Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 9

  • 45 376
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Момичета,
В Шерев има ли опция таткото да присъства по време на раждането?
Благодаря!

# 16
  • София
  • Мнения: 22 923
Преди имаше, после като дойде вируса забраниха, в момента не знам как е.

# 17
  • Мнения: 70
Здравейте,може ли дамите,които следят бременността си и са раждали в болница Щерев да изкажат мненията си и да препоръчат лекар,който води консултациите им и при който са раждали?
Бих искала да направя биохимичния скрининг при тях и след това да продължа да водя консултациите си там.
Ако може също така да ме ориентирате и за цени,благодаря предварително!

# 18
  • Мнения: 745
Някой може ли да сподели мнение за д-р Яначкова? Колебая се дали да се запиша при нея.

# 19
  • Мнения: 70
Преди имаше, после като дойде вируса забраниха, в момента не знам как е.

А позволяват ли таткото да остава да спи при майката и бебето?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 409
Мен ми харесва др Яначкова. Обяснява добре, преценя според ситуацията. Последно преди 4 години съм ходила, не знам дали се е променила нещо.

# 21
  • София
  • Мнения: 22 923
Преди имаше, после като дойде вируса забраниха, в момента не знам как е.

А позволяват ли таткото да остава да спи при майката и бебето?
Преди пандемията можеше само ако е вип стаята. След това дори посещения няма, камо ли нещо друго.
При Яначкова не съм била, но само положителни отзиви съм чела.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 747
За следящ лекар мога да препоръчам единствено и само д-р Коновалова.

За д-р.Яначкова, остава си все така добър специалист ендокринолог, малко по надменна ми се видя последния път в сравнение с посещението ми от преди 3г, но пък диагноза, назначени изследвания и терапия, нямам забележки.

# 23
  • Мнения: 30
Здравейте,може ли дамите,които следят бременността си и са раждали в болница Щерев да изкажат мненията си и да препоръчат лекар,който води консултациите им и при който са раждали?
Бих искала да направя биохимичния скрининг при тях и след това да продължа да водя консултациите си там.
Ако може също така да ме ориентирате и за цени,благодаря предварително!

Препоръчвам с 2 ръце др. Манчев, като съм му пациентка от 2019г., той ми прави лапароскопия, цветна снимка и първата бременност следях накрая при него (тъй като беше инвитро), а сега с втората съм си отначало при него и пак ще ме изражда. Страхотен лекар. За бхс препоръчвам др. Калев и др. Чавеева от личен опит Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 22 923
Манчев от 2016 го помня и няма да го забравя никога. Ужасно отношение, каза ми, че имам инфекция, без да се излезли резултатите, какво чудо като излязоха- нямаше нищо. Но непрофесионалното му изказване беше нищо в сравнение с начина, по който ми говореше. 2 дни след прегледа при него не можех да спра да плача.

# 25
  • Мнения: 165
Манчев от 2016 го помня и няма да го забравя никога. Ужасно отношение, каза ми, че имам инфекция, без да се излезли резултатите, какво чудо като излязоха- нямаше нищо. Но непрофесионалното му изказване беше нищо в сравнение с начина, по който ми говореше. 2 дни след прегледа при него не можех да спра да плача.

В тази болница са се самозабравили... Аз подобно нещо преживях с Юнакова - тепърва ще опиша какво ни причини въпросното светило... много я лансират от болницата, но както някой беше написал тук за нея - тя едно пфу, въздух под налягане...

# 26
  • Мнения: X
За Манчев и аз нищо хубаво не мога да кажа. Беше дежурен, когато отидох за раждане, и докато дойде моят лекар ме разрева два пъти.
Наистина е на лично усещане. Отидете на преглед и ще решите дали ви вдъхва доверие.
Аз съм много доволна от Певтичев, въпреки че му мрънках за секцио, ме нави за естествено, беше супер адекватен и много ми помогна по време на раждането. Буквално той и акушерката родиха, аз се бях отказала Simple Smile

# 27
  • Мнения: 57
Аз също препоръчвам Манчев . Първата си бременност следих при него и родих сега и втората. Винаги се е държал приятелски с мен. Винаги гледа да ме успокой с мойте вечни драми. Нито веднъж от 2017 не ми е повишил тон или да ми е казал нещо да ме доведе до плач. Също и на мен без микробиология ми каза, че имам гъби . Пусна я все пак и се оказа точно това което той беше казал. Също така когато му се обаждах за изследвания винаги в рамките на 1 час е връщал обаждане и по телефона се е държал супер добре.

# 28
  • София
  • Мнения: 22 923
Ами значи стискайте палци да е в настроение и да сте му симпатична.

# 29
  • Мнения: 2 523
С неадекватното си следене Манчев уби моето бебе. Този трябва да му вземат лиценза. А да не говорим че толкова зле ми направи инвитрото че просто не мога да повярвам как може този да става със самочувствие и да се нарича лекар.
Нещастинк пълен.

Общи условия

Активация на акаунт