Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 784
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 867
Не говорим за миналото с за живота на всички докоснали Керем в момента
За какво да се радвам на нещо което не ме топли? Ако се радвах нямаше да ви успокоявам първото което е
Казах го на Бури и на вас го казвам ако е писано ще стане това е...
Ако ли не ще тече поток на нови неща за всеки е така и за самите нас също
Ами не се радвам при мисълта че на Керем може да му е криво как да се радвам ти ме изкара някаква каквато не съм не съм си свила платната а си мълча да няма раздори има разлика скъпа моя.
Спокойно може да се говори за всичко и няма и забрани затова но това че вдъхвам морал да вдигнете глави не ме прави щастлива грам обидно е това което мислиш...

# 46
  • Мнения: 5 053
Голямо вдъхване на морал. Хубаво е човек да може да се погледне и отстрани. Wink

Старо стори, тематично за случая.

# 47
  • Мнения: 653
Bell Аз пък искам да си пострадам в клуба по взаимопомощ. Всичко ще отмине, но нека мине малко време.
 И нека му е честито на Анил. Вече е сгоден.  Revolving Hearts

               

И не е нормално да надничам в социалните медии и тук като луда. Все очаквам нещо да изскочи, ама ядец.

# 48
  • Мнения: 931
Искам да ви предложа няколко мнения на фенове на "Почукай на вратата ми", Ханде и Керем. Първото е по повод изявлението на Ханде за раздялата с Мурат Далкълъч. За него прочетох, че е много близък приятел с други мои любимци - Кадир Доолу и Неслихан Атагюл. Даже Мурат бил също като Кадир и Несли, последовател на движението за духовни практики Бекташ, пряко свързано с дервишката традиция в ислямския свят. Гледах интересен сериал "Вуслат" с Кадир и Деврим Озкан за суфистите и древната игра - подобна на шах на Ибн Араб Урефа. Тази игра може да направи хората добри. За дервишите и суфистите мистици четох много интересни неща. Само ще спомена, че суфист е бил Мевляна Руми. Може да се окаже, че Мурат изобщо не е толкова повърхностен, колкото си мислим и Ханде също да е била наясно с вярванията и интересите му.

Скрит текст:
Kristina Mirabyan
Девочки с Мурзиком она также была бы если бы он не сделал фотки с Мави и не выложил ..тогда сми начали писать чтт вот он отдыхает с ее семьей ,он сделал это специально и Ханя не выдержала и написала .Он удалил сразу фотки она в ответ и все.Пресса также до этого мусолила и про расставание и про ревность и всякую лабуду но было молчание .Она не отписалась от него когоа он отписалься ..а только в декабре после его истерик отписалась .Поэтому я не жду от них никаких заявлений ..будет молчание ..максимум от менеджеров если уже решили окончательно ..я так есть ещё Надежда
Кристина Мирабян
"Щеше да има и момичета с Мурзик, ако той не беше се снимал с Мави и ги пусна..после медиите започнаха да пишат, че почива със семейството й, той го направи нарочно и Ханя не издържа и написа. Веднага изтри снимките, тя отговори и това е. Пресата също шумяла преди това за раздяла и ревност и всякакви глупости, но настана тишина.Тя не се отписа от него, когото той се отписа.. но чак през декември след неговите истерии се отписа.Затова не очаквам изявления от тях ..ще има мълчание ..максимум от мениджърите ако вече са решили окончателно ..все още имам надежда."

По повод мнението на Блага Вест, Катето и Марги Sparkling Heart - спомних си как много скоро след "1001 нощ" Берг и Халит се сгодиха и ожениха. Кадир също се сгоди с Неслихан. Бурак след края на "Чучулигата" и филма, който снимаха с Фахрие също обявиха, че са заедно и се сгодиха. Имаше явното желание за сериозни взаимоотношения при тези двойки и всички знаем, че те са семейства сега. Даже си спомням, че Бурак продуцира филма, в който изиграха с Фахрие главните роли веднага след успеха на "Чучулигата". Керем също има продуцентска фирма, но той не направи този жест за Ханде - заедно да участват във филм, въпреки че знаеха колко много са обичани от фенове от цял свят.

