Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 113)

  • 43 036
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 334
Керем е обиколил света и се е върнал да живее и работи в Турция...

Ханде е живяла и работила в Турция и копнее да обиколи, да живее и се обучава по света...?

# 91
  • София
  • Мнения: 2 639
Bell Добър ден ви казвам вече. Бъдете здрави.Моя стара максима е, че като изключиш невъзможното, онова, което остава, е истината, колкото и невероятна да изглежда. Знаете вече от кого е. Прегръдки, луди фенки. Kissing Heart
              
…и най-смелото въображение не може да съчини необичайните и невероятни неща, които понякога се случват в живота.

И аз се възползвам от поста на Стина Stuck Out Tongue Winking Eye
Колкото повече мисля, толкова по-замеслена ставам Grinning
Конспиративните теории, които се опитват да дадат някакво обяснение да случващото се в последните няколко седмици с К и Х започват подозрително много да ми приличат на историите, които сме чували и гледали филмирани за ранните години на производството на филми, продуцентски къщи и филмови студия и намесата им в личния живот на артистите в свещенния HOLLYHOOD. Не мога да цитирам сега имена на артисти, студия, филмови продукции, защото ми трябва време да се "поровя" в нета,  но дори само в биографията на продуцента, съосновател и  дългогодишния  шеф на Метро Голдуин Майер /МGM/ Луис Бърт Майер има доста факти, свързани с начина му на работа с артистите, както той обичал да ги нарича „Моите момичета и момчета“ и намесата в личния им живот!
Та може би филмовата индустрия в Турция сега повтаря старите изпитани практики на колегите си зад океана?!
Кой, кой да ни каже?!


 

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 12:54 от Dilemi

# 92
  • София
  • Мнения: 13 704
Понеже темата е изключително за Керем, ще кача негова снимка за радост на очите на всички, които го обичаме.



А това, което се отнася за Ханде ще го сложа в спойлер. 
Скрит текст:

# 93
  • Мнения: 5 180
Бро, не съм получила отговор и във връзка с триенето на коментари като е възможно скоро и този да ми бъде изтрит Satisfied питам: Не е ли нормално модераторът да се свърже първо с потребителя, чийто коментар намира за проблемен? Да бъде обяснено с две изречения, кое е в разрез с правилата на форума, които вчера си направих труда да прочета. Не ли най-нормалното въпросният потребител да има възможност да редактира коментара си?

Бро, на сторито наистина чувам гласът на Ханде. Много е възможно да е и подсъзнанието ми. Клоня към това, което ти си написала, но все пак трябва някой да ги носи тези розови очила. Smiley

# 94
  • София
  • Мнения: 2 639
Бро, Heart Eyes и аз го забелязах вчера, беше точно след поста на Слънчицето със сторито на Керем, че винаги има надежда Grinning Mного странно ми стана.Thinking Затова и след това реагирах Sunglasses

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 13:02 от Dilemi

# 95
  • София
  • Мнения: 5 740
Напълно подкрепям Миднайт - според мен е редно да се свържат с нас на ЛС и да ни обяснят какво толкова сме написали. Първо, за да имаме възможност да редактираме. Второ, за да не повтаряме същата “грешка”. Все пак не става дума за неприлични снимки или обидни думи. Тогава е съвсем нормално нещата да бъдат изтрити мигновено. В тази връзка аз също съм чела правилата на форума и искам да споделя следното - тъй като темата е за Керем, за неговия жизнен и професионален път, може би всякакви постове, които не са пряко свързани с Керем, ще се сметнат за спам. В този ред на мисли постове за Ханде, които нямат пряка връзка с Керем, като например нейни снимки и новини около нея (без значение заедно ли са или не), мисля, че трябва да бъдат слагани в спойлер, защото реално не са по темата. Пак казвам - без значение заедно ли са или не, Ханде си е отделен човек и, ако искаме да споделяме тук новини, свързани с нея, мисля, че трябва да са в спойлер, освен ако не са пряко свързани с Керем - общи снимки, общи проекти и т.н. Например, искаме да споделим колко красива е Ханде в новата си фотосесия, искаме да качим 5 снимки на Ханде, искаме да споделим инфо за Мави и Гамзе, това май трябва да се случи в спойлер. Повдигам темата, за да се изяснят някои “правила” веднъж завинаги (на мен включително) и да не стават повод за повече спорове. Simple Smile

Благодаря за вниманието! Grinning Wink

# 96
  • Мнения: 5 563
Другият вариант е да се направи тема за Хандез където спокойно да си споделяме Мави, Гамзе, Джанер и снимки на Ханде, вместо да се занимаваме със спойлери

# 97
  • София
  • Мнения: 13 704
БРО, абсолютно си права. Аз не съм забелязала да има някакви обиди или некоректни снимки.
Относно спойлерите, така ще правя от тук нататък, за да не сме в нарушение на правилата. Трябва бързо да се адаптираме към новостите. Пък нали сега двамата се опитват да отделят личният си живот от професионалният. Трябва да сме в крак и ние. Нека им помогнем в това начинание. Предстоят им нови проекти и трябва да ги разграничим от ЕдСер. А те си знаят за ХанКер. Нека си изживяват любовта тихо и спокойно. Ако ме питат мен, да си стоят там в Лондон, далеч от турските журналя.

И сега се сетих за Славенчето.  Тя съвсем точно ни попита, "Те двамата знаят ли че са разделени."
 

БРО, пожелавам ти да си като Керем....

# 98
  • София
  • Мнения: 2 639
На първо четене и мислене, като че ли не ми се иска да ги разделяме. Thinking По-скоро съм съгласна на спойлери, отколкото на отделна тема.  Sunglasses  Иначе ще "тичаме" от тема в тема да събираме информация! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 99
  • Мнения: 10 445
Има и трети вариант: Обща тема за Керем и Ханде (и родните им ... естествено Wink )

През телефона, спойлера ми е голяма мъка .... Stuck Out Tongue Winking Eye
Gift Heart

# 100
  • Мнения: 5 180
Бро, не мисля, че има тема в раздела, в която да се спазват стриктно правилата. Бих казала, че тук е най-обрано, докато в другите се пише разпокъсано и неразбираемо. На мен ми е трудно да ги отделя и да слагам в спойлер, поради факта, че темата от две години са те двамата.

А защо да няма тема, инспирирана от другите в раздела Satisfied ... ала Керем, Ханде и актьорите след "Почукай на вратата ми"? Щом може да има 5 теми за Чаатай, защо да няма поне 2 с името на Керем? Satisfied  Trollface Мен информацията, която другите слагат за каста като Линдето и Азисия, не ме притеснява. Ако искам да пиша нещо за двамата, да си копирам поста от едната тема в другата ли? Ако трябва, ще го правя. Колко му е? Satisfied
Изцяло се съобразявам с това, което мисли мнозинството в темата. Но искам да обсъждам Ханде и Керем без значение от взаимотношенията им в една тема, без да се притеснявам от това. Hands Plus1


Едит: Питам, ние искаме ли реално да го правим? Или искаме да угодим на някой друг? Thinking Пречат ли ни снимките на Мая, Мави, новината, че Анъл се е сгодил, Башак в Присъда, Башак и Чагри?

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 14:00 от midnight__sun

# 101
  • София
  • Мнения: 5 740
Естествено че Ханде заслужава да има своя тема. Има достатъчно фенове, които да направят такава и да я поддържат. Има и достатъчно какво да се пише за и около Ханде. Единственото тъпо е, че тогава ще се разделим в две теми. Защото съм сигурна, че няма да имаме време и желание да пишем едно и също на две места, да си играем със спойлери и т.н. Обсъждали сме го вече. Относно обща тема за Ханде и Керем съм много за. И за мен е най-доброто решение по принцип. На мен не ми пречи, че са разделени (ако се окаже вярно). Има тема за Ебру и Акън - те не са двойка, но там се обсъжда всичко за Херкай, новите им проекти и всичко свързано с Акън и Ебру. Аз съм фен само на Акън, но не ми пречи останалата споделена информация, просто чета избирателно. Тонът в темата е супер. Но пак да кажа - няма ли много да се разделим така и да се чудим къде по-напред да пишем?! На мен отсега ми идва объркано и затормозяващо. Wink

И още нещо - правенето и поддържането на тема не е толкова лесно начинание. Аз правих веднъж тема и знам какво е. Тези от вас с повече опит, като Марги и Диди, могат също да споделят опит и мнение. Опира и до време, и до идеи, така че не е просто да напишеш заглавието и дотам. Темата е много повече. Да, правят я пишещите в нея. Но заглавният пост, шапката, те са много важни. Показват отношението към патрона на темата. Трябва да се систематизира информацията за него, да се помисли за дизайн. Виждаме тук как Марги постоянно пита има ли желаещ да прави новата тема. Сигурна съм, че има. Аз самата имам желание. Но наистина нямам време. Други не знаят как. Или се притесняват дали ще се получи добре. Така че имайте едно наум - новата тема е свързана с време, отдаденост и старание. Че ще има кой да пише в нея, ще има. Simple Smile
Другият вариант е да се направи тема за Хандез където спокойно да си споделяме Мави, Гамзе, Джанер и снимки на Ханде, вместо да се занимаваме със спойлери

Едит: “Питам, ние искаме ли реално да го правим? Или искаме да угодим на някой друг? Thinking “ Лично аз не искам. Не ми се занимава със сто теми, цензура и т.н. Написах го само, защото усещам накъде духа вятърът и искам всички да са доволни и повече спорове да няма, да не ни обсъждат по другите теми и да не ни трият коментари, че накрая да не изтрият цялата тема, както е тръгнало…

# 102
  • Мнения: 653
Bell Аз се влюбих в тях. Не съм и толкова на ти с bg-mamma. Не бих могла да ги разделя, макар и те да решат това. Лично аз предпочитам да пиша за тях в една тема. Ще ми бъде трудно да скачам от клон на клон. Мнението ми е лично и не ангажирам никого с него. Не бих искала да слагам  в скрит текст. Пък и определено вече си мисля, че здраво ни пързалят по пързалката /каквото и да са решили/.

             

"Най-простото обяснение на нещата ти идва наум винаги последно."

# 103
  • София
  • Мнения: 5 740
И още нещо - на мен не ми пречат постове нито за Ханде, нито за Мая, нито за каста на сериала и т.н. Сега това е на дневен ред. Утре ще дойде друго и фокусът ще се промени. Както е ставало през годините в тази тема. Чела съм стари теми от преди “Почукай на вратата ми” и знам - едно си заминава, друго идва. Утре Керем ще има нов проект, ще обсъждаме него и новите му колеги. Ако с Ханде се разделят и всеки има нова половинка, бавно ще спрем да ги коментираме, може би феновете само на Ханде ще спрат да пишат в темата и ще останат само тези на Керем. Не знам. Времето ще покаже. Обаче знам мнението на Диди и другите създателки на темата - че тя е за Керем. Следователно постове за неща, които не са пряко свързани с него, не са добре приети от тях. И тук идва въпросът - на кого да угодиш?! Аз съм раздвоена, да ви кажа. Хем искам да уважа мнението на създателите на темата, хем не виждам проблем да продължим както досега. Не знам и аз. Ще се съобразя с решението на мнозинството. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 5 180
Бро и аз не искам. Вятъра духа, но щурманът определя курса и в коя посока да завие. Ние сме този щурман, метафорично. Ще ме удари скоро на поезия.

Общи условия

Активация на акаунт