АГ Варна 2022

  • 16 133
  • 219
  •   1
Отговори
# 165
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Aз съм с тромбофилия, споделяла съм, следях се при д-р Ангелина Симеонова, раждах при Д-р Мирчева. Терапията беше от д-р Симеонова като имах консултация и с Д-р Конова.

# 166
# 167
  • Мнения: 2
Добър вечер мили майчета родих преди 2 и 7 месеца секцио защото малкия беше седалищно до последно сега след 2 г и 7 м чакаме отново бебе пак секцио та исках да попитам за АГ варна мнения Благодаря.

# 168
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Какво точно те интересува?

# 169
  • Мнения: 2
Интересуваме самото отношение условията лекарите защото аз парвото ми секцио беше в град Парвомай

# 170
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Аз бях секцио, доволна съм. Добре се държаха всички с мен. Акушерките бяха млади, в реанимация голямо внимание имаше от всички. Като питаш казват и показват каквото искаш.

# 171
  • Мнения: 25 768
Аг Варна със сигурност е на по добро медицинско ниво от болниците в Първомай.

# 172
  • Мнения: 32
https://www.youtube.com/watch?v=gyPNFnMWmnA - Моята болница: АГ болница – Варна - Виртуален ден на отворените врати (29.05.2023)

Може на някого да му е полезно.

# 173
  • Мнения: 104
Аз бях с избор на екип, на 7. етаж. От грижите към мен съм доволна, към бебето средна работа (трябваше някои неща да си ги изискам допълнително и с уговорки). Като цяло е ОК и има неонатология, което беше водещо за моя избор. Наложи ми се спешно секцио и бързо сформираха екип, което също е голям плюс.

# 174
  • Мнения: 620
https://www.youtube.com/watch?v=gyPNFnMWmnA - Моята болница: АГ болница – Варна - Виртуален ден на отворените врати (29.05.2023)

Може на някого да му е полезно.


На повечето въпроси се отговаряше малко уклончиво..
Кога се получава бебето - нямаше конкретика или сценарий А или сценарий Б.
Колко струва раждането - цените се вдигат бла-бла ама не каза основните услуги и с каква ценова листа ще бъдат и от кога, толкова ли е трудно да каже от 1/6 или когато и да е цената става еди си каква за еди си коя услуга.. те са 5 на кръст най-често избираните.
От казаното излиза, че след като бебето е при нас все пак могат да го вземат за някакво време - примерно докато се изкъпем, но пък предните коментари е темата бяха, че сами се оправяме. Не знам дали ще ми е спокойно да се изкъпя без да има надзор над бебето. Ако съм у дома бих го направила, когато мъжът ми си е вкъщи.. поне за първите месеци.

# 175
  • Мнения: 90
Естествено че ще остане бебето ви без надзор аз не можах да се изкъпя цели 5дена защото никой не пожела да ми го гледа за 10минутки тъжно не тъжно това е положението.За отношението пък ни най малко не искам да коментирам всички бях отвратителни надменни намусени отчаяни от живота в сякаш ние сме им виновни че са избрали в България да работят сякаш ние сме им виновни че получават мизерни заплати.Всеки сам избира аз направих избора да родя там но никога повече не бих.

# 176
  • Мнения: 620
Аз бях там зимата за задържане и имах добри впечатления от персонала, всички бяха любезни и идваха често да проверявам как съм. Дори бях приятно изненадана, понеже очаквах описаното от вас като всяка държавна институция.
Може би щом не го взимат ще си взема камерата, за да мога все пак да се изкъпя за престоя 🙈

# 177
  • Мнения: 106
Аз февруари лежах след секцио. За къпането, честно казано, за 15тина минути не е проблем да се остави детето след като записи, особено като видите как е след първите дни. Отделно банята е близо до стаите, ако няма никой с вас в стая оставяте вратата отворена 🙄 Аз така направих. След операцията, реанимацията и прегледите дали се изчиствам нямах вече особено място за срамуване. За персонала, щом ставаше дума за малката нямам оплаквания, по-скоро лекарите, които бяха отговорни за мен малко бяха... Добре, че моя наблюдаващ си идваше да ме види (работи в АГ и в ДКЦ-то до нас). Неговите прегледи нямаха много общо с визитацията. Единия ден само ме питаха дали съм добре. Но от акушерки, отговарящи за малката случих. Винаги щом имах въпрос или притеснение идваха да я видят и ми обясняваха.

За заплащането - ако сте по спешност (изтекли са ви водите и сте отишли в АГ), не се плаща нищо, освен ако нямате избор на екип и не се извика екипа. Ако е с избор на екип и планово - можете да видите цените в сайта.

# 178
  • Мнения: 25 768
Момичета, хайде малко по сериозно. Мъжа ми беше на кораб по 5 месеца, замина след като родих, да не мислите че не съм се къпала.
Напасвате си живота спрямо бебето, когато спи си вършите нещата.
Във Аг се изкъпах след като ме преместиха в стаята, бебето ми дадоха на 3ти ден, след това пак се къпах даже косата си изправях. Бебето в началото спи повечко. Когато проходи, е тогава оставането без надзор е мисята невъзможна...Kissing Heart

# 179
  • Мнения: 620
Момичета, хайде малко по сериозно. Мъжа ми беше на кораб по 5 месеца, замина след като родих, да не мислите че не съм се къпала.
Напасвате си живота спрямо бебето, когато спи си вършите нещата.
Във Аг се изкъпах след като ме преместиха в стаята, бебето ми дадоха на 3ти ден, след това пак се къпах даже косата си изправях. Бебето в началото спи повечко. Когато проходи, е тогава оставането без надзор е мисята невъзможна...Kissing Heart

Първо, не смятам, че въпросът ми за взимането на бебето е категория “лигавщини”, че покрай назидателният ви тон с такова впечатление останах. Искам да знам взимат ли ги за 10-15мин или не, за да преценя дали да си взема камерата. Второто, това, че вие си оставате бебето само и правите Х на брой неща си е ваш личен избор и не следва да лепваме етикети дали съм сериозна или не съм с питането си. Като не можете да бъдете полезна с коментар или съвет, по-добре подминете въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт