Естетични процедури за лице и тяло – 44 тема

  • 63 320
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 652
Не видя ли резултат ? Много се бвх навилa зa него .
Според мен е минало много кратко време , на твое мвсто бих сложила още един бустер , евентуално да засиля ефекта и след пет-шест месеца да сменя бустера.

# 706
  • Мнения: 1 671
Да, има логика.Четох, че Сайфа Рич има 18 мг хил. К_на, а Аквашайн 15 мл. И би трябвало да хидратира по вече.
Аквата е 2мл, а Сайфа 1мл.Незнам това има ли значение.
Има много малък ефект, очаквах по видимо. Аз сложих брайтенинг на Аква шайн за пигментация, имам малко лунички.

# 707
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Зaвиси зa ков зона искаш филър
Всъщност нямам идея, ще я оставя да прецени. А къде е по-рисковано?

# 708
  • Мнения: 36
След поставяне на скули ,колко дена е възстановителния период имахте ли синини и колко време бяхте подути.

# 709
  • Мнения: 6 930
На мен вчера ми сложиха 1мл в скули и основата на носа, с цел изпъване лекичко на назолабиала, нямам никакви синки и подутини.
Но ако е за обем на скули и количеството е друго, може да е различно, нямам идея.

# 710
  • Мнения: 36
На мен вчера ми сложиха 1мл в скули и основата на носа, с цел изпъване лекичко на назолабиала, нямам никакви синки и подутини.
Но ако е за обем на скули и количеството е друго, може да е различно, нямам идея.
Колко мл сложихте в скели и какъв филър

# 711
  • Мнения: 6 930
1мл Restylane общо, разпределен в двете скули и от двете страни на носа. Не сме целяли обем в скулите, друга беше основната цел.

# 712
  • София
  • Мнения: 160
Момичета, ако някоя от вас е правила LPG за лице, може ли да сподели доволна ли е и какъв ефект е видяла?

# 713
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Няма изявен видим ефект - грижа е, като масажа. Повишава притока на кръв, дренира ...

# 714
  • Мнения: 7 652
Зaвиси зa ков зона искаш филър
Всъщност нямам идея, ще я оставя да прецени. А къде е по-рисковано?

за скули ,според мен ,не става този филър,защото е по-твърд. Аз съм имала в брадичката , супер си беше. Под очи не става категорично.

# 715
  • Мнения: 23 105
Зaвиси зa ков зона искаш филър
Всъщност нямам идея, ще я оставя да прецени. А къде е по-рисковано?

за скули ,според мен ,не става този филър,защото е по-твърд. Аз съм имала в брадичката , супер си беше. Под очи не става категорично.
Aло говориш за Сейфа -става за скули.Даже там не трябва да е мек.

# 716
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте, бих искала да попитам дали някоя дама си е правила мезотерапия на околоочния контур? Ориентирала съм се за такава процедура след скинчек преглед в клиниката на Денкова. Извинявам се ако вече е обсъждано.

Проблемът при мен е че съм с видими торби под очите, които са наследени генетично, тоест никакви кремове, спане, неинванзивни терапии не ми помагат, нито здравословен живот и определени храни, пиене на течности и тн. Солта съм я намалила на минимум, но няма ефект. Освен това самите торби са ми почти лилави като цвят. На 29 съм и не препоръчвали все още да си правя блефаропластика (хирургична).

Чудя се дали тази околоочна мезотерапия би помогнала поне малко с някакви видими резултати.
от моя опит изобщо не мисля,че каквато и да е мезотерапия ще ви намали торбичките,тя има за цел да подхрани,запълни,но не и да смали/редуцира.Това,което на мен ми е помогнало да намаля значително торбички на долния клепач е,че от 2017 г. до сега всяка зима правех по една процедура средно дълбок лазерен пилинг на околоочна зона,който явно води до някакво подкожно топене и от там редукция.
Моля ви, споделете за средно дълбокия лазарен пилинг на околоочна зона.
Става дума за лазерен фракселен пилинг.Няма да препоръчвам клиниката,защото не е в София и защото вече я препоръчах на съфорумка и я скопосаха лошо,но мисля,че всякакъв лазерен пилинг би имал такъв ефект-топене на мазнини и ревитализиране на кожата чрез обгаране на горния слой с последващо излющване.Аз вече няма да правя процедури с лазери,нито радиочестота и всякакви апаратни магарии,които топят подкожно тъканта,а аз се чудя в лицето как да попълвам обеми.За повърхностния слой на кожата ползвам вече дермапен и се лющя повече и от лазер,много хубава работа ми върши,но това го обсъждаме в другата тема.

# 717
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Относно попълването на обеми - поинтересувай се от PRF - автоложна и неимуногенна процедура. Възстановява обеми, резорбора се напълно и стимулира възстанвяването на загубен тъкан.

Много се колебая за дермапен за ползване в домашни условия, но нещо не се решавам. От 2 години сигурно имам и уж хубав дермаролер и така си стои. А ми харесва ефекта от микронидълинга. Къде обсъждате дермапен, за да следя?

Относно машинките и топенето на лицето - наскоро правих неаблативен фракселен лазер. Отидох за освежаващ лек пилинг доста предпазливо, но ми препоръчаха това. Възразих веднага, за да не ми спихне лицето после. Но за моя изненада - нямаше такива поражения - въпреки, че лицето ми два дни ми горя, а имах възмжност да налагам с лед само в първите 2 часа. После пътувах зад граница и нямаше как. Но, знам ли, може и вече да нямам кой знае какви филъри за топене - скоро не съм правила Smile  Но аз и когато пострадах от радиочестотата - пак скоро не бях слагала филъри, а лицето ми спихна бая и сравянвам ефектите от двете. От неаблативния фракселен лазер - кожата се полира, тенът се избистря, обемите се запазват. Докато от радиочестотата - само щети за мен - за някой друг - ще са ползи, разбира се, който има излишни обеми.

Процедурата още я наблюдавам и затова не бързам с изводите, но ако нещо щеше да се топи - вече да се е стопило. Минаха 20 дни. Полирането се вижда веднага, избистрането на тена - след около 10 дни. Въпреки, че се води неаблативен фракселен лазер - все пак има някакво микроизгаряне на горния слой - иначе - как ще се полира кожата. Също имаше и много дребни, невидими с просто око точици - каквито има и при CO2 лазера, но са видими с просто око.

# 718
  • Мнения: X
Алена,дермапен обсъждаме в темата за уреди за домашно ползване,май такова й беше заглавието.
Дермаролер не бих ползвала.
ПРФ може да пробвам при Михайлов като гостува в Скин лайн,благодаря за споделеното!
Дойде ми хиалуроновата киселина Инжув,на гладно ли се пие?Само дано не задържа вода от нея.

# 719
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
С храна се приема.

Общи условия

Активация на акаунт