Томболи , игри, конкурси и подаръци, анкети.Тема 120 - март 2022

  • 108 423
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 485
❤🤍ЧНБ
Нека март е успешен и щастлив. Аз ще участвам в играта на Буено. За февруари нямах и една награда, но и не съм играла много.

# 31
  • софия
  • Мнения: 2 911
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и засмени!🌷🍀❤
Надявам се март да е печеливш, защото януари и февруари не бяха.
От новите игри ще се включа в Орео, Буено и Суит плюс.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 005
Честита баба Марта!
Опитвам се да регистрирам кодове на киндер буено, но не се получава. Приема кода, но снимката не се качва. Някой друг опита ли?
Също така моля за линк за играта на zewa. Откривам само някакви стари с търсачката.

# 33
  • Мнения: 2 862
Аз регистрирах 6 кода в буено успешно

# 34
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Честита баба Марта! Късметлийски месец на всички!

Alex99, благодаря за отговора за София Мел. Успях да се регна, обаче стана само от компютъра. Викам си, че пак някой ги е хакнал, да си нагласи наградите. Joy

# 35
  • Мнения: 36 468
Не,Петя.Регистрацията е в кайта на Кока кола.Играта се проведе 2 поредни години(аз поне за толкова знам) с участващи разфасовки от 2л.Като казахте за жалбите се сетих нещо.Нали съм пуснала към КЗП и се чудех дали ще ми пратят машината за пуканки,която спечелих😂😂😂

Тази за която написах е от началото на миналата година (тогава взех тостерите). А иначе и преди имаше подобна игра - спомням си, че в първата игра можеше да се отиде във всеки магазин от изброените в правилата, а във втората игра излизаше ваучер за определен магазин (примерно само за Зора или само за Технолукс) и това беше проблем.
Но, да - може да не е била на приложението. Може да я бъркам с играта на Фешън дейс, която беше на приложението.

Не мога да отворя сайта на Киндер от телефона си - пробвах няколко пъти - крашва и ме връща на началния екран.

# 36
  • Мнения: 444

Здравейте, група! Благодаря ви, че ви има!
Да попитам Орео не трябваше ли от днес да им е играта? Сайта им не се отваря още.

# 37
  • Мнения: 5 384
Благодаря! Късмет и хубави награди да има! От днес е Буено, записах се с 2 кода .

Последна редакция: вт, 01 мар 2022, 11:04 от *Камея

# 38
  • Мнения: 3 020
Честита баба Марта!
Опитвам се да регистрирам кодове на киндер буено, но не се получава. Приема кода, но снимката не се качва. Някой друг опита ли?
Също така моля за линк за играта на zewa. Откривам само някакви стари с търсачката.

За Зева откривам това https://www.spechelinagradi.com/2022/03/specheli-nagradi-zewa.html

Орео се засилих да купувам, но като не мога да отворя сайта и да видя наградите и се отказах за сега.

Буено са намалени в Кауфланд и разбира се няма ни един с промоционална опаковка, отикват си пак старите, ще търся по малките магазинчета.

# 39
# 40
  • Мнения: 1 966
Честита Баба Марта! Бъдете здрави! Flowers Four Leaf Clover
Благодаря за новата тема, Захарче!
Нямам търпение да получа проектора от Прингълс. Heart Eyes За колко време пристигат? Сега установих, че забравих да си снимам правилата, а играта е свършила и не се зарежда вече. Ако някой ги има, ще съм благодарна да ми ги прати.
Доста игри с покупка свършиха вчера и чакам тегленията. Успях и в София мел да се включа в последния момент, въпреки че сайта имаше проблем. Две рецепти вече ми отхвърлят и не знам къде е проблема. Пишат причина непълно съдържание, грамажи или описания, но всичко си имаха и пак ги отхвърлиха. И както са вдигнали цената на брашното, май за последно участвам при тях (и без това не ме теглят).
Много желани награди да спечелим в темата през март! Късмет на всички! Nature High Brightness

# 41
  • Мнения: 1 387
Благодаря за новата тема и честита Баба Марта! Дано ни донесе повече награди!

# 42
  • София
  • Мнения: 11 566
Нямам нито една награда за февруари, а играх много в какви ли не игри и гувауеи, то от началото на годината има само една. Дано март ми е на късмет, с покупка чакам вече само Пингуи, Престиж, Рафаело. Ще се включа в Лили, ХШ, Буено, Орео и Суит плюс.

# 43
  • Мнения: 1 260
Честита Баба Марта! Здраве и късмет! Благодаря  на Захарче  за новата  тема!  През февруари се записах само с свредлата и битове от Каменица.  В Активия се включвах всяка седмица, но тази чаша все ми бяга. Чакам с нетърпение още няколко дни да ми свърши карантината и да се включа в новите игри.

# 44
  • Мнения: 1 024
И аз ще все включва в суит + и киндер буено, въпреки че до сега не съм печелила от тях

Общи условия

Активация на акаунт