Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 859
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 653
Bell Няма какво да лъжа - тъжно ми е за тях. И няма никакво значение истината. Фактите са си факти. Не съм луд фен, а човек който вярва и мечтае. Те ми донесоха тези емоции. БРО, midnight__sun, Марго, Дилеми, Leddel
 ...няма да изреждам, че ще пропусна, а това са имената на последните прочетени постове - ще продължим въпреки всичко и всички. Те също. Аз си признавам, че поглеждам и вярвам. Не в края на приказката, а в силата на всеки да продължи. И Керем ще намери своята принцеса, и Ханде своя принц. А колко хубаво би било да не бяха смесили плодовете и зеленчуците. Но пък как щях да се науча да пиша в bg-mamma, качвам, споделям и да бъда част от този "клуб". Не, не съм луда фенка. Просто се докосвам до любовта в различните й измерения. А на вас - на всички вас, благодаря.

                               

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 20:45 от st_ina

# 61
  • София
  • Мнения: 13 634
Момичета, цял ден днес бях заета. Сега влизам по навик и какво виждам. Тролове са налазили темата ни.  Значи все пак сме интересни. Защото на мен другите теми въобще не са ми интересни. Освен една, която е първата ми в мамата и сега продължавам да пиша и там.
Старите хора са казали, "По-добре на хората в устата отколкото в краката". Аз като неизлечима оптимистка си продължавам да си бая едно и също. Не знам защо, но мисля че няма да има край. Дори и да не позная поне така ми става по-леко на душата. Не бързайте с това да им пожелавате да са щастливи с други. Не вдигайте веднага бялото знаме.  Защото те са намерили своето щастие един в друг. Една раздяла нищо не значи. Напротив, точно тя може да ги върне обратно, с още по-силна любов. Вярвайте и се надявайте.

Вижте сега от къде е тази снимка на Ханде от снощи. Снимала се е в музея на Шерлок Холмс. А аз снощи чак се просълзих, като си помислих че е тъжна и самотна в някаква стая. Нещо май ни пускат по пързалката. Та нека да не викаме предварително поп да опява. Защото започва тук там да се прокрадва много интересна версия. Дали е вярно или просто така ни се иска, но факт е, че до този момент нито един сайт, журналист или предаване не е излязло да обяви официално, че ХанКер са разделени. Те също. Най-отявлените анализатори също мълчат. Та затова мисля, че нещата не са точно такива, каквито ни се поднасят. Нека изчакаме. 

Ханде си мисли, че ни е подвела, но в Туитър милионите фенове не спят. Открили са местоположението на снимката.


Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 20:43 от БлагаВест

# 62
  • София
  • Мнения: 5 740
St_ina, колко добре казано - и аз съм човек, който вярва и мечтае. И не че дължа обяснение на някого, не че се оправдавам, просто така да се знае - аз съм позитивен човек, обичам красивото, ценя го и искрено му се радвам. Не завиждам. Не ми е присъщо това просто. Затова искрено се радвах на красотата на двойката Ханде и Керем. Радвах се на щастието и любовта, които излъчват. Те ме караха да вярвам, че приказките стават реалност. Че в живота също има такава любов като по филмите. И им благодаря за всички позитивни емоции. Любовта им ми показа красивата страна на живота и ме размечта. Която и двойка да се раздели, дори да не са ми любимци, ще ми стане тъпо. Такава съм. Романтична душа съм. И обичам да обичам. Обичам да виждам влюбени и красиви двойки. И винаги ми е мъчно, когато една любов свършва. Няма как да не съм емоционална в случая, но приемам нещата и гледам напред. Както казах - “шило в торба не стои”. Ще поживеем и ще видим какво бъдеще ги очаква нашите любимци. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 5 091
Линде, мисля да премина отново на страната на оптимизма. На светлата страна! Trollface Казвам, че не са изтрити снимките, а архивирани. Защо...ами ще се чуе. Satisfied



Чак ми стана неудобно да сложа снимка само на Ханде. Ама пък какво толкова. Gift Heart

# 64
  • София
  • Мнения: 5 740
Дами, хайде да ви споделя нещо смешно и аз. Не знам колко е смешно всъщност. По-скоро ей така се смея:


Мислех си… как мрежата полудя от няколко изтрити снимки. Но фендомът или поне част от него се успокоява, че още пазят общите си постове на тема сериала, от фотосесията за Хелоу също. И че още се следват. Има вече теории, че не са се разделили, че всичко е заради агенции, мениджъри и т.н. Продължават да спамят Ханде и Керем, тагвайки ги къде ли не, пишейки коментари под снимките им и т.н. Ами ако на нашите им писне и се отследват, за да престанат всички да ги шипват и да ги оставят веднъж завинаги на мира? Не ми се мисли тогава. Grinning

Казах ви по-горе, че не е смешно. Ама си се смея пък… Joy

Спирам. Да не дърпам дявола за опашката. Close

# 65
  • София
  • Мнения: 2 613
Дами, хайде да ви споделя нещо смешно и аз. Не знам колко е смешно всъщност. По-скоро ей така се смея:

Мислех си… как мрежата полудя от няколко изтрити снимки. Но фендомът или поне част от него се успокоява, че още пазят общите си постове на тема сериала, от фотосесията за Хелоу също. И че още се следват. Има вече теории, че не са се разделили, че всичко е заради агенции, мениджъри и т.н. Продължават да спамят Ханде и Керем, тагвайки ги къде ли не, пишейки коментари под снимките им и т.н.
Бърборанке, на мен ми стана весело, че има и други като нас, но направо с диагноза! Ние само си "чешем клавиатурите" и си въздишаме... А хората се борят за любовта си! Ask Forever!

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 21:58 от Dilemi

# 66
  • София
  • Мнения: 13 634
Слънчице, само вярата и надеждата могат да ни бъдат от полза в момента. Нищо не е загубено. Всичко, което е тук на земята е поправимо. Само от онзи свят няма връщане. Затова нека да бъдем позитивни. Защо предварително да ги отписваме, след като те не са казали нищо до сега. А ние вече погребахме тяхната любов. Докато не спре едно сърце да бие, значи е живо.

БРО много си близо до това, което прочетох като версия за нашите. Но не искам да пиша все още, както казваш, да не дърпаме дявола за опашката.  Защо предварително да страдаме, след като не сме чули думичката "край". Пък даже и да я чуем,  това не значи окончателен край. Може да е само временно. Никакво отстъпление. Човек се бори за всяка глътка въздух и не губи надежда, дори когато му съобщят най-жестоката диагноза. А ние тук вече ги отписахме и им пожелаваме да си намерят други половинки. Пък и знаем ли каква е цялата истина. Какво всъщност знаем. Едно нищо. Затова продължаваме да чакаме и да се надяваме до последен дъх.

Ето ви едно живо доказателство. Двойката Бенсу Сорал и Хакан Баш, които дадоха втори шанс на брака си, отидоха да слушат Ебру Гюндеш снощи. Спомняте ли си преди 6 месеца, че двамата стигнаха до развод. Бенсу беше много съсипана и тъжна. Ханде я взе с нея в Ню Йорк за да се разсее малко. Трябваше ли тогава да им пожелаваме на всеки от двамата да си намерят други половинки, с които да бъдат щастливи. Ето че всички ги бяха отписали, а те отново са заедно. Пожелавам им да са щастливи.

# 67
  • Мнения: 10 236
Ехеее, оставих ви за 24 часа и имам да наваксам с  8 страници, добри сте Stuck Out Tongue Winking Eye (сега ще наваксам)
Сори за днес, но имахме малко семейни проблеми и нямаше как да вляза днес, но вече всичко е ОК и утре съм на линия Wink
Скрит текст:
свекървата имаше съмнения за инсулт, но всичко вече е ОК

П.С. БРО, Марги благодаря за новата тема, като винаги е страхотна Hug

П.С. Между другото, докато Ханде не изтрие тези снимки от инстаграм, за мен ХанКер си съществува Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 21:46 от mi_si

# 68
  • София
  • Мнения: 13 634
Ето ви още вярващи, че нашите ще се разберат. Много сме "лудите".

Цитат
Здравейте, моля, не изтривайте публикации и истории на Ханде и Керем от страницата си. Дори и да се разделят. Харесвам страницата ви и се надявам, че ще се върнат заедно. Благодаря ви.

# 69
  • Мнения: 813

Направо сме луди ХанКерки!
Няма лошо ..., влюбени сме в любовта им!
Не се тревожете, просто хазайката ни навести за да събере наема, а това винаги е неприятно.

Вярвам, че ще се качим в Икаруса ...

# 70
  • Мнения: 5 091
Миси, радвам се, че всичко е наред. Бях те пратила в ОАЕ да търсиш арабките за информация от първа ръка, но това е друга история. Satisfied

# 71
  • Мнения: 932
„Ако сте в безнадеждна ситуация, ако няма надежда, ако чувствате, че сте оставени в тъмното, тогава не забравяйте... Звездите се виждат само в тъмната нощ.“

Част от текста на посланието в бутилка от Серкан Болат.

Много ми хареса този пост в една от руските групи за Ханде и Керем.


Заради артистичните интереси на Ханде, се поразходих в музея на Шерлок Холмс и д-р Уотсън:

"Оживената улица Бейкър стана наистина известна с историите и романите на А.К. Дойл. Първите творби за гениалния детектив са публикувани в края на 19 век. В действителност нямаше такъв адрес в Лондон, където Шерлок Холмс и д-р Уотсън твърдяха, че са наели апартамент. Улицата завършваше на къща № 85.

No 221-B се появява едва през 1934 г., когато Бейкър Стрийт е значително удължен. Този литературен адрес е възложен на четириетажна къща, която остава единствената оцеляла викторианска сграда на улицата. Първоначално сградата е била собственост на абатската национална банка, чиито служители са получавали торби с поща, адресирани до г-н Холмс.

Четириетажната къща, издигната през 1815 г., представлява архитектурната и историческа стойност на Лондон. Кръгла плоча, монтирана на фасадата на сградата, информира, че детективският консултант Шерлок Холмс е живял тук от 1881 до 1904 г. Музеят е обзаведен с оригинални мебели и предмети от бита от втората половина на 19 век. По този начин апартаментите позволяват на посетителите на музея да се потопят в атмосферата на престоя на любимия си литературен герой сър Артър Конан Дойл."


Каня ви на виртуална разходка в Музея на Шерлок Холмс:

# 72
  • София
  • Мнения: 13 634
Аз, като една „Обсебена, луда фенка по ХанКер” ви пожелавам един спокоен неделен ден. Ден изпълнен с вяра и надежда. Нека не се поддаваме на провокации. Нека си подкрепяме нашите патрони. Те сега имат нужда от тази огромна фенска любов. А тези, които си мислят, че тук, в тази тема сме „обсебени” и „луди”, да влязат за малко в социалните мрежи и да видят, какво значи „луди”. Фендомът ХанКер е полудял. Това са стотици хиляди техни фенове от цял свят. От Италия,  Испания, Португалия, Бразилия, Великобритания, Полша, Хърватия, Чехия, Русия и т.н. Хората са притеснени,  тъжни и съкрушени и  всеки се опитва с каквото може да помогне. Пишат, че се чувстват така, все едно техни много близки са се разделили.   Всеки иска да разбере какво се случва. Чакат търпеливо с надежда всичко това да се оправи. Никой не ги укорява  дори с една думичка. Всички вярват, че това ще премине. Невероятни постове, с прекрасни пожелания към Керем и Ханде. Керем дори е лайкнал няколко от тях. Е това, ако не е поддръжка, в такъв тежък за двамата момент, няма какво друго да е. Момичета, това е "феномен". Няма такава дизи-двойка, която да е влязла толкова дълбоко в сърцата на техните верни фенове. Не може да бъдат излъгани хората. Те много добре могат да познаят истинската и силна любов, от пиара и фалша.  Затова всички ги обичат, искат да са щастливи. Разбира се не на всяка цена. Но всички ние виждаме, че те се обичат силно. И точно затова ни боли толкова много.  Е как може една такава любов да бъде изтрита с гумичка или с премахване на две, три снимки от сторито. Добре, махнали са снимките, но дали са заличили спомените в сърцата и главите си. Аз ще повярвам само, когато двамата го декларират. Дори и тогава ще си оставя една надежда, че това е временно. Засега за мен раздяла няма.

