Киселини

  • 460
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Здровейте, преди около 4 месеца преживях извънматочна бременност от тогава психически не се чувствам добре. От извесно време имам леко ръмжене в стомаха, а и да не забравя след въпросната операция не ми се ядеше в момента ям веднъж на ден и то каквото ми попадне. От 3-4 дни имам и киселини след ядене. Нямам промяна в ходенето на тоалетна всичко е наред там. Та въпроса ми е може ли всичко това да е на нервна почва.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 104
Може. Може и от нередовно хранене да е, от некачествена храна, може и бактерия да е.
Отидете на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 592

Може... В Искам бебе, мисля, имаше тема... Забременяване след мисед (или нещо подобно) - много ми помогна навремето (психически). Имаше и момиче (преди много време, обаче), което забременя след извънматочна бременност и премахване на едната тръба... мисля (но не съм сигурна, може и да не помня правилно), че си има момиченце.

# 3
  • Цюрих
  • Мнения: 409
Аз съм с тревожност и паник-атаки. Всеки път, като попадна в нервна криза ме удря в стомаха. То не са болки, не са киселини, не е гадене.... Нещо много неприятно е това! Минава доста време после, докато се възстановя. Даже тези дни пак ми се  случи и прибягнах към народната медицина. Чувствам се много дискомфортно.
Пий нещо за нерви, от рода на алора, мента - глог-валериана...
За стомаха-щадяща диета и билкови чайове-равни части лайка и копър. Също може да дъвчиш 20мин дъвка мастикс от аптеката, по 2 зрънца. На мен ми помага. И ако киселините са много зверски, може стопацид. Също ми помага.
Но заради нервите състоянието рецидивира винаги.

Общи условия

Активация на акаунт