Кралски работи и клюки- март 2022

  • 62 853
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: X
Много ми харесват и двата сета на Матилде. Зеленото и отива и този път едрите цветя на роклята не стоят пеньоаресто.


А тази снимка ми е любима:

Тук изглежда 10 години по-млада. Действително трябва да раздвижи прическата.

# 1 411
  • Мнения: 16 872
Кеймбридж са пуснали снимки от пътуването
(Преди няколко дни)

# 1 412
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077
София днес. Качвам я защото страшно много ми хареса шала. Цвета е великолепен.


Близнаците на по-близка снимка. Сладури

# 1 413
  • Мнения: 4 966
Много е хубава София, стилна дама е.
Роклята с едрите цветя на Матилде, не ми харесва единствено заради цветовата комбинация, но дизайнът е интересен.

# 1 414
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077
Много тъжна и емоционална изглежда Максима вчера въпреки  усмивките.
Представям си колко и е било трудно, но и важно да говори за сестра си.
https://adelswelt.de/prinzessin-alexia-sucht-hilfe-beim-therapeuten/

# 1 415
  • Мнения: 8 898
Много тъжна и емоционална изглежда Максима вчера въпреки  усмивките.
Представям си колко и е било трудно, но и важно да говори за сестра си.
В очите на Максима винаги има една тъжна нишка, колкото и да грее усмивката ѝ. Не знам дали тази тъга в очите ѝ се е появила след смъртта на сестра ѝ (няма пълни 4 години оттогава) или си я носи отпреди, заради неприятностите около баща ѝ.

# 1 416
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077
Много тъжна и емоционална изглежда Максима вчера въпреки  усмивките.
Представям си колко и е било трудно, но и важно да говори за сестра си.
В очите на Максима винаги има една тъжна нишка, колкото и да грее усмивката ѝ. Не знам дали тази тъга в очите ѝ се е появила след смъртта на сестра ѝ (няма пълни 4 години оттогава) или си я носи отпреди, заради неприятностите около баща ѝ.
Блу беше ми направило впечатление това че очите и не се смеят както преди, но не знаех за случилото се със сестра ѝ. Знаех само за тази на Летисия.
Тогава се разрових,гледах интервюта и четох статии и определено е след трагедията.
Дори вчера казва, че никой от тях не е подозирал колко е страшно положението с депресията на сестра ѝ и до какво ще доведе.

# 1 417
  • Мнения: 13 191
Цитат
Аз съм от тези, дето оправдават Хари, че не дойде!
Как ще дойде, като всички знаем колко са уважавани там със съпругата му
За да те уважават, все пак трябва да го заслужиш. Хари най-много се оплаква, че не са го подкрепили като са нападнали журналистите жена му. Само дето той е пълнолетен и може да го направи сам. А "нападението" не беше нищо особено. Американските артисти ги жулят много повече. Само смешни обсъждания на дрехите, държането на ръката и мотането по събития. Нищо чак толкова жестоко. Истински нападана е Камила. Побърквали са и Кейт - майка, произход, професия, поведение, дрехи, връзка и постоянно по петите и`. Мегън няма снимки от неофициални събития.
Да кажем, че той много си е изпатил от журналистите чрез майка му. Нищо че в повечето случаи тя ги е търсила. И че е майка и на брат му.
Изненадващото е, че знаейки колко много боли да те обсъжда пресата, бягайки от КС заради тази публичност и коментари, си позволи да постави семейството си в същото, дори много по-лошо положение - вкара ги в устата на пресата, без да дава доказателства, без дори да посочи кой е виновния, така поставя абсолютно всички под съмнение и в позиция да се оправдават без вина. И това - в момент, в който дядо му беше в болница.
Да те оплюят без доказателства пред цял свят - не всеки би го простил. Още повече, ако тези обвинения повишават в пъти риска за сигурността и живота на членовете на КС, които постоянно са сред хора.

# 1 418
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077
Летисия и Матилде в една гама днес.
Жесток сет на Летисия. Всичко ми харесва.





Якето е носено и от Леонор

# 1 419
  • Мнения: 13 770
Страхотна Летисия!
Малката продължава ли да учи в Англия? И няма ли някакви клюки за нея?

Разбрах защо не ми харесва Матилде. С нейната конструкция (голяма глава, късокръста и много дългокрака) и високите токове изглежда като качена на кокили. Освен това е с широк таз. Добре би било да коригира тези несъразмерности с дрехите, но тя явно или не може, или си се харесва така.

# 1 420
  • Някъде там
  • Мнения: 16 077
Страхотна Летисия!
Малката продължава ли да учи в Англия? И няма ли някакви клюки за нея?

Разбрах защо не ми харесва Матилде. С нейната конструкция (голяма глава, късокръста и много дългокрака) и високите токове изглежда като качена на кокили. Освен това е с широк таз. Добре би било да коригира тези несъразмерности с дрехите, но тя явно или не може, или си се харесва така.
Продължават и двете с Алексия Максимова 😀.
Клюки не съм видяла скоро и за двете, но аз не ровя, ако ми излезе в страниците които следя в иг тогава поглеждам.

За Матилде съм съгласна. На снимките които сложих одеве, си личи че с правилни тоалети изглежда добре.

Вики и Даниел  днес

Вчера имаше тя много готина снимка върху шала имаше снежинки и беше красиво, щях да я качвам и я изгубих.
И Максима от видеото за новата фондация.

Тук
https://www.instagram.com/p/Cbw2BEWDgOy/?utm_medium=copy_link 

# 1 421
  • Мнения: 8 578
Охо, Летисия е супер. Ама пак тези маски...

# 1 422
  • Мнения: 1 993
Много е дразнещо с тези маски, аз ако отида на събитие и видя известна личност, с която искам да се снимам с маска, няма да го направя...

# 1 423
  • Мнения: 16 872
Стари снимки

# 1 424
  • София
  • Мнения: 9 979
Ооооо, Летисия каква секси мадама е днес!
А тук грее...язък за маската.

Няма ли още папрашки от Мелбърн? Мери сама ли е в Оз?

Общи условия

Активация на акаунт