Ето още едно мнение, с което съм съгласна:
Скрит текст:
Katya Kolesnikova
Я напишу про Ханде, поскольку знаю её больше 5 лет. Ханде человек жизни, всегда стойкая и сильная, любую боль она прятала за улыбкой. Она пережила немыслимый хейт в период когда болела мама, а потом главная трагедия жизни которая её сильно изменила. Тут многие любят писать, что Ханде не готова к семье и у неё карьера на первом месте, это бред. Ханде человек семьи и близких, для неё карьера всегда была третьих ролях, семья и друзья первоочередно, и она это показывает поступками. Она безумно любит путешествовать, открывать для себя новое, даже в самые загруженные графиком работы время, она находила пару дней на поездки. Когда появился Керем, я сразу писала, что Ханде загорелась и стала прежней, той какой была до потери мамы, тогда никто не верил, что между ними что-то есть, а я была уверена, зная Ханде. Они открылись и всё было хорошо, но несколько месяцев назад я обратила внимание на одну вещь, которая меня внутри грызла. Ханде проетичпски никуда не летит отдыхать, а как улетать если у любимого не получается, с друзьями летала и каждый раз отгребала так, что отдых превращали не пойми во что. Она и вовсе перестала ездить и летать и свой долгожданный перерыв в работе за столько лет проводила в Стамбуле..
Я сейчас коротко подытожу, Ханде всегда старалась быть сильной, не показывать боль и идти вперёд. Она всегда старалась хранить достоинство и для неё очень важна её репутация. Публичная эмоциональность Ханде в вчерашних действиях говорит, что с ней не всё так хорошо, как всем кажется.

Катя Колесникова
"Ще пиша за Ханде, защото я познавам от над 5 години. Ханде е винаги упорита и силна, тя криеше всяка болка зад усмивката. Тя понесе немислим хейт в периода, когато майка й беше болна, а след това и главната трагедия в живота й, която силно я промени. Тук много хора обичат да пишат, че Ханде не е готова за семейство и кариерата й е на първо място, това са глупости. Ханде е човек от семейство и любими хора, тъй като кариерата й винаги е била трета роля, семейството и приятелите са на първо място и тя показва това с действията си. Тя е лудо влюбена в пътуванията, откриването на нови неща, дори по време на най-натоварения работен график, тя намира няколко дни за пътуване. Когато Керем се появи, веднага написах, че Ханде се запали и стана същата, каквато беше преди загубата на майка си, тогава никой не вярваше, че има нещо между тях, но бях сигурна, познавайки Ханде. Отвориха и всичко беше наред, но преди няколко месеца забелязах едно нещо, което ме гризе отвътре. Ханде практически не лети никъде, за да си почине, но как да отлети, ако любимият й не се справи, тя летеше с приятели и всеки път гребеше така, че останалото се превърна в никой не знае какво. Тя напълно спря да пътува и да лети и прекара дългоочакваната си почивка в работата за толкова години в Истанбул.
Сега ще обобщя накратко, Ханде винаги се е опитвала да бъде силна, да не показва болка и да върви напред. Винаги се е опитвала да запази достойнството си и репутацията й е много важна за нея. Публичната емоционалност на Ханде във вчерашните действия говори, че с нея не всичко е толкова добре, колкото всички си мислят."

Скрит текст:
Как с Керемом вернулась прежняя Ханде не заметил только глупый, и про семью полностью согласна, в последнее время она даже стала открыто говорить о том, что "Да, я хочу детей", что раньше она не говорила.
"Как старата Ханде се върна с Керем, само глупавите не забелязаха и аз съм напълно съгласна за семейството, наскоро тя дори започна открито да казва, че „Да, искам деца“, което не беше казвала преди." - Мисля, че в предаването на Ибрахим тя точно това каза. Алекс Sparkling Heart може да провери, мисля, че тя го преведе.

Още нещо много лошо се е случило: "За Ханде очень переживаю, вчера она была очень странной в поведении, ночью такая потеря. Умерла мама подруги которая заболела в одно время с покойной Айлин, а она в другой стране и не понятно, успеет и сможет ли вообще прилететь на похороны" - "Много се притеснявам за Ханде, вчера беше с много странно поведение, през нощта такава загуба. Майката на приятелката ѝ, която се разболя по същото време с покойната Айлин  - майката на Ханде, почина, а тя е в друга държава и не е ясно дали ще има време и дали изобщо ще може да лети за погребението."

Скрит текст:
Керем ждал целый день, уж явно все видел, что творится, надо было и ему тогда вчера удалять, а не ждать утра, вы же видели, что ей вчера писали и как оскорбляли, вы считаете, что мужчина, который ярый феминист так должен поступать?
"Керем чака цял ден, явно видял всичко, което се случва, трябваше да изтрие снимката вчера, а не да чака сутринта, видяхте какво й написаха вчера и как я обидиха, мислите ли, че човек, който е пламенен феминист така трябва да постъпи?"

Има още много интересни мнения, но всички са в сферата на догадките по отношение на причината за раздялата.

Мили момичета, Sparkling Heart моля ви да бъдем единни и да не се караме и ние! Вижте колко болка и тъга причинява лошото отношение един към друг.

По отношение на хумора на Керем и думите на Ханде. На нея ѝ беше жизнено необходим след загубата на майка ѝ. Била е благодарна на Керем, че я е измъкнал от блатото на тъгата. Лошото е, че с нещо я запрати обратно там.

