Абонаментни кутии в България - Тема 22

  • 46 640
  • 697
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 336
Аз така имам удобен автомат на Спиди и освен, че си спестявам висенето по опашки и мога по всяко време да си взема поръчката, последните два месеца доставката беше 1.99лв.

# 31
  • Мнения: 592
Поръчах Кибрит за осмомартенски подарък на майка ми.
Ще чакам да видя какво ще издадат от ГБ, за да преценя дали да се зарадвам и аз с нещо

# 32
  • Мнения: 4 941
А аз сега като харесвам и двете кутии на Белебокс какво да правя? 🤷‍♀️😂

# 33
  • Мнения: 73
Аз пък не поръчам много кутии, които имат доставки само до Спиди, защото в моя град няма офис на Спиди, а не се знае кога ще съм в къщи и немога да разчитам на късмет.
Така че е добре всеки да има избор.

# 34
  • Мнения: 6 895
Никога не поръчвам нищо до вкъщи не мога да седя и да ги чакам,знам ли кога ще дойдат,особено ако и работя (айде сега съм в майчинство 🙂)
Хубаво е да имаме избор.🌸
Евентуално утре ще разкрият нещо гб то месеца свърши.
Утре казаха че пускат бел и новия месец с нова кутийка 🌸

# 35
  • Мнения: 4 586
Затъжих се за някоя кутийка.. Ама толкова козметика имам, че мога да заредя цял магазин..

# 36
  • Мнения: 6 895
Здравейте,

Благодарим Ви, че се свързахте с нас!

До ден-два ще разкрием 2 продукта Simple Smile За момента имаме договор с Еконт Експрес и не предвиждаме работа със Спиди.

Винаги сме на Ваше разположение.

Поздрави и усмивки,
Good Box Team

# 37
  • София
  • Мнения: 1 914
Гледам разкритият серум от мистериозната кутия на Белбокс е определен като любимец на К. Кардашиян. Simple Smile))

https://eu.evolue.com/products/clear

Дано някой поръча кутията да я видя, че ми е любопитно.

Чакам фитнес кутията, редовната на Бел и Good box.

Някой питаше какъв е продуктът изненада в кутията за целулит на PickNDazzle. Да, мини шампоан на Tresemme. Което не ми хареса, защото вече го бяха сложили в мъжката им кутия за Св. Валентин.

# 38
  • Мнения: 1 336

Чакам фитнес кутията, редовната на Бел и Good box.

#bebsun , моля те, качи съдържанието на фитнес кутията, когато я получиш, че й се чудя. До сега взимала ли си я? Доволна ли си от нея? На мен добавките са ми най- любопитни. Идеята за дреха не ми харесва- как ще нацелят размер🤷🏻♀ Колкото и да е one size, все пак…

# 39
  • София
  • Мнения: 1 914
Не съм я взимала до момента, но миналия месец се изчерпа преди да поръчам и ме беше яд. Нещата вътре по принцип ги използвам. Поне за предния месец де. Затова поръчах сега. Ще видим, Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 336
Не съм я взимала до момента, но миналия месец се изчерпа преди да поръчам и ме беше яд. Нещата вътре по принцип ги използвам. Поне за предния месец де. Затова поръчах сега. Ще видим, Simple Smile
Супер! Ще чакам с нетърпение да споделиш съдържанието, защото и аз отдавна й се чудя!
Колкото до доставката на Гууд бокс- жалко, че не планират договор със Спиди. Поне да предоговорят цена на Еконт, защото тези прекаляват вече. С бебе съм и почти изцяло онлайн пазарувам. Много ме дразни да плащам тези безумни цени за доставка.

# 41
  • Мнения: 22
И аз никога вече с Лео Експрес. Забавиха ми я близо седмица. Мислех да вдигна луд скандал, но се появи едно мило момиче, което беше притеснено и ми стана мъчно. Каза ми, че са я извикали от Пловдив да замества, защото нямало хора и им било много зле положението. Та, с две думи им се размина, НО никога вече с тях!
ГБ вече поръчвам до офис на Еконт. До адрес имах няколко кофти случки с Лео експрес- първия път бяха объркали и дали на друга дама, а тя, незнайно защо, я беше отворила. Есента пак с Лео ми я забавиха 2 дни, звънях аз да си я търся, един безкрайно нелюбезен чичак с неприятно държание ми я донесе. Е, тогава приключих с доставка до адрес. Ей там в офис, когато искам да си я взема и поне служителите са прекрасни.

# 42
  • Мнения: 93
Гледам разкритият серум от мистериозната кутия на Белбокс е определен като любимец на К. Кардашиян. Simple Smile))

https://eu.evolue.com/products/clear

Дано някой поръча кутията да я видя, че ми е любопитно.

Чакам фитнес кутията, редовната на Бел и Good box.

Някой питаше какъв е продуктът изненада в кутията за целулит на PickNDazzle. Да, мини шампоан на Tresemme. Което не ми хареса, защото вече го бяха сложили в мъжката им кутия за Св. Валентин.

Ким Кардашиян не е ли на 41? Аз мислех, че на тези години вече не се появяват пъпки, освен при хормонален проблем, за който серум против акне няма да й помогне. 🙄

# 43
  • Мнения: 6 895
Омръзна ми да ги чакам тези от гб, загубих интерес 😕

# 44
  • USA
  • Мнения: 7 289
Наистина стана досадно вече.

ГБ обявиха новата,мартенска кутия още на 21 фев и от тогава нищо.Гледам пуснали някакви сторита пак с празни приказки и никаква конкретна информация,а кутиите ще започнат да се изпращат след 2 седмици.
Нали поръчах за подарък на майка ми за 8-ми март и един път ще се реша да им следя кутията и ..досада!

Общи условия

Активация на акаунт