Томболи , игри, конкурси и подаръци, анкети.Тема 120 - март 2022

  • 108 468
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 1 406
Да не е от поръчка в Глово?

# 1 396
  • Мнения: 1 158
Отчаяна съм от към печелене на награди. Мъжа ми сутринта ме изненада с нов телефон без повод. Доволна съм от "печалбата" . 😃😂 Реших да се похваля и аз. Пак си е нещо.....

# 1 397
  • Мнения: 219

Значи и тук са се активирали същите измамници като в играта на ''ПРЕСТИЖ'' 96.Ейййй,не се спират вече тези.

# 1 398
# 1 399
  • Мнения: 1 890
Благодаря, че споделихте. Най-сетне игра с покупка на кучешка храна. Лошото е, че коментарите за уреда не са особено добри.

# 1 400
  • Мнения: 1 262
Наградата ми от Zewa от първо теглене. В еко партнър свърши ли играта ,защото не мога да сканирам вече кодове ?Показва ми ,че не регистрирана опаковката ,но не ми начислява код за одобрение.

# 1 401
  • Мнения: 577
В DM от днес

# 1 402
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Сестра ми се похвали, че вчера са и звъннали от Рафаело за ваучер за бижута.
На мен никой не ми звъни, нито от Рафаело /3 участия/, нито от Пингуи /4 участия/.
Обаче, да се похваля за друго Simple Smile
Обикновенно пазарувам за игрите от кварталното малко магазинче, което много стриктно и точно си изписва артикулите на касовия апарат. Момичето ме познава, защото все и разправям кое за каква игра го взимам, разделя ми покупките на касови бележки, както аз поискам и ми угажда на акъла. Понякога и казвам, зареди еди какво си, защото започва игра с тях и тя зарежда Simple Smile Днес, като отидох да понакупя още малко Орео и Кит-кат /че игрите свършват/, ми се хили и ми разправя, че когато днес дошло бусчето със сладките неща, за да я зарежда, видяла вътре касичка на Милка и си изпросила две, едната за нея, другата ми я подари с голяма усмивка.
Много е готина касичката! Не си спомням през годините да е имало някаква игра с такава награда.
Ето я:
Скрит текст:

# 1 403
  • Мнения: 3 141

Бургаско - от утре , 1 април https://burgasko.bg/promo

Период на играта : от 01.04 до 31.05.2022г.

Награди - Моментни:
3000бр. Плажна кърпа Бургаско - 3 кода ( по 49-50 на ден )
400бр. Плажен чадър Бургаско - 5 кода (по 6-7 на ден )

Томбола всяка седмица:
40бр. Надуваем каяк - 10 кода ( по 5 на седмица )

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 16:16 от Станимир Иванов 641942

# 1 404
  • Мнения: 1 457
Участвам само веднъж в sweet plus, дано излезе късмета от там.
Сега ще се включа и в Персил. Имам нужда от прах, ползвам го така или иначе. Имам си и робот, но още един не е излишен Grinning

# 1 405
  • София
  • Мнения: 573
Бургаско хич не ме блазнят с тези награди- ще ги пропусна с удоволствие.

# 1 406
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
За Бургаско-като гледам, май са останали от миналата промоция наградите. 😁😁

# 1 407
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Бургаско хич не ме блазнят с тези награди- ще ги пропусна с удоволствие.

И аз със сигурност. Не свършиха ли тези чадъри и кърпи? Всяка година едно и също.

# 1 408
  • Мнения: 1 427
Да, като миналогодишните са наградите в Бургаско. Тогава спечелих кърпа и два чадъра, ще се включа пак ако намеря бира с кодове. Онзи ден обиколих Метро, два Кауфланд в Пловдив и нямаше с кодове.

От Рафаело и Пингуи нищо Sad

# 1 409
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
В Сливен вече има от промоционалното Бургаско-кенчета на 0,89лв. Wink

Общи условия

Активация на акаунт