В предишен си пост написах, че започна да се тиражира една много интересна теза, защо се случва всичко това. Дали наистина са разделени Ханде и Керем. Вече в няколко видеа, техни анализатори я подхвърлят доста завоалирано. Може би защото не смеят открито да говорят по тази тема. Да не си загубят работата. Нито един техен журналист не е казал категорично, че двамата са разделени. В противен случай досега щяха да го пишат по всички вестници, списания и телевизии. Точно, защото нещата са много заплетени. И те го знаят много добре.  Ще ви кача едно много интересно изказване на един техен фен, живеещ в Лондон. Ще го сложа в спойлер. Тези, които не ги интересува могат да го подминат. Знам, че веднага ще наскачат противниците на това, които ще попитат „Той откъде знае, че е така”. Аз пък ще ги контрирам с обратният въпрос „А вие откъде знаете, че не е вярно”. Затова, кой каквото иска да си мисли. Ние в момента нямаме друга информация. Дори журналистите в момента нямат такава.  Аз вярвам на феновете. Те са нашият „Шерлок Холмс”. И знам, че и те като нас търсят истината.

Скрит текст:
Шалом, красива Бренда, благодаря ти за подкрепата, която ни оказваш всеки ден. Гласът ти не е същият, развесели се мила. Божиите планове са толкова съвършени, че нашите ограничени умове не успяват да разберат работата, която Бог е извършил от началото до края. Виждаме как Ханде и Керем превръщат социалните си мрежи в чисто професионални. Вчера Ханде архивира две от най-личните си снимки, с най-много харесвания и коментари (разбира се и с много омраза), а днес Керем архивира също подобна снимка за потвърждение. Защото знаем, че това го правят, за да променят личната си визия в Инстаграм в професионална? Те са говорили за това и заедно са взели това решение.   Керем архивира и публикува снимката си няколко пъти снощи, защото тестваше дали снимката наистина е запазена. Архивирането е това „Пазя”. Сега виждаме почистването в инстаграма на Ханде. Вчера видяхме новата представена история на Atasay (която не беше преди няколко дни). Днес той подаде снимки, рекламиращи BMW. И променени описания на няколко снимки (от английски на турски или просто извади марката). Това беше цялата работа. Искрено вярвам, че те не са се разделили, но вземат мерки да отделят имиджа си на двойка от обществеността (тъй като това им се отразяваше в личен и професионален план) и да запазят връзката си в най-строга поверителност. Беше прекалено голям натиска върху тях, клевети, искания, натрапчивост и тормоз не само за тях, но и за семействата им, приятелите им, дори закачането с малката Мави.  Всички знаем, че тя е най-свещеното нещо за Ханде и въпреки, че например  в случая с Ханде тя винаги се опитва да остане и да се покаже силна и неуязвима, за да не изложи уязвимостите си, за да бъдат използвани срещу нея, за да нанесе още по-големи щети чрез непрекъснатия тормоз, който получава, всички граници бяха превишени с тях и им са нанесени много щети.
Твърдо вярвам, че те все още са заедно и просто се опитват да се защитават един друг и да се грижат за връзката си, като зрели хора, каквито са. Темата за социалните мрежи е много взискателна, живеем в свят, в който с нетърпение чакаме "харесване", за коментар. И когато такова липсва, започва да се предполага, че нещо не е наред, че не е "нормално". Реалният живот е далеч от това, което виждаме в мрежите.Те за съжаление, с това че разгласяват връзката си публично, са жертви на насилие, на обиди и искания от всякакъв вид.  Вчера „папсите” бяха блокирали и охраняваха офиса на Braveborn (продуцентската компания на Керем), но не можаха да го открият. Първо, защото е затворена от миналия понеделник (Ден на Свети Валентин) и второ, защото Керем не е в Истанбул. Той е тук в Лондон. Тези промени бяха направени по искане на агенцията, която управлява Ханде. Те буквално ги принуждават. Не можете да правите общи снимки. Снимката от Лондон, която Ханде качи на 15-ти февруари, с бялото сърчице, е направена от Керем.  Ханде беше много щастлива на нея. На следващият ден тя беше принудена да я премахне.  В случая с Ханде, движението по архивирането е по-забележимо в мрежите, защото Керем по принцип не публикува много лични снимки, освен тези на Малдивите. Първо тя започна с изтриване на етикетите, малко по малко. Докато не трябваше да изтрие и снимките. Той знаеше, какво предстои и затова не публикува нищо за рождения ден на Ханде в своята емисия, просто го направи (и то в голяма степен) в своите истории. Така ще се управляват оттук нататък техните профили (не забравяйте, че Керем е учил маркетинг, той знае за този бизнес). Не се „изненадвайте“, ако се прекратят един друг за известно време. Всичко е "по заявка". Неговите мрежи вече не са лични, сега той е чисто професионален. Нито пък ако "изтрият" (архивират) други снимки и дори ако бъде издадено "изявление за разделяне", всичко това е част от глупава, извинете за думата, стратегия. Не се тревожете, ако това се случи.
Тази ситуация преживя Бенсу Сорал. Тя също беше принудена да изтрие всички снимки със съпруга си. След което започнаха слухове за раздяла при тях. Дори казаха, че са подписали развода. Тя отиде в Ню Йорк с Ханде, върна се и започна работа. В края на годината тя започна да публикува снимки и видеоклипове със съпруга си в STORIES. Те никога не са се разделяли. 
Същата ситуация се случи и с Демет Йоздемир. Тя се раздели  с гаджето си, изтри всички техни общи снимки, дори прекратиха следването си. Така  свършила работата си и след месец те се събраха отново, с годеж и плановете за сватба.
На друга актриса, Аслъ Енвер, също беше „забранено“ да се появява с партньора си, защото има премиера на пиеса наред с други проекти. Това беше пуснато тази седмица. Всички те са актриси на агенция ID. Необходимо е Ханде да се отдели от тази Агенция по най-бързият начин. Никой няма право да управлява по такъв груб начин, техният сантиментален, личен живот. Никак не им е лесно. Поради договорни проблеми трябва да го направи по ред, който няма да я засегне във всяка област.

