АГ Варна 2022

  • 16 016
  • 219
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 90
Здравейте. Предстои ми естествено раждане в АГ-Варна. Имам избран лекар, но ми е интересно избира ли се акушерка. Преди години знам че е имало такава опция, но не знам сега как е. Някое майче раждало скоро там, ако може да даде информация ще съм благодарна Hug

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Кой лекар си избра?

Каква е разликата с това да си избера екип? Тогава в екипа не влиза ли анестезиолог, ако е нужен, акушерка и т.н.? Виждам, че цените са различни за избор на лекар и на екип.

# 32
  • Мнения: 90
Избрала съм доктор Добрин Николов. Знам, че преди години е работил в екип със Соня Жекова, но май вече не е така и акушерката е тази, която е на смяна. А за естествено раждане, знам че тя е най-важна..

# 33
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси, т.е. в избора на екип не влиза акушерката?

# 34
  • Мнения: 90
Не, само лекаря... Нелогично, но...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте, ако си здравно осигурен и не си избрал екип, нямаш близък или познат или каквото и да е в А Г, плащаш ли за раждането? Последно гледах на 10.09.2022  сайта и нищо не разбрах. Само за деня на отворените врати, че е всяка втора и четвърта сряда на месеца.

# 36
  • Мнения: 15 356
Не плащаш .

# 37
  • Мнения: 82
Здравейте дами,наясно ли сте как стои въпроса с раждане без екип.Термина според АГ-то ми е на 10.01.2023.В Сайта на Болницата освен координати не видях никъде списък какво ще ми е нужно да “сложа в раницата” преди да отида да раждам.Здравно осигурена съм но ще раждам естествено поради ред финансови причини.Има ли
някоя дама от вас която да е била
по същия начин или трябва да посетя болницата и да питам на място.

# 38
  • Мнения: 828
Това е списъка, който дават на място в болницата. Звъннете на номера за повече въпроси Simple Smile

# 39
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
При положение, че имат нощници и ги перат всеки ден се изненадвам, че все още искат 🙄
Под пелени памперси ли имат предвид или други пеленки за повиване?

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 17:48 от Tiffany А

# 40
  • Мнения: 343
При положение, че имат нощници и ги четат тази всеки ден се изненадвам, че все още искат 🙄
Под пелени памперси ли имат предвид или други пеленки за повиване?

Памучни пелени за повиване. Онези белите комплекти. На мен един комплект (в него има 2 големи 2 малки пеленки) ми искаха при постъпване.

# 41
  • Мнения: 82
Това е списъка, който дават на място в болницата. Звъннете на номера за повече въпроси Simple Smile


Много Ви благодаря. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 5
Родих без избор на екип,защото така исках.Срещнах уникално отношение от всеки един лекар,акушерка ,санитарка.Нямам грам забележка .

Здравей! Случайно да помниш името на акушерката? Търся да намеря името на моята ама забравих да я питам как се казва 😀 а много искам да я намеря беше висока с къдрава много къдрава коса.

# 43
  • Мнения: 82
Здравейте,отново искам да ви попитам защото вече се чувствам като пълна идиотка от ценоразписа на АГ Варна нищо не разбирам а повече се обърквам.Как стои въпроса с нормалното раждане в АГ Варна знам че като си здравно осигурено лице е безплатно говоря без екипи и други специални нужди.Но ако нещата се “объркат” ми казаха че ще се предприеме секцио.В този случай колко струва като пари едно раждане?
Благодаря предварително на всички отзовали се

# 44
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мисля, че пак се поема от касата. Не е по твое желание все пак.


Кога са отворените врати на болницата? И как се уговарям с конкретен лекар? Отивам в приемния му ден ли?

Общи условия

Активация на акаунт