Дано Ханде намери сили да се възстанови бързо и отново да заобича живота. Да върне предишната си щастлива усмивка.

Кате, Sparkling Heart много ми хареса анализа ти, както и допълнението на Марги! Sparkling Heart
За откритостта на Ханде по повод личния ѝ живот - обикновено хора, които не таят грозни мисли и не завиждат, нямат представа как могат да провокират това в зложелателите си. Добрите хора мислят за своя собствен живот и нямат време да завиждат на другите. Гамзе и Джанер са високо интелигентни млади хора и правят бизнес със споделянето на личния си живот. Реклами, участия във фотосесии и медии е част от техния живот на модели. Ханде е причината за известността на семейството на сестра ѝ.

Надявам се и при Керем всичко да е наред! Той се скри, за да преживее болката си насаме. Дано превъзмогне всичко и с нова енергия да твори!

Хубави почивни дни, мили момичета! Бъдете здрави и щастливи!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 598


Какво става тук? Чета всички постове почти веднага, защото рефрешвам почти непрекъснато. Не съм прочела пост, който да е бил обиден персонално към някой от пишещите тук или пък към Керем, Ханде или някой друг. Прочетох първия пост на Слънчицето, даже си свалих  снимките, с теориите за случващото се. Според мен, нямаше нищо обидно към никого. Не проумявам защо е докладван поста и защо се е наложило да бъде изтрит?!

# 50
  • Мнения: 5 053


Какво става тук? Чета всички постове почти веднага, защото рефрешвам почти непрекъснато. Не съм прочела пост, който да е бил обиден персонално към някой от пишещите тук или пък към Керем ,Ханде или наякой друг. Прочетох първия пост на Слънчицето, даже си свалих  снимките, с теориите за случващото се. Нямаше нищо обидно към никого. Не проумявам защо е докладван поста и защо се е наложило да бъде изтрит?!

Защото, хората не обичаме да чуваме истини за себе си!

Рядко коментирам какво пишат по други теми за нас. Сега си позволявам да цитирам, защото ми стана неприятно. Не се смятам за луда, нито вас за такива.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1396824.510

femmi2
 "Дидко , не се занимавай с лудите фенове на Ханкер .
Съзнават ли в какво превръщат темата . ?  Боли ги за раздялата разбирам .
Ние с тебе усетихме от раз нещата.
По-  добре познаваш Керем .  Не му върви в ашка ."

Snejka•٠·
Дидко, и аз съм на мнението на Феми - остави ги, защо се занимаваш с тях? Да си страдат, като искат - тяхна работа. Не знам вашето по Озан, дали е обсесия, но тяхното по ХанКер е точно такова. Керем не е започнал кариерата си от този сериал, че да се пише единствено за него, и то не точно за него, а най-вече за връзката му с Ханде. Че в темата, ако има 2 снимки на Керем, има 20 на Ханде. Като толкова си я обичат - да и направят тема и да си пишат там и да и се възхищават. Тогава ще се разбере кои са истинските фенове на Керем, аз мисля, че са десетина най-много. Другите са там, заради Ханде, убедена съм. Въобще нямам намерение да пиша в онази тема, ако ще да е истина това с раздялата или не е, и независимо от симпатиите ми към Керем, ако продължава да е в този вид - ах, колко е хубава, ах, колко са сладки... А сега не ми се описва положението. Няма лошо, но всяко нещо трябва да е с мярка. То от толкоз възклицания и снимки на Ханде не може да се намери някаква информация за Керем, ако някой търси.

Отговарям тук на госпожата, понеже се отнася за тази тема. Който е питал за информация относно Керем, сериала или каквото и да е, му се отговаря мигновено. На първата страница както знаете всичко е систематизирано и Марги добре е подбрала информацията за Керем.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз ще ви кажа едно нещо - “шило в торба не стои”. Така че спокойно - ако има да научаваме нещо, ще го научим рано или късно. Wink

Странни неща се случват. Чудя се дали има смисъл да се правим на Шерлок Холмс или да оставим нещата без коментар. Да се съсредоточим временно върху нещо друго, пък времето ще покаже какво ще стане. Май второто е по-разумно в случая и ще ни спести нерви. Simple Smile

В тази връзка знае ли се кога излиза филмът с Керем и Ирем?

# 52
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Филмът мисля  че е фестивален , по кината едва ли ще се завърти. То па и да се завърти, все едно ще мога да го гледам ...

# 53
  • София
  • Мнения: 5 740
Въпросът е да го качат някъде със субтитри на английски поне. Аз затова питам дали има дата, на която ще бъде официално излъчен. Дата на премиера. Simple Smile
Филмът мисля  че е фестивален , по кината едва ли ще се завърти. То па и да се завърти, все едно ще мога да го гледам ...

# 54
  • Мнения: 772
Здравейте момичета! 😘❤️
Аз само едно не мога да разбера, защо ако не са заедно, не кажат? " Това беше - край."  Ми то е триене на снимки, махане на тагове..... То все едно животът е в Инстаграм! Ако наистина са се разделили, значи не са били достатъчно сериозни и не са се борили за любовта си или още по-лошо не са преценили добре отсрещния човек още от самото начало.
Всичко друго кой какво казал, кой се обидил и други жълти новини за мен са пълни глупости!
А на вас ви пожелавам повече положителни емоции! 🌺🌺🌺

# 55
  • София
  • Мнения: 5 740
Момичета, моля ви да се успокоите! По този начин най-много някоя от вас да се обиди толкова, че да си тръгне от темата, а не е това идеята. Освен това и на другите дами не им е приятно да четат подобни неща, сигурна съм. Което ще доведе до това доста момичета да се отдръпнат от темата. Няма смисъл. До вчера бяхме задружни и тук беше място за отмора, за смях и закачки. Нека върнем този тон в темата. Как да помогна? От моите розови бонбони ли искате или от сиропа на Налбантова? Simple Smile

# 56
  • Мнения: 5 053
Напълно съм спокойна Бро и смея да твърдя, че не съм прекрачила добрия тон. Ще се повлияя от поста ти и ще си замълча, въпреки че е трудно.
Ние все още сме задружни. Един ден на пререкания, не може да изтрие последните 2 години.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 740
И още нещо да добавя - хейтъри винаги ще има и адски много ме е яд сега, защото знам, че си умират от кеф. Ама какво да се прави… Нека не доставяме допълнително удоволствие на съфорумките, непишещи в темата ни, но квалифициращи ни като “луди Ханкер фенки”. Simple Smile

Аз отдавна спрях да чета какво се пише в другите теми, нямам какво да си кажа с въпросните дами и нямам време за губене да им чета коментарите. Следя само темата за Акън и Ебру освен нашата и ми е много добре така. Но въпрос на манталитет и интереси, на свободно време също. Wink

# 58
  • Мнения: 5 053
Не знам и аз каква Ханкерска сила ме изпрати в друга тема, а по принцип не чета. Явно е трябвало така да стане. Satisfied

# 59
  • София
  • Мнения: 527
И преди съм споделяла,че аз не мога да следя какво излиза в чуждата преса,за това в тази тема ми е било приятно,от вас съм научавала новите неща  дали за професионалните ангажименти или сърдечните такива на Керем,вие сте тези които ме обогатявахте.Всеки харесва даден артист,дори фаворит му е само един от филмите на този артист,така че е нормално да се споделя,тук са съмишлениците ,тоест това е твоя клуб,нещо те дразни друго ти харесва ,точно като у дома,но всеки един рядко ,друг по няколко пъти на ден идва в темата и чете-значи се чувства привлечен.Не трябва да се превръщаме в махленски клюкарки-Виж момичето от долната махала колко къса пола носи,или другото момче как гледа.Нас ни  вълнуват наште любимци  ,другите да се вълнуват техните.
А сега малко за фантазия,аз съм от възрастното поколение,за което важи световната практика -Парите командват света.При толкова много телевизии,платформи.филми и .... трудно се завоюва пазарна ниша,но когато се възбуди с добро или лошо интереса към даден продукт,то и в началото се купува.Искам да поясня ,че откакто се заговори за Дисни и ангажиментите и договорите с отделни артисти,започна системно да ми се разваля настроението.Първо се зарадвахме на раздялата на Демет,-заговори се за проекта ,набъркаха и името в разни спекулации,събраха се отново с нейния и  феновете,преживяваме.След това след като цяла година след филма гледаме усмихнатите лица на Керем и Ханде,и тях покрай договорите с Дисни ежедневно  тиражираха,те се разделиха,и ние феновете отново преживяваме.Разбирасе че не е така,и за едното и за другото си има причина ,но по добре да не мислим с негативизъм за хора които са ни носили отмора и радост,и темата да си остане мястото за жужене за Керем.Сега се говори за последния му филм,после за следващия    ,в тази връзка и за Ханде,може след години да продължим и да обсъждаме не спътниците а как синът му дрънка на китара,а щерка му е мим.Най лесно е да затвориш една врата,но обраслия път трудно се въстановява.Дали често или рядко,добре е този път да е утъпкан и който когато реши да идва,а за другите клубове хич да не се влияем те си имат техни пътници те да му мислят.Приятна вечер и по светли мисли,след тъгата и края на даден епизод идва друг,може би скучен,но може и интригуващ,важно е очакването.

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 19:37 от Leddel

Общи условия

Активация на акаунт