🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 1 (20.02 - 27.02) 🌴

  • 36 806
  • 806
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 27 225
Мхмх, като гледам болшинството от гласуващите отговарят положително. А в анкетата гласуват и такива, които не пишат. Така че да разбирам, че 80% от гледащите са доста доволни засега. Поне това показват резултатите. 🙂

Аз гласувах за Ифугао. Това ми е по-интересното племе, с по-интересни и опасни играчи. Бонток ги млатят здраво, но симпатизирам на зелените! 🙂


след седмица 1

+
Мила, Ганка, Анелия и Денис / Ванко, Иван и Карин

=
Ивайло, Милен и Драго / Зоран, Илиан, Жо, Бо, Йо, Александра и Марга

-
Ивана и Джулиана


Денис ми напомня на Ваня, да видим дали ще играе като него... Но внимание с Денис, има сериозен потенциал момчето. На този етап имам доста симпатични участници, което е рядкост, но и са минали само три епизода.

Ивана и Джулия са ми на минуса, като Ивана е с големи шансове да мине напред, защото не виждам какво чак толкова лошо направи та така и скочиха всички. Чисто инстинктивно я сложих на минуса заради някои свои изказвания и тези задявки с много по-младо момче.
А Джулиана е турбо простакеса от класа. 😉

Последна редакция: сб, 26 фев 2022, 19:59 от Diavolo

# 781
  • Мнения: 1 384
И аз съм за Ифугао. 🙂

Бонток го показват много по-малко и някак не мога да добия впечатление сякаш, с малки изключения.

# 782
  • Варна
  • Мнения: 10 596
И аз с вас.

# 783
  • Мнения: 2 048
Още нямам любимци, че нали знаете - никога не е късно да се орезилиш.
Но започвам доста позитивно - само с няколко непоносими - Пейо, Ивана, Джулиана (Йоана и Карин - кандидати).

Харесва ми доктора, Иван треньора, Илиан,  Денис, Зоран, И  нямам нищо против и вече оплютите Ивайло, Драго и Маргарита и за тях бих казала, че по-скоро ми харесват. 
Анелия е сладко дете - прилича на нещо между Алисия Викандер и Радина Кърджилова, Ганка е готина, Александра изглежда добър човек също.  Мила не ме дразни самата тя, но този тел в носа - брррр!

Идола ми харесва като идея. Не ми харесва че толкова бързо ги намериха  и не ми харесва да се поставя едва ли не на централно място в цялото шоу (това засега не е така, само в някои тукашни коментари)

Владо се държи засега перфектно - точно както смятам че трябва да се държи един водещ на такова предаване. 

# 784
  • Другата България
  • Мнения: 37 442
Ивайло
в стори казва това, което вече се знае. Един вид го потвърди.
С Ивана са се гаджосали преди старта на сезона. Всички са били доста време заедно и някои са се харесали още от тогава. Според мен това е грешка на екипа. Играчите трябва да не се познават попадайки там в играта и тепърва да изграждат познанства и съюзи. Макар че като се замисля това го е имало май винаги, включително и в американските сървайвъри, но може и да се лъжа...
Не съм сигурна в това.
Че трябва да се познават .
По-скоро обратното.
Нека кажат по-компетентни от мен, обаче това за мен е много, ама много голям минус и ГСП.
Та те идват директно с коалиции, ето защо и Куку и Пипи са толкова близки, Пейчо и Дражко, двама се Флюбили...и те двойка....а до края ще лъснат още завери вероятно.
Ето защо на почти всички ни се стори, че стартираха едва ли не от епизод 10....

# 785
  • Мнения: 3 385
Значи имаме предварителни договорки и то между хора, които вероятно са попаднали в различни племена.
А ние сме в абсолютно неведение относно тях.
Дали няма да ни очакват изненади след обединението? А от Ифугао изведнъж започва да играе комбина с Б от Бонток и никой не знае защо! Пълен цирк.

# 786
  • Другата България
  • Мнения: 37 442
Значи имаме предварителни договорки и то между хора, които вероятно са попаднали в различни племена.
А ние сме в абсолютно неведение относно тях.
Дали няма да ни очакват изненади след обединението?
Със сигурност.

# 787
  • София
  • Мнения: 27 225
Мери,
имах предвид, че така беше и в предния Сървайвър, спечелен от Ваня.
А съм чел, че и при някои американски сървайвъри е имало коалции още преди да започне всичко, но не съм сигурен за това.
Някой по-компетентен с американските версии да се изкаже.

Иначе аз съм твърдо против това разбира се. Не ми харесва. И вината е в продуцентите, че са допуснали да са твърде дълго време заедно (явно за да спестят някой и друг лев).

# 788
  • Мнения: 631
И за мен това е грешка, макар да мисля, че е доста вероятно които хора са си допаднали преди започването на самата игра, да си допаднат и после.
Тук основният проблем е, че някои вече са си станали симпатични с участници от срещуположното племе, което малко обезсмисля стратегиите за привличането на хора след обединението. Ама бг работа, возят ги с един самолет, държат ги на едно място, трябва да се спести все от нещо, така или иначе това е доста скъп формата за нашата страна.

# 789
  • Мнения: X
Щом човек, който за първи път го гледа, улови момента, че нещо не е наред и сякаш започва не от начало, а сме превъртяли началото и гледаме вече завързана история, смятайте! При все, че даже не ми уловиха целия интерес в първия епизод, пак си личи.

# 790
  • София
  • Мнения: 11 604
Което значи, че от продукцията са честни с нас и са решили да не го скрият, защото както писах, в ИВ Туджаров също каза, че със Семира и Вальо са се запознали на кастинга и коалицията им е била твърда. Другите също са се познавали, но го скриха от нас, докато тук поне не ни лъжат. Може би за някои хора така е по-скучно, но аз предпочитам така, пред замазване на очите.

# 791
  • Мнения: 6 239
Да,нормално е.И аз имах познат от игрите,Булкин и той казваше че се познават със Симеон и Красима от кастингите.Няма как явно реално да се ограничат контактите.Тук някой беше споменал че и карантината са карали заедно всички в един хотел.

# 792
  • Мнения: X
Точно това и аз щях да кажа, сигурно са задължени да имат карантина и естествено, че ще е в един хотел, а не в отделен за всеки участник.

# 793
  • Мнения: 693
Мери,
имах предвид, че така беше и в предния Сървайвър, спечелен от Ваня.
А съм чел, че и при някои американски сървайвъри е имало коалции още преди да започне всичко, но не съм сигурен за това.
Някой по-компетентен с американските версии да се изкаже.

Иначе аз съм твърдо против това разбира се. Не ми харесва. И вината е в продуцентите, че са допуснали да са твърде дълго време заедно (явно за да спестят някой и друг лев).

В Survivor 40 - "Победители във войната"  играят 20 победители от минали сезони и имаше участници които се познаваха отдавна - Роб Мариано който е покер играч редовно е играел покер с други участници, дори същия Роб беше в играта заедно с жена си. Двамата бяха в различни отбори и когато отбора на жена му загуби, тя беше първата изгонена, точно защото беше заедно с мъжа си. Мариано е един от силните играчи- викаха му Кръстника.

# 794
  • Другата България
  • Мнения: 37 442
Е, то все едно да събереш Ники Мартинов, Нели, Джаферович....естествено, че се познават.
Поне аз друго визирах.
За мен така не е ок.
Но си гледам.

Общи условия

Активация на акаунт