Смешки от форума 38

  • 83 811
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39 637
Моля ви, работата наистина не е за смях.

# 721
  • София
  • Мнения: 28 967
Сетих се за един забавен "термин", който Тати беше използвал по случая - https://bg-mam.ma/p/443515/13019372/v

# 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Време е за обезполиняване. Не е добре тая жена, факт. Ама е забавна.

# 723
  • Мнения: 36 133
Цитат
Цитат
От скоро почнах романтични отношения с  момче. Всъщност мъж ( на 40).

LaughingLaughingLaughing
Любопитно ми стана ти на колко си? Че си момиче, момиче си, но около или над 40? Simple Smile

Цитат
Все си мисля, че ако човек е много влюбен, първата му работа ще е да пише сутринта на любимия си.

Ако ти кажа какво мисля за последното, ще се обидиш, затова ще се въздържа.

# 724
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
а първата работа на "любимия" ще е да те блокира. Wink

Горинич беше малък, като ме уведоми, че лицето Х му е гадже. питам го "тя знае ли?" а той гордо отговаря "Още не!"
Wink

# 725
  • Мнения: 13 586
Ее, сега - то винаги единият разбира пръв, не е ли така? Grinning
Вече вторият кога и дали, това е съвсем отделен въпрос...

# 726
  • Мнения: 18 780
като шопа от вица, ще се жени за кметската щерка, ама като го питали нихните знаят ли, отговорил, че не знае тя дали знае ,та чак нихните. 50% опечена била работата, той иска..
Сладки са много малките.

# 727
  • Мнения: 1 436
Детенцето го няма по математика, но благодарение на подобаващо то финансово мотивиране, просмятал процентите
Цитат
/... ./
Хем на занималня ходи, точно заради математиката го записах, да му помага госпожата. Догодина ще е на уроци.
/... /Не е глупав. Просто го няма това математическо мислене.
Иначе, научи процентите. Последните два месеца му давам 5 лева за шестица.
Почна да ми смята инфлацията, 20 процента, и от новата учебна година да съм давала по 6 кинта.
Викам, за двойка, ти ще ми даваш.
Sunglasses

# 728
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
Скрит текст:
като шопа от вица, ще се жени за кметската щерка, ама като го питали нихните знаят ли, отговорил, че не знае тя дали знае ,та чак нихните. 50% опечена била работата, той иска.
.
Сладки са много малките.

и не много малките. Simple Smile любви все возрасти покорни...
може и да съм го писала. Горинич беше 5 клас и след училище обявява началото на много сериозен разговор. ще ми каже нещо много важно, но да не казвам на никого, даже и на баща му.
- това е твоят татко, дали все пак да не му кажем, а?
- не мамо! в никаъв случай! това е мъжка работа!
как да не се съгласиш. Wink
оказа се, че има гадже. предвид опита ми, реших да проуча по-обстойно въпроса.
- значи, ти я попита дали иска да ти стане гадже и тя каза "да". така ли?
- ами... горе долу така, но не с толкова много думи.

мамин мълчаливец!

# 729
  • Мнения: 4 359
Сакън, добре че не я вързал за да му позволи да я целуне 😆
От оня виц:
- Имам си гадже. Днес ме целуна!
- О, той дойде и те целуна?
- Ами Мими и Веси му държаха ръцете за да не избяга, когато го целунах 🤫

# 730
  • Мнения: 1 436
Представих си го на столчето с моливче в ръка!
Цитат
И аз забравих половината от предвиденото / за покупки/ пак трябва да ходя...😒
Но пък си купих 1000 непотребни глупости.
Завлякох МП в козметичен магазин да си купя ексфолиант, забавих се малко само 🤭 и го намерих на едно детско столче, седнал на пластмасова масичка, кротично да си оцветява картинка. Картинката:😂

Чудя се сега, кой от героите е асоциирал с моткащата се кокона 😆

Edit: Интерпретация на картинката:
 
Цитат
Лявото прасенце със сигурност олицетворява художника. Много ранявано , в много битки калявано. Дясното е учено, с тая академична шапка на главата. Има и къдрици.  Това е моя прочит на картинката..
Авторката:
Цитат
Цитат
Тази академична шапка е брадва, забита в прасенцето, къдриците са кръв. Толкова за художника😆
А бомба ли е червеното със запаления фитил? Grin
Да

Последна редакция: вт, 09 авг 2022, 20:20 от Figs

# 731
  • Мнения: 5 559
От свекървенската тема

Цитат на:  link=topic=1462923.msg45151034#msg45151034 date=1660065081
Моята свека забравя моя рожден ден винаги.
....
Веднъж помня как ми писа на вайбър да ми честити с пожелание “винаги да нося светлина в дома на детето й”. Аз съм лампа в дома на детето й! 😀

# 732
  • София
  • Мнения: 1 008
Не знам колко странно ще прозвучи от устата на необвързан мъж без деца, който не гледа анимация, но съм убеден, че детето е ползвало като вдъхновение герои от филмчето за прасенцето Пепа. Добре ги е прерисувало - приличат на оригиналите в лицата!

П.С. За да няма чуденки откъде ги познавам след горните обяснения - покрай интервю за работа се налагаше да гледам части от детското, докато правех субтитри за това, което гледам. Ако някой се чуди, не ме наеха! Но пък знам как изглеждат тия прасета... Не съм сигурен, че е за хвалене, ама карай!

# 733
  • Мнения: 1 436
Там е работата, че не е детенце, а приятелят на авторката, който е оцветил налична картинка на Пепа Пиг. Брадвите, ножовете и бомбите са плод на фантазията му (или на афекта му 😂)

# 734
  • София
  • Мнения: 1 008
Лошо, Седларов, лошооо... Не е на добре, че е толкова войнствен - брадви, ножове, бомби, липсва само някое РПГ или поне пистолет, за да е пълен арсенала! Grin

Общи условия

Активация на акаунт