В случая с Ханде и Керем те винаги са искали тяхната поверителност и да бъдат разглеждани като отделни актьори. Това ще бъде техният път сега. Ще видим техните лични снимки и истории много малко. По същия начин снимките от ваканциите им са в профилите им, знаем кой е направил всяка снимка, местата на които са направени, но тъй като нямат описания или дори етикети, те се запазват от изтриване. Те са вечни. Затова, първо, не губете търпение и вярвайте, че са добре. В идеалния момент ще се върнат във всеки смисъл на думата. Това е съвместно решение да се погрижат и защитят. За съжаление има въоръжена кампания срещу тях. Не само с хакването на акаунта на Керем миналата година, но и на акаунта на майката на Кеке. Но дори забъркаха и Мави. Така че имаме: изтриване на лична публикация, историята преди два дни с бялото сърце, оставяща следа от публикация от емисията с часовника (време), прогресивно дистанциране от социалните мрежи,  Керем извън Турция от Свети Валентин, вече споменах подобни ситуации. Така че, бодро и вяра, много вяра, че всичко това скоро ще мине. Защото любов, като тяхната не може да свърши така.  Бренда, отново благодаря, прекрасни момичета, напред и Бог да ви благослови, ние започнахме това заедно и ще завършим това заедно, много много години. Прегръдки за милиони.
Mar Cureño Rosash

Колкото и да трие снимки Ханде, е пропуснала да премахне една много красива и емблематична снимка. Тя говори без думи, дали има любов. Само да не разберат мениджърите и да я накарат и нея да премахне.

# 73
  • Мнения: 10 236
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен неделен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Hug

# 74
  • Мнения: 4 622
Добро утро момичета.  Днес е неделя, поливайте си ,Усмихвайте се и мечтайте.
Аз съм от онези фенове на Ханде и Керем, което още вярва че са заедно. За мен всичко това от страна на Ханде и Керем че премахват снимки е маже би заради агенциите в които работят. Може  така да им е наредено. Докато те сами не потвърдят аз си вярвам че са заедно и щастливи. Вярата умира последна нали така?
Да ви споделя че когато открих тази група почнах да гледам сериала. Радвам се че въпреки не лично ви опознах и се радвам за което. Радвам че темите за сериала не спряха след края на излъчването му а напротив те продължават и започват да се създават още и още. Очаквам с нетърпение излъчването на сериала и в бг ефира.
Освен тази тема която е моя рюцива и ми е на първо място следя още две(Наследство и Трима братя три сестри).
За ХанКер не се ядосвай вярвайте че са заедно,  надеждата умира последна. Аз така права.
Лека ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт