Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 9

  • 47 999
  • 765
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 435
Може да ми се смеете, ама аз си записах и втори час в Марковс, предния път втората ми беше там, чак третата бях при Чавеева, просто защото вече бях решила да раждам в Щерев. Таа тоя път понеже за щяло и нещяло ходя в болницата, че даже и полежах там, записах при Калев, но за всеки случай и час при Павлова Grinning

# 76
  • Мнения: X
Разбирам те. Все пак ФМ се прави в определени срокове и трябва своевременно да е записан сигурен час. Grinning

Аз лично, от общо шест ФМ, пет от които в Щерев, най-доволна съм била от тази в Надежда при д-р Панайотова. Страхотна лекарка, много обстоен преглед. Но последно като я бях търсила лекарката, беше по майчинство. Не знам дали се е върнала вече на работа и дали изобщо още преглежда в Надежда.

# 77
  • Мнения: 26
Може да ми се смеете, ама аз си записах и втори час в Марковс, предния път втората ми беше там, чак третата бях при Чавеева, просто защото вече бях решила да раждам в Щерев. Таа тоя път понеже за щяло и нещяло ходя в болницата, че даже и полежах там, записах при Калев, но за всеки случай и час при Павлова Grinning
И аз живот и здраве ще раждам в Щерев, и съм много доволна от д-р Калев при него ми беше на 31.03 първата ФМ ❤

# 78
  • Мнения: 758
Някой знае ли колко струва спермограма в клиниката? Търсих в ценоразписа, но не открих

# 79
  • София
  • Мнения: 2 435
https://shterevhospital.com/docs/default-source/default-document … 2022.pdf?sfvrsn=2
На втора страница долу има секция за тези услуги, зависи какво точно ще правите, предполагам.

# 80
  • Мнения: 758
Благодаря ви!
А по принцип за инсеминация предполагам се изисква разширена спермограма? Не коментирахме това с лекарката.

# 81
  • Мнения: 975
Дали някой има актуална информация за д-р Иван Димитров?

# 82
  • Мнения: 434
Случайно видях, че вече работи в частната Света София, на Мазнейкова, но не съм негов пациент, не знам нищо друго.

# 83
  • Мнения: 132
Дали някой има актуална информация за д-р Иван Димитров?

Д-р Иван Димитров се премести в Надежда миналата година, а след това отиде в Адела клиник. Аз се следя при него.

# 84
  • Мнения: 975
Дали някой има актуална информация за д-р Иван Димитров?

Д-р Иван Димитров се премести в Надежда миналата година, а след това отиде в Адела клиник. Аз се следя при него.
Дали можеш да ми дадеш информация как се записват часове и график. Ако искаш на ЛС , защото темата,е за Щерев . Благодаря ти!

# 85
  • Мнения: 1 070
Доктор Димитров е велик Човек. В един така труден момент три дни той не се прибра в къщи за да проследява състоянието на дъщеря ми. Нека бъде благословен за добротата си и отдадеността на професията. Поклон докторе!

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 11 799
Не е ли в Аделата вече? Или е и на двете места?

# 88
  • Мнения: 975
И във Адела и в Св.София не мога да разбера нито неговия график нито как се записва час , звънях във Св.София без да искам в клона им в Люлин и от там ми казаха че нямали нищо общо нито със Димитров нито със Св.София на бул.България, а в сайта пише че са едно цяло.

# 89
  • Мнения: 1
И във Адела и в Св.София не мога да разбера нито неговия график нито как се записва час , звънях във Св.София без да искам в клона им в Люлин и от там ми казаха че нямали нищо общо нито със Димитров нито със Св.София на бул.България, а в сайта пише че са едно цяло.

Аз се следя при него също. Просто се обадете в клиниката и си запишете час. Става бързо, лесно и за разлика от времето, когато работеше в Щерев, можете да си запишете спокойно час за следващата седмица без да се налага да чакате график за следващия месец.
Предполагам, ако се обадите в Света София (на България), ще можете и там да си запишете час (в случай, че преглежда и там).

Общи условия

Активация на акаунт