Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 9

  • 47 454
  • 765
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 718
На мен ми обясниха, че има пакет 3-ти триместър + раждане, мисля че беше 3700 лв общо с пакета за следене на последния триместър т е раждането излиза 3200 и било по избор, нормално или секцио! Питай по тел финансова информация или на каса и ще ти обяснят.

# 601
  • Мнения: 25
Здравейте и Маце благодаря за темата.

Бременна съм в почти 21г.с. , забременях спонтанно на 40год. като съм ходила на прегледи в Плевен при д-р Бодурска (която е страхотна) и сега в София в б-ца Лозенец. До момента се следих в Лозенец, но не съм доволна, последните два прегледа я нямаше (имаше спешен случай) и в края на месеца запазих час за д-р Коновалова.
Много се надявам да я усетя като моя лекар, защото ми писна от несериозно отношение.

Притеснява ме раждането, да не ми се оказва натиск за естествено (ако мога бих пробвала), но все пак съм вече на 41г. и не искам да рискувам с нищо.
Другото - в болничен съм още от началото 5г.с. който ми издаваха в Лозенец, ако/като се прехвърля при Коновалова ще има ли драма с болничните (нямам нерви и за това), знам че няма да ми стигнат дните и ще трябва и ТЕЛК да мина. Ще съм благодарна за всяко мнение и споделен опит Flowers Hibiscus.

Моето секцио беше по медицински причини и ми искаха да го докажа с документ от лекар. Абсолютно всичко влизаше в пакета (проследяване 2ри, 3ти триместър, раждане и неонатологично проследяване), който беше около 3500 лева.
Операцията мина чудесно, възстановяването също абсолютно безпроблемно, но съм и много по-млада, така че не знам. На тези години и операция и естествено, все ще е по-тежко възстановяването, но пък си струва. Ако трябва консултирай се с повече лекари, особено ако имаш някакви заболявания.
Натискът е само финансов, секцио по желание е много по-скъпо.

# 602
  • Мнения: 1 292
Момичета, тъй като ми предстои стимулация, (утре ми е втори ден), обадих се в клиниката, за да ме вместят при моя АРТ доктор (както впрочем е била уговорката ни). Утре обаче е в Сливница. Не можело да ходя там (така ми казаха). Да съм отишла и друг слециалист да ме види. Да, ама аз държа да съм при моята. Все пак очаквам да ми се върне обаждане, но не съм оптимист, защото девойката на регистратура ми каза "Ами ако си види въобще съобщението".... Въпросът ми е, ако утре ме види друг, това значи ли, че ще си назначи собствени медикаменти, което няма да е съгласувано с моята лекарка? Просто тази практика да не мога да се свържа при нужда, е безумна.

# 603
  • Мнения: 28
Момичета, тъй като ми предстои стимулация, (утре ми е втори ден),
Здравей, ще ти кажа при мен как е било, веднъж втори ден ми се падна в неделя, веднъж късно вечерта отидох, и в двата случая лекарят който ме преглеждаше се свърза с моя доктор по телефона и уточниха терапията..

# 604
  • Мнения: 1 292
Много ти благодаря! Поне вече знам, че така се процедира.

# 605
  • Мнения: 749
При мен пък не се случи така. Прегледа ме друг АРТ лекар и даже ми назначи терапия, която тогава ми се стори малко прекалена откъм дози, но важното е, че накрая се получиха нещата. Успех!

# 606
  • Мнения: 1 292
Coconut.water, аз много държа да съм при лекаря, който съм избрала, защото съм се опарила предишния път. А и този опит ще ми е за последно. Просто не искам някакви такива административни недоразумения да са фактори. Много се надявам да се свърже с мен, ако не - утре мисля да отида и да попитам дали ще е дежурна в петък, защото и трети ден става за старт. Чак тогава ще преценя дали да вляза при друг, и то зависи кой, защото не ми се иска да попадна на някои конкретни.

# 607
  • София
  • Мнения: 1 718
Аз бях на стимулирана инсеминация там и си бях при моята докторка, но знам че всичко се записва като терапия в профила ти и всеки друг лекар, който отвори досието ти може да види какво ти е предписано и да се свърже с твоята лекарка за уточняване при нужда.
Цитат на: Кукумицина
link=topic=1416731.msg46850130#msg46850130 date=1692785593
Момичета, тъй като ми предстои стимулация, (утре ми е втори ден), обадих се в клиниката, за да ме вместят при моя АРТ доктор (както впрочем е била уговорката ни). Утре обаче е в Сливница. Не можело да ходя там (така ми казаха). Да съм отишла и друг слециалист да ме види. Да, ама аз държа да съм при моята. Все пак очаквам да ми се върне обаждане, но не съм оптимист, защото девойката на регистратура ми каза "Ами ако си види въобще съобщението".... Въпросът ми е, ако утре ме види друг, това значи ли, че ще си назначи собствени медикаменти, което няма да е съгласувано с моята лекарка? Просто тази практика да не мога да се свържа при нужда, е безумна.

# 608
  • София
  • Мнения: 2 016
Лекарят ви не ви ли е дал телефон и да му пишете на вайбър? Оставам с впечатлението че се познавате добре с лекаря си и би трябвало да ви даде телефона си за контакт.

# 609
  • Мнения: 1 292
Ами не, в Щерев не дават личните си телефони по принцип. Едно време ми дадоха телефон в края на 8-ми месец. Simple Smile
Но както и да е, реших си казуса за момента.

# 610
  • София
  • Мнения: 23 034
Ами не, в Щерев не дават личните си телефони по принцип. Едно време ми дадоха телефон в края на 8-ми месец. Simple Smile
Но както и да е, реших си казуса за момента.

Зависи от доктора.

# 611
  • София
  • Мнения: 1 718
Да, така е, някои дават. Кардиологът им д-р Николов дава и АГ-то, която ми следи бременността, д-р Милчева, също даде.
С репродуктивната докторка можех да се свързвам само през централата, но не се сърдя, защото перфектно си свърши работата и успяхме от раз!

# 612
  • Мнения: 616
Потвърждавам, д-р Милчева и на мен ми даде телефон. А може ли да споделите коя е вашата репродуктивна лекарка? Може и на ЛС?

# 613
  • София
  • Мнения: 1 718
Може, разбира се, вече съм споделяла и тук - доцент Андреева.

# 614
  • Мнения: 616
Лейди Роуз, може ли да ти пиша на ЛС? Аз също съм при нея и имам няколко въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт