🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 1 (20.02 - 27.02) 🌴

  • 36 805
  • 806
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 048
Според мен Пейо беше отишъл на Филипини с нереално висока оценка за себе си, неподготвен за идеята на Сървайвър, и с нагласата да разчита на тарикатлък.

Добре казано, но ако ми разрешиш лекинко да допълня. За мен това е примитив който абсолютно навсякъде се движи с нереално висока оценка за себе си, не просто когато отива на Сървайвър.

Едно на ръка, че по-нагоре четохме за хора от ловната дружинка които го познават като патологичен лъжец.

# 766
  • Мнения: 348
Според мен добре ще се получи една коалиция между Кари, Бо и Йо. Напомнят ми за Сидни и Одри от сезон 32 - Кари, силна, атлетична и екзотична, Бо и Йо са събирателен образ като по-свити, слаби физически нърдове, които обаче наблюдават и премислят всичко. Могат да предобърнат играта тези двете, само какъв анализ направиха на другото племе.

Не знам какво ви хареса в Мила. Лигла, незнаеща къде отива, която се раздаде в две игри абсолютно напразно и сдаде. И откъде накъде ще нощува другаде и ще я връщат за допълнителен глас, преразказвайки ѝ какво е станало? Като е толкова зле да си ходи. Те два дена са там, нищо физически не се претоварила, нито е изнемощяла от условията и гладувала с седмици. Та тя тен не е хванала и косата ѝ още е чиста, а го закъса.

# 767
  • Мнения: 9 681
На мен пък ми се струва, че Мила яко играе... Прекалено лигаво го раздава, и тя като Пейо явно е изненадана, че то не било както очаквала.. да бе, айде.

# 768
  • София
  • Мнения: 27 225
bonbonka6,
Утре като пусна новата тема, ще ги има на 1 стр.
А за следващите такива, от понеделник до сряда ще видим. Трябва да се пише до модератор след всеки епизод и поста на Мари Мар, не знам дали е уместно. Не пречи да пробвам де, ама и те имат доста работа и гледам да ги закачам само за анкетите.

Ивайло
в стори казва това, което вече се знае. Един вид го потвърди.
С Ивана са се гаджосали преди старта на сезона. Всички са били доста време заедно и някои са се харесали още от тогава. Според мен това е грешка на екипа. Играчите трябва да не се познават попадайки там в играта и тепърва да изграждат познанства и съюзи. Макар че като се замисля това го е имало май винаги, включително и в американските сървайвъри, но може и да се лъжа...

# 769
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 247
Ивайло
в стори казва това, което вече се знае. Един вид го потвърди.
С Ивана са се гаджосали преди старта на сезона. Всички са били доста време заедно и някои са се харесали още от тогава. Според мен това е грешка на екипа. Играчите трябва да не се познават попадайки там в играта и тепърва да изграждат познанства и съюзи. Макар че като се замисля това го е имало май винаги, включително и в американските сървайвъри, но може и да се лъжа...
ами това им е целта явно. за видят кой на къде бие, къде ще има интриги, свалки ... и така да си изградят стратегия какво да ни предоставят за гледане.

# 770
  • Мнения: 9 700
Peace !!!
Толкова много ужаси се случват в момента, напълно ненужно е да се водят битки и тук.
Линковете към епизодите от предходните седмици винаги през последните две години са били част от първите постове в темите на повечето реалитита.


Постовете на Mari_Mar с линкове за гледане на епизодите

Eпизод 1 (21.02.2022)   
Eпизод 2 (22.02.2022)   
Eпизод 3 (23.02.2022)

# 771
  • София
  • Мнения: 27 225
Survivor зад кадър: Епизод 3
Какво е Survivor?

# 772
  • Мнения: 5 736
Аз да попитам, кога Пейо реши да се откаже, че гледах епизода само като фон?
Като го изгониха, като отиде на острова или като видя играта, и че няма да се справи?

# 773
  • до морето
  • Мнения: 2 292
Според мен, като видя че няма да се справи.Но и други фактори помогнаха:
1.Разбра че не е толкова харизматичен, колкото си мислеше;
2.В своята глава направи услуга на Ивайло, а Ивайло го предаде;
3.Племето е по-слабото ;
4. Празната бутилка ром.

# 774
  • София
  • Мнения: 6 159
Гледах 3те епизода на Ваня Джаферович. За момента оставам с усещането, че си е направил кратки филмчета в своя възхвала. За 3 епизода може би 14 пъти повтори, че е действащият шампион. Ще гледам още едно и ако и в него няма нищо интересно, ще си го спестя.


bonbonka6, откога на телефон не може да се ползва пълна версия?

# 775
  • Мнения: 6 239
Не бих си го причинила и двамата с жена му са ми ужасни.Ако каже нещо интересно за сезона,моля някой да сподели.

# 776
  • Мнения: 693
Оле една Сандра да имаше нашите граматиката щяха да си глътнат.Така лъжеше и манипулираше не е истина.Че и два пъти спечели,опасна беше 😂

Нарича ли я Кралицата на Survivor , най-антипатичната за мен победителка на формата.

# 777
  • Мнения: 1 384
Не ми се гледа и на мен Джаферович.

Може да се ползва пълната версия през телефона, но Beta версията е по-компактна.

# 778
  • София
  • Мнения: 5 551
В анкетата гласувах с "да" на всички въпроси без този за прозрачността между племената, не е нужно да знаят какво се случва в другото племе. Гласувах за Bontoc като любимо племе.

Харесват ми епизодите зад кадър с Ваня Джаферович, не само защото той и семейството му са ми симпатични, а и защото ми е интересно да научавам малки детайли около снимчния процес. Форматът: 5-10-минутни клипчета намирам за много удобен.

# 779
  • Мнения: 1 447
Ивайло
в стори казва това, което вече се знае. Един вид го потвърди.
С Ивана са се гаджосали преди старта на сезона. Всички са били доста време заедно и някои са се харесали още от тогава. Според мен това е грешка на екипа. Играчите трябва да не се познават попадайки там в играта и тепърва да изграждат познанства и съюзи. Макар че като се замисля това го е имало май винаги, включително и в американските сървайвъри, но може и да се лъжа...
Мда... Беше ясно наистина. Те са си направили коалициите още преди да ги разпределят по племена. Това изкривява смисъла на цялата игра.

Общи условия

Активация на акаунт