Томболи , игри, конкурси и подаръци, анкети.Тема 120 - март 2022

  • 108 398
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 440
  • София
  • Мнения: 3 006
О вече нищо в мизерната природа на някои индивиди не би ме учудило. Но се надявам дори да не могат да спрат поръчката, Кока Кола поне тук да  си признае грешката и даде нови ваучери. Аз не съм спечелила и съответно не съм потърпевша, но на ваше място бих се разправяла с тях до дупка. Тук вече няма как да се измъкнат.

# 1 441
  • Мнения: 1 133
Мислех, че нищо не може да ме изненада, но това е върха. Колко трябва да си жалък, за да направиш нещо такова. Ужас, дори не го проумявам.

# 1 442
  • Мнения: 1 039
Аз съм в шок!Какви хора има?Много гадно!Дано да ти съдействат бързо озон!

# 1 443
  • Мнения: 1 045
Тия от кк или са изключително плоски, или го правят нарочно! А онези, които пък могат да си помислят да крадат кодове, е не им ли идва на ум, че може да се разрови и да се види кои са. Такава излагация за един ваучер, колко ниско може да падне човек?! Срам и позор!
Току що получих известие от Спиди за стек бира, от второ теглене съм в Загорка.

# 1 444
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Аз по- скоро се изумявам на тъпотията на КК. Че не им е и първи гаф това. Спомням си с резервациите за отстъпка в ресторант каква мъгла беше.. А иначе в кк сигурно играят тийнове и всякакви събирачи на капачки и изобщо не се учудвам,че са гепили кодове.
За протокола, не ми за звънят нито от Рафаело, нито от Кундера.. Май нищо не чакам от никъде. Не ми харесват и игрите и наградите напоследък.

# 1 445
  • Мнения: 873
Айде и ние... Нямаме ваучер от Озон вече. Това е върхът на тъпотия та. Бясна съм

# 1 446
  • Мнения: 191
Като ви чета немога да повярвам,че са качили ваучерите,който са подарък от озон. Гледам на другите награди кодове на колата, а за ваучерите самите номера на ваучера пълен УЖАССС. Радвам се,че веднага си ползвах ваучера,че мислих да изчакам за 1 юни да взема подаръци на децата.
Потресена съм.

# 1 447
  • Мнения: 873
Да и ние за подаръци щяхме да го използваме.... Току що писах на Озон, ще правят справка. Ако има и други, да пишат бързо, преди да са завършили поръчките с откраднатите ваучери

# 1 448
  • Мнения: 1 158
https://www.libresse.bg/promotsii/otkrii-zhenata-v-sebe-si-s-libresse/
Ето на това попаднах снощи, докато търсех правила на играта във инстаграм.
А за хорската наглост спор няма, но как им е дошло на ум да го направят?!? В случая обаче са си виновни от КК според мен.

# 1 449
  • София
  • Мнения: 3 006
https://www.libresse.bg/promotsii/otkrii-zhenata-v-sebe-si-s-libresse/
Ето на това попаднах снощи, докато търсех правила на играта във инстаграм.
А за хорската наглост спор няма, но как им е дошло на ум да го направят?!? В случая обаче са си виновни от КК според мен.
Либрес с всяка следваща игра ме учудват как ги избират тези сайтове (особено онези с бельото дето се чакаше с месеци) направо ме отказаха да играя в техни игри. Според мен това са измислени сайтове на служители на рекламната агенция. Този с тюрбаните ме уби. Ми то няма какво да поръчаш, гледах, гледах и не повярвах на Ушите си.

# 1 450
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Избягах си 12те килметра и е време да ви пренеса в новата тема!
Нека я изпълним с много позитиви и желани награди!!!

# 1 451
  • Мнения: 2 862
Честит нов месец на всички много награда и игри през новият месец аз ще се включа в либрес за сега играя също и в киндер буено дано ме изберат ето и една игра. вhttps://www.svogeshokoladi.bg/promo/

Общи условия

Активация на акаунт