Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 42 909
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 628
Добро утро, момичета! Heart Eyes

Миси Heart Eyes, Flowers Four Leaf Clover радвам се, че пак си тук!
azisiq, Grinning

БлагаВест, Heart Eyes , щом видя ника и ангелчето ти, знам, че ще прочета нещо успокояващо и вдъхновяващо! "Заразен " е твоят оптимизъм и вярата в добрия край! Grinning Добре, че те има! Kiss

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 09:34 от Dilemi

# 76
  • Мнения: 9 115
Добро утро!

Хубав и приятен ден
Реших да игнорирам и замълча по темата
и да оставя всичко на течението му и да си обсъждам само каквото вълнува мен пък който не желае може и да не ме чете.Нали така?

# 77
  • Мнения: 653
Bell Ханде в Лондон, Кирето потъна в зоната на здрача и мрака, а аз изчетох сума ти мисли на Артър Конан Дойл и неговият герой, надживяли времето. Та ето една - "Няма нищо по-измамно от очевидния факт".
Bell Няма само Ханде да се ограмотява, я. Да мислим като англичани.
Bell И нещо от мен - нерде Кирето? Канада, САЩ или...От една седмица в Braveborn нямало никакво движение, никъде не е засичан, всички около него странно мълчат. Ханде не харесва постове дори на сестра си, а вярвам, че наднича в социалните медии. Чат-пат сложат палче някъде, за да има какво да пишем ние.
Bell Ей, повлия ми на мен Шерлок Холмс. Започвам да анализирам малките детайли. /Дали не съм за диагноза? Но пък само вие ме четете и няма да ме предадете./
Bell Добър ден ви казвам вече. Бъдете здрави и "Моя стара максима е, че като изключиш невъзможното, онова, което остава, е истината, колкото и невероятна да изглежда." Знаете вече от кого е. Прегръдки, луди фенки. Kissing Heart

                       

             

…и най-смелото въображение не може да съчини необичайните и невероятни неща, които понякога се случват в живота.

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 11:02 от st_ina

# 78
  • София
  • Мнения: 13 661
Предстои премиера на турският сериал "Въпрос на чест" с участието на Керем Бюрсин в Испания. Там ще се излъчва под името "Чест и уважение".

# 79
  • Мнения: 307
Здравейте, момичета!

Марги, благодаря за поредната впечатляваща тема! Винаги успяваш да ме удивиш с умението и усета да надграждаш; начина да представиш актуалното; находчивостта да внесеш нещо ново, но  близко до нас. И всичко - в съвършена подредба.❤

mi-si, така съм свикнала със сутрешното ти включване, че без него деня не е същия. Благодаря за постоянството и отдадеността! ❤ Радвам се, че всичко е наред.🍀

Благодаря и на всички, които се опитват да ни успокоят, усмихнат, вразумят!💞 Благодаря и за безграничната вяра и надежда!💓


Момичета, няма как да не ни боли, ако раздялата е факт. Върнете се малко назад и вижте колко вълнения, емоции, страсти са предизвикали Еда и Серкан. И колко радост и възхищение породиха Ханде и Керем. Та това са близо две години. Две години, които ни събират заедно. Не са малко време ...
Времето. Не ни е подвластно, но поставя всичко на мястото му.


Желая ви един спокоен, усмихнат, страхотен ден!

# 80
  • Мнения: 5 848
Дойде ми на ум, че Ханде може да е и на езикови курсове за да може да участва в някой смесен проект. Все пак Дисни идва на турския пазар и не се знае в дългосрочен план какви роли ще предлага.

# 81
  • Мнения: 35
Боже какво става, заедно ли са или не. Съвсем се обърках. Толкова тежко го изживяваме всички, мъчно ми е за тях. Тяхната прекрасна любов ме вдъхновяваше и в най-трудните ми дни като гледах снимките им се радвах и успокоявах. Много ми се иска да не са разделени, но нещо ме гльожде и мъчи. Вярно известни са, но защо ние които ги обичаме да се мъчим, че са разделени. Знаете ли, че влизам със срах всеки път в темата. Страх ме е какво ще прочета. Дано скоро свърши този кошмар и те да ни покажат с нещо че са заедно.

# 82
  • Мнения: 5 117
Ани съвсем нормално е това, което изпитваш. Онзи ден като Ханде махна снимките, не бях влизала 3 часа в темата (много са ми 3 часа без темата Satisfied). Влязох и видях 80 непрочетени коментара. Викам си, малеее какво пак стана. Със свито сърце тръгнах да чета. Обичаме, влюбени сме в любовта им както пише Истина Flowers Hibiscus и се надяваме на позитивна развръзка.
"Тъй лесно вярва човек, когато се надява."
Ерих Мария Ремарк

Линде, вчера по едно време много ми трябваше с позитивната си настройка. Все едно си ни приютила няколко човека под крилото си и ни е добре така. Flowers Hibiscus

Четох, че "Въпрос на чест" тръгва и в Боливия, а "Почукай на вратата ми" от март в Чили.

# 83
  • Мнения: 3 457
Цитат
"Няма нищо по-измамно от очевидния факт".  Артър Конан Дойл
Стина, тази мисъл обаче се отнася към криминалистиката, за едни или други хипотези.
Аз мога да предложа една друга мисъл, пак на англичанин, превърната в принцип на мисленето по емпирични факти - нарича се метафорично "бръсначът на Окам":  „Не умножавай същностите повече от необходимото“. Този принцип има две изисквания:   1. От множество предположения, които обясняват едно и също нещо, трябва да се предпочете най-простото. 2. Изграждането на вътрешните зависимости на една теза/теория/мнение по възможност трябва да се прави просто. С учебникарски пример: ако след буря наблюдаваме паднало дърво, значи причината за падналото дърво е бурята. Макар че предположенията могат да бъдат най-чудновати, вкл. в следствие на извънземни. Само че такова предположение изисква още много допълнителни, усложняващи ситуацията и съмненията. Подобни са теориите за ПР агенцията на Ханде. А и случаите с Демет и другата актриса (която не я знам) съвсем не е задължително да са по причина на тази агенция. Simple Smile
А надеждата, вярата, позитивната нагласа са съвсем друга работа.

# 84
  • Мнения: 350
Здравейте момичета! Flowers Hibiscus

Първо да Благодаря на Марги и Бро за прекрасна тема. Hug

Благодаря ви за труда.Heart

Уау за две снимки, изтрити или архивни незнам, но тук се развиха такива постове, че нямат изчитане, но прочетох всеки един( даже някои по два пъти), и всеки един от тях ми показваше, че все още немога да изляза със собствено мнение, защото не съм готова, аз много пъти съм действала импулсивно, и знам че не е добре. Не съм престарила свят, но все още за мен ми е чудно как едни изтрити или архивни снимки казват бите. Нарочно не писах няколко дни по темата" изтрити или архивни снимки", защото исках да пренощувам, но пак немога, незнам все още ми е свито сърцето и незнам какво да кажа, затова седя в ъгъла и чакам по- добри новини. Но знам, че каквото и да стане, ние имахме едни прекрасни мигове с тях както и с вас, защото в тези не леки дни "Те" както и "Вие" бяхте една глътка свеж въздух за мен, затова аз се надявам каквото и да е станало да е за по- добро.

Пожелавам на всички ви един хубав и спокоен почивен ден! Flowers Hibiscus
Бъдете здрави! Flowers Four Leaf Clover

# 85
  • Мнения: 5 117
Пишат в Туитър за някакво стори на Мая от вчера, на което се чувал гласът на Ханде. Слагам ви линк да прецените сами.
https://www.instagram.com/stories/mayabasol/2777313664647318582/

# 86
  • София
  • Мнения: 5 740
Глупости на търкалета са това, Миднайт. И аз го прочетох. Първо, не чувам гласа на Ханде. Второ, Керем е детенце, приятелче на Мая. Трето, не са толкова глупави според мен и като знам как преди накараха Мая да изтрие едни снимки с тях, Бог знае защо, а тогава си бяха заедно и дори Ханде качи сторита с Мая и Керем (това е от един път, когато Мая им гостува в розовата къща), надали сега, в сегашната ситуация имам предвид, ще си позволят да се издават и ще разрешат на Мая да качва сторита с тях. Wink

Съжалявам, ако развалям купона. Искам да сме оптимисти, но преди всичко реалисти и да не се поддаваме на али-бали новини. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 9 115
Така и не го купиха в БГ може би защото е римейк не знам...

https://m.youtube.com/watch?v=UV573gtW5f0&t=1s

Джанъм чифтим бе...

# 88
  • София
  • Мнения: 13 661
Турските "папси" са много ядосани на Керем и Ханде. Изгледах днес един, как с много назидателен тон ги призовава да излязат и най-накрая да кажат дали са разделени или не. Така било редно. Другото било неуважение към феновете. Да не се притеснява за феновете. Те са достатъчно разумни и търпеливи. Призна си, че така като се криели и нищо не си лайквали те не можели да работят, защото нямало никаква информация за тях.  Е, как да няма, има много информация за професионалната им работа. Да се занимават с това, а не с личният им живот. Аз например никак не се притеснявам от това, че не са ми докладвали дали са заедно. Не са длъжни. А такива "анализатори", които притискат двама души на всяка цена да му се обясняват, са направо жалки. От една седмица ги дебнат. Окупирали са офисите им, домовете им. Притесняват близките им. Абе оставете ги вече на спокойствие. Ако има нещо между тях, то си е само между тях. Когато преценят, тогава ще ни го съобщят. Пък и да го кажат, това не е доказателство, че не са заедно. Те ни въртяха цяла година на малкото си пръстче, като непрекъснато твърдяха, че са само приятели. Какво им пречи сега да твърдят същото. Явно и това триене на снимки не е достатъчен аргумент за да  убедят журналистите, че има раздяла. Сигурна съм, че те са наясно какво точно се случва и че има още нещо. Не е това, което е показано на повърхостта. А за тази прословута агенция, в която за съжаление е нашата Ханде, се говори отдавна. Самият Акън Акънйозю я напусна с гръм и трясък. Вече от няколко места излезе кратка информация, че там нещата са доста странни.

Дари, позна...
Ето ви едно фенско творчество.


Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 12:25 от БлагаВест

# 89
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз да споделя, че имам един изтрит коментар в темата и не разбирам защо.

Не мисля, че по някакъв начин нарушава правилата на темата или форума. Та, да питам, който го е докладвал или изтрил, какъв е проблемът в поста ми? Може и на ЛС да ми пише. Става дума за коментара ми по повод старото стори, което Миднайт качи вчера и аз сбърках за ново. Бях написала нещо от сорта на: “Миднайт, сърцето ми прескочи, значи… Аз реших, че Керем иска да ни каже нещо, за да се успокоим, а то старо стори било.” Понеже не виждам нищо за цензура в този ми коментар, най-спокойно питам защо е изтрит. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт