Томболи , игри, конкурси и подаръци, анкети.Тема 120 - март 2022

  • 108 523
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 2 122
Не мога да се регистрирам в Киндер шоколад. Има полета за вход, но не и за нова регистрация!
Има ли го и при някой друг този проблем?

# 1 381
  • Мнения: 3 021
Не мога да се регистрирам в Киндер шоколад. Има полета за вход, но не и за нова регистрация!
Има ли го и при някой друг този проблем?

Има си страница за регистрация, но май на телефоните не може да се кликне линка.

Ето го: https://www.kinder.com/bg/bg/xp/bueno/register

# 1 382
  • Мнения: 58

Току що и на нас в магазина ни докараха от промоцията на момент. Обаче пропуснах обяснението

# 1 383
  • София
  • Мнения: 3 099
Благодаря ви за подкрепата!

Профили zuzu70 & qnkokostov са забранили лични съобщения и не мога да ви отговоря.

# 1 384
  • Мнения: 275


Това е лъжа нали?

# 1 385
  • Мнения: 1 917
И аз съм с чаша от Хел. Участвахме с много бележки, поне една печели. Дребно, но приятно.

# 1 386
  • Мнения: 1 059
От Киндер Пингуй звънят с 200 лв ваучер е мъжът ми Simple Smile

# 1 387
  • Мнения: 641
Ние ще ходим на кино с детето, спечелихме си билети днес от Инстаграм.
Чакам и още една награда боя за коса и кутия с козметика.

# 1 388
  • гр. Раковски
  • Мнения: 281
Честито на всички печеливши. И аз влизам да ви споделя, че на приятелка днес са се обадили за ваучер за ролери от Киндер Пингуи. Там не се включих, че май не ме грабнаха наградите, но пък в буеното мисля да понатрупам някой код /и килограми 😂/

# 1 389
  • Мнения: 7 298
Толкова е неграмотно написано, че дори и да е превод с гугъл транслейт, не бих си и помислила да е истина.

# 1 390
  • Мнения: 2 018

Току що и на нас в магазина ни докараха от промоцията на момент. Обаче пропуснах обяснението
вижте ситния шрифт най-долу.

# 1 391
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Толкова е неграмотно написано, че дори и да е превод с гугъл транслейт, не бих си и помислила да е истина.


От километри личи. Лъжа и измама.

# 1 392
# 1 393
# 1 394
  • Мнения: 2 018
Някой знае ли каква е тази кампания? Преди малко си видях дигитални портфейл и се зачудих това пък от къде дойде. 🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт