашкавалът е много вкусен, разбира се зависи от партидата понякога, взех си също и сирене ,,Елена", всички сирена са на 25% до неделя вкл. Има и доста изгодни неща на ,,1+1". Като цяло брошурата е доста по-интересна, отколкото миналата седмица.

# 784
  • Мнения: 20 241
Пийкок, до сега с месо от друга верига не ми се е случвало. 🤔
Вики, това не е слуз, като нещо изкуствено гелообразно е, така си стои, не се стича като го обърнеш надолу, не се маха.

# 785
  • Мнения: 812
Не, не! Как ще вземеш месо от Билла ?
И защо? Защото повечето месо в Била е българско, за разлика от това в Лидл и Кауфланд, заклано преди няколко месеца  нейде из Испания или Германия и консервирано с какви ли не гадости, за да не се разваля.
Та аз на свой ред бих попитала:
Не, не! Как ще вземеш месо от Кауфланд ?

# 786
  • софия
  • Мнения: 25 966
В друга тема потребител, запознат с бранша, беше писал, че се ползват някакви лепила и могат да ти "произведат" каквото месо искаш.

# 787
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 352
За свинското незнам, но от Билла агнешките дреболии и месо за Великден бяха уникално вкусни, прясни и без конкуренция. Наложи ни се да купим и от Лидл и Фантастико и бяха отврат. Месо от Кауфланд не купувам от години. За мен качеството му е под всякаква критика.

# 788
  • Мнения: 20 241
Изобщо не погледнах етикета с какъв произход е месото. 🤔
За мен топ гадно месо е германското, после полското.

# 789
  • Мнения: 4 147
И аз не купувам месо от Кауфланд и Лидл.
Лидл местото им ми причинява разстройство всеки път, не знам какво му слагат. А на Кауфланд ми миркше гадно винаги.
Месо взимам само от месен магазин. Скъпо е, но пак горе долу вкусно.
Вече нищо не е както преди. Обожавам кашкавал, а качествен не съм яла от години, сирене също. Sad
Не знам какво да кажа повече...

# 790
  • Мнения: 10 751
Изобщо не погледнах етикета с какъв произход е месото. 🤔
Щото квото пише на етикета...
Това слузестото е по-скоро от тумблиране, отколкото от лепене.

# 791
  • Мнения: 20 241
И аз не купувам месо от Кауфланд и Лидл.
Лидл местото им ми причинява разстройство всеки път, не знам какво му слагат
Е нали в Лидъл месото е българско.

# 792
  • Мнения: 4 147
Не знам какво е и от къде. Ефекта винаги е дискомфорт. 😟

# 793
  • Мнения: 812
И аз не купувам месо от Кауфланд и Лидл.
Лидл местото им ми причинява разстройство всеки път, не знам какво му слагат
Е нали в Лидъл месото е българско.
Е, това как ви хрумна?

# 794
  • Мнения: 1 721
Аз също съм доволна от бг месо на Била + 100% свинската кайма. И френска плешка е била ок, но като цяло залагам на българското. От месарниците е по-добро, но и цените са други.

Общи условия

Активация на акаунт