Томболи , игри, конкурси и подаръци, анкети.Тема 120 - март 2022

  • 108 416
  • 1 451
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma






# 1
  • Мнения: 1 047
Благодаря за темата! Успех през март месец!
Сайтът на София Мел пак си функционира, ако някой ще качва кодове, има още малко време.
Също вече в сайта на Киндер Буено може да се влезе в профила, май вече дава и да се регистрира код. Аз одеве взех две буенота, но ще си изчакам утре за регистрацията.

# 2
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Късмет и всекиму каквото заслужи Wink
Днес ме изписаха най-сетне оперирана да си лежа у дома, та наваксвах да ви изчета от последните 10-тина дни.
Съжалявам, че съм подвела някои хора, че машинката на КК за пуканки е брандирана с тяхното лого. Така ми казаха по тел. като звънях да питам. Днес като се прибрах и я видях в кашончето. Можеха да вложат малко средства за брандиране, ама не им се е занимавало на РА...Изтървах края на доста игри, но ще се включа в някои нови със сигурност.

# 3
  • Мнения: 2 013
Благодаря за новата тема. Февруари го завърших с простотията на Розали с просото, така че не мога да кажа, че изобщо съм спечелила нещо. Всъщност и януари май беше 0:0. Дано март е по-късметлийски.

# 4
  • Мнения: 5 992
На Sweet Plus е примамлива играта за Айфон, но изискването за покупка на бисквити за 20.00 лева ми идва малко множко. Ако е с натрупване, до май месец може и да събера неща за 20.00 лева, но наведнъж едва ли бих купила.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Благодаря за новата тема!
На Суит играта мисля, че е с натрупване. Хапваме сладко и ще се включа.

# 6
  • София
  • Мнения: 766
Късметлийски месец на всички🍀
Записала съм участия в доста игри с покупка и очаквам тегленията.
Всяка седмица участвахме в Куинс х2 ,но не ме изтеглиха,6:0 за Милка,добре че са наградките от ФБ и ИГ.

# 7
  • Мнения: 525
Току-що.... Късмет на всички през новия месец

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Сега началото на март ще има няколко тегления. Дано да имаме повече късмет.

# 9
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
Захарчето, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
Пожелавам късмет на всички през март! Flowers Hibiscus
Аз днес съм с 6 кода в каменица и нищо, с 5 бележки в милка, като и там нищо. Дано да има повече похвалили се в темата през този месец! Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 23:25 от Picky

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 379
Благодаря за новата тема!
И от мен късмет на всички през новия месец!
Завърших февруари със суитшърт от Пиринско и награда от БГ Мамма, надявам се през март на повече.

# 11
  • Мнения: 3 532
Като казахте награда от Бг мама, скоро не е имало форумна игра, освен тази анкета, нали?

# 12
  • Мнения: 287
От брошурата на Метро:

Успех през новия месец!

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Честита нова тема и честита Баба Марта. Отново благодаря, на Захарче за темата ❤️. Много са бързи от ShopSector-поръчах със спечеленият ваучер и утре пратката ще е при мен. 😊

# 14
  • Мнения: 2 682
Честита нова тема, честита баба Марта! Късметлийски месец пожелавам!

За февруари мога да се похваля с отвертките от Каменица, които получих вчера. Момчето стриктно провери номерата на капачките. Другата ми малка награда е от Инстаграм - бебешко боди (за първи път печеля от там). Трябва да отида да си го взема от Еконт. Ваучер за 100 лв Луси фешън и един чадър от Онклиник, който трябва да отида да си получа лично, но заради лошото време не съм се наканила още с децата да ходя, че ми е далечко.

В София мел този път съм с едно единствено участие, така че нямам никакви надежди.
В момента участвам само там и в играта на бисквити Мария.
Ходих до Лили онзи ден с намерението да си купя боя за коса и да участвам в играта, но рафтовете бяха празни 😱 имаше 2-3 нюанса русо само.

Общи условия

Активация на акаунт