🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 1 (20.02 - 27.02) 🌴

  • 36 786
  • 806
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 358
Е, то все едно да събереш Ники Мартинов, Нели, Джаферович....естествено, че се познават.
Поне аз друго визирах.
За мен така не е ок.
Но си гледам.
Скоро ще сме събрали материал за едно шоу Звезди срещу злодеи или както там се казваше.

# 796
  • Мнения: 6 215
Герои срещу злодеи.Страхотен сезон,жалко че Сандра спечели.Този Мариано и Аманда са култова двойка нагляри,хич не ги харесвам 😂.Странно как само лошите се помнят.
Аз пък помня Коуди и Джей Ти,и Ози,ех какви сезони бяха 🤗

# 797
  • Мнения: 688
Сезона е направен заради 20 годишнина на шоуто  но е интересен точно заради участниците- всички 20 са победители от предходни сезони.

# 798
  • София
  • Мнения: 5 551
А съм чел, че и при някои американски сървайвъри е имало коалции още преди да започне всичко, но не съм сигурен за това.
Някой по-компетентен с американските версии да се изкаже.
Американският Сървайвър има много "all stars" сезони, под различни названия, разбира се, но с хора, участвали повече от веднъж и те винаги се познават, дори обичат да събират хора, които са били в един и същи сезон преди. Има такива, които са участвали в четири сезона и един дори в пет.  Когато започна да се говори за хората, които ще участват в българския Сървайвър през 2014 г., отначало си помислих, че това ще е сезон под наслов "all stars", защото имаше участници от предишни сезони. Sweat Smile

Последна редакция: нд, 27 фев 2022, 01:41 от La Vikinga

# 799
  • Мнения: 6 706
Естествено е по време на кастингите да се запознаеш с други кандидати. После пътуване, карантина. Може и да е имало уговорки кой с кого ще се коалира, но при жребия да са ги разделили. Освен това в хода на играта при всички положения има промяна. Може този, с когото си имал уговорка , да е бил в другото племе и да отпадне преждевременно. Така че играта е интересна и обрати сигурно предстоят.

Аз гласувах за Бонток защото там попаднаха двама от участниците, които ми бяха интересни още с представянето на визитките (Иван докторът и Карин).
Май винаги зрителите по- добре опознават племето, което губи на игрите, защото там се заформят повече интриги.
В хода на играта Денис ми стана симпатичен. Не харесвам Ивана (не знам защо) и Джулиана (заради невъздържаността ѝ ).
Мила ту ми харесва, ту не. По същия начин възприемам и Маргарита (тя доста неща каза на Пейо, дали в момента си състави мнение за него или от преди ?).
Йо и Бо са ми интересни. Похвалихме ги за добрия разбор на Ифугао, но явно са имали впечатления за хората, на които да стъпят и само са си донаместили картинката. Интересно как ще се развият по-нататък и докъде ще стигнат.

# 800
  • Мнения: 9 700
Промото за понеделник

# 801
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Оф, тази Ганка почва да ме дразни жестоко.

# 802
  • София
  • Мнения: 27 157
Survivor зад кадър: Епизод 4
Племенният съвет

На Ваня му загасиха факлата?! 😮
Хубави близки кадри от мястото на което се провеждат племенните съвети.

# 803
  • София
  • Мнения: 22 937
Защо ви дразни Ганка, точно така трябва да се играе и да се разсъждава според мен. 😀

# 804
  • Мнения: 9 700
Поддържам мнението на sea.sea - това е точно мисленето, което е необходимо в Сървайвър. Този тип мислене и предприети действия от играчите ще направят играта много по-интересна и за нас като зрители.

# 805
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Днес най-сетне изгледах трите епизода на Сървайвър накуп.
Мога да кажа, че наистина дългото отсъствие от екрана и излизането на преден план на други риалити предавания се е отразило на възприятията. Забравила съм как е било в предишните сезони. Сега на места много интригантско и скандално ми се стори. Все още не съм решила как да продължа да го гледам, а и трябва да мине на семеен съвет. Е, крайното решение е много по-вероятно да е моето, ама трябва да се допитам все пак. Grinning
И малко за двете племена. По-точно ще спомена само тези, които ми станаха симпатични дотук.
Бонток Учудващо за мен ми се зародиха симпатии към Маргарита. Явно съзнанието ми се е абстрахирало от това, че е  сестра на Мартина, но те са си две различни личности и е нормално някак. Също ми е симпатична и Александра. От мъжете - Иван и Зоран.
Ифугао Тук, пак учудващо за мен, симпатиите ми спечели Мила (поначало хич не я харесвах, след като стана известна с това, че е гаджето на Сами, но реално нехаресването беше по-скоро на визуално ниво). ОТ това племе не се сещам за друга жена, от мъжете - Драго и Милен.
Разбира се с течението на сезона тези първоначални мнения могат да претърпяват безброй метаморфози. Само се моля накрая да не стане като с риалититата, в които се молим да спечели по-малкото зло.

# 806

Общи условия

Активация на акаунт