Дългото чакане след трансфер-тема 97

  • 45 164
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 310
Успех, White Flower! Стискам палци за +!
И аз надявам да се запиша в темата скоро, а засега само Ви чета.

# 706
  • Мнения: 312
Стискам палчета,White Flower.
Чакаме да видим + тест скоро🤰♥️🥰

# 707
  • Мнения: 31
Знам, че сигурно този въпрос е дискутиран много пъти, но как с ще справяте с пустото чакане? Днес ми е трети ден от трансфера, до вчера бях много позитивно настроена и изпълнена с вяра, днес може би защото трети ден си седя в къщи самичка по цял ден и леко се депресирах, и започнаха да се прокрадват някакви негативни мисли… нито книга ми задържа вниманието, нито филм нищо….. Мъжо се прибра от работа и ме заведе в парка, еми видях близначета с колелета и ревнах… хормони ли са, надежда ли е, отчаяние ли… и аз не знам вече…..

# 708
  • Мнения: 20
Опитвай се да си разнообразяваш ежедневието с интересни за теб неща, колкото по-малко мислиш за това, толкова по добре. Знам, че е трудно... Пусни си любим филм, сериал, чети книжка, готви ако това ти доставя удоволствие. Аз днес вече си бях на работа, след работа се разхождахме със сина ми (сега опитваме за второ), утре ще правя козунаци 😋 От опит казвам - моя син се получи от четръртия път. Първите три пъти лежах почти постоянно, почти не излизах от нас. На четвъртия опит вече ми беше писнало - ходих си на работа, излизах си, не съм го мислила, защото се бях отчаяла и го бях отписала, а то взе че стана. Понякога си мисля, че каквото и да правим през тези дни на чакане, ако е писано и ако ембриона има потенциал - ще стане.

# 709
  • Мнения: 1 467
Голямото чакане всъшност е след + теста, до дата за преглед за пулс.

# 710
  • Мнения: 57
Чета често, че някои момичета изследват нивата на витамини и някои минерали. На мен до сега никога не са ми пускали такива изследвания и се замислям, дали да не го направя на своя глава. Може ли някой, който знае повече да каже кои точно витамини и минерали е важно да се изследват и има ли определени изисквания кога или как се прави изследването (определен ден от цикъла, дали да се спре прием на определени добавки и т.н ) ще съм много благодарна за повече информация. Хубав уикенд на всички

# 711
  • Мнения: 959
Минимумът е да се изследва вит.D и B12. Няма значение на кой ден, но да не си приемала тези витамини поне 10 дни

# 712
  • Мнения: 2 898
При мен изследваха Вит В12,Вит В6,Фолиева и Вит Д,пропуснах и хомоцестеин . На базата от резултатите ми назначиха лечение. ☺

# 713
  • Мнения: 11
Здравейте момичета. Днес ми е 9ти ден след трансфер на две пет дневни ембриончета и от нетърпние пуснах кръвен, който ми излезе 37,33. Тази стойност ми се струва малка. Вие какво мкслите?

# 714
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Витамини не се спират. Няма логика да ги спреш за 10 дни, съответно за тези 10 дни нивата падат и като пуснеш изследване ще даде нисък резултат. Аз никога не съм ги спирала. Докато ги приемеш се изследва, за да може да се види дали реално усвояваш или не, и какви са нивата.

# 715
  • Мнения: 312
Направете още един след 48 часа и вижте да ли се удвояват стойностите.
Според ЧХГ календар до 3 седмици ПМР стойностите започват от 5 до 50
Здравейте момичета. Днес ми е 9ти ден след трансфер на две пет дневни ембриончета и от нетърпние пуснах кръвен, който ми излезе 37,33. Тази стойност ми се струва малка. Вие какво мкслите?

# 716
  • Мнения: 959
Така ми е казано от ендокриноложката - пия витамин D 3 месеца и след това го спирам за 10 дни, пускам си контрола, за да се види дали съм наваксала дефицитите. Стойността ми беше нормална, а не като в началото. Не съм лекар и не споря, само казвам на какво се основава коментара ми.
Витамини не се спират. Няма логика да ги спреш за 10 дни, съответно за тези 10 дни нивата падат и като пуснеш изследване ще даде нисък резултат. Аз никога не съм ги спирала. Докато ги приемеш се изследва, за да може да се види дали реално усвояваш или не, и какви са нивата.

# 717
  • Мнения: 1 327
Здравейте момичета . Записвам се отново след ЗЕТ на два бластоциста от вчера Борим се за второ детенце .Успех на всички пожелавам !Знам какво е дългото чакане ,това е 5-ти път.С радост ще чакам с Вас !

# 718
  • Мнения: 747
Указанията след трансфер важат до датата на тест, освен ако не са ви казали друго. Направете кръвен тест, за да видите има ли имплантация, кървенето не пречи на тази информация.

# 719
  • Мнения: 31
Знам, че сигурно ще кажете че е много рано, но днес си направих уринарен тест- отрицателен е. Шести ден след свеж трансфер, на две петдневни ечбриончета. 🥺 Гледам в ютуб видеа, на някои жени от четвъртия ден има бледа втора чертичка, при мен на шести нищо… Имам леки менсъруални болки, както и болка в гърдите. Приемам Естрофем и слагам Утрогестан, та може и тях да са тези “симптоми”. Страх ме е да ида да направя кръвен тест, пикливия колкото и отрицателен да е вде пак е само шести ден и все още има някаква надежда в мен….

Общи условия

Активация на акаунт