За тези, които четат любовни романи № 41

  • 46 584
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 2 325
А филма, който се снима по Този мъж,  ако правилно съм разбрала е спрян, защото почнали да снимат и нещо не им харесва актрисата, която са избрали за главната роля. Май нямали никаква химия с главния актьор и сега търся друга актриса.
Май са свършили снимките по тази книга https://www.goodreads.com/book/show/31038172-torn Егмонт защо не преведат тези книги.

# 646
  • Мнения: 4 047
Момичета, препоръчайте ми някаква книга с амнезия като главна тема. Спомням си преди години, че съм чела една на Harlequin (ли беше) за съпруга, която губи паметта си и от кучка се буди в болницата чиста като сълза. Съпругът й се готвеше да я разкара и въобще не вярваше на преподената й същност и я унижаваше, а тя в действителност не помнеше предишния си живот. Не си спомням заглавието, но ако вие имате предложение за подобна тематика - ще съм благодарна.
Под повърхностт на Никол Калева - българска авторка. Доста ми допадна https://www.ciela.com/pod-povarhnostta-nikol-kaleva.html

# 647
  • Мнения: 90
Момичета, препоръчайте ми някаква книга с амнезия като главна тема. Спомням си преди години, че съм чела една на Harlequin (ли беше) за съпруга, която губи паметта си и от кучка се буди в болницата чиста като сълза. Съпругът й се готвеше да я разкара и въобще не вярваше на преподената й същност и я унижаваше, а тя в действителност не помнеше предишния си живот. Не си спомням заглавието, но ако вие имате предложение за подобна тематика - ще съм благодарна.
"Огледален образ" на Сандра Браун, "Забравена истина" на К.А.Тъкър ,"Имението Дарингам " в първа книга имаш и амнезия на главния герой в момента се сещам за тези.

# 648
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Много харесах Сенките помежду ни и като видях, че ще излиза нещо на авторката, не мага да не споделя Simple Smile



Опасна мисия. Древна карта. Скрито съкровище.

Седемнадесетгодишната Алоса, капитан на собствен кораб, е изпратена на опасна мисия. Тя се оставя да бъде заловена от враговете си с една-единствена цел - да претърси кораба им за древна карта, водеща към легендарно съкровище.
Но между нея и целта ѝ се изправя неочаквана пречка - неподозирано хитрият и ужасно привлекателен пръв помощник, Райдън. Двамата се озовават в ожесточена хватка, едновременно изпитвайки търпението и способностите на другия.
Алоса е подготвила няколко коза в ръкава си, за които никой не подозира. А и знае, че няма пират, който може да спре Дъщерята на Краля на пиратите.

# 649
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Започнах тази поредица, отново мафиотска Simple Smile и много ми харесва. Сега съм на втората книга и изключително ме забавлява главната героиня, на която дори страшен синеок ирландски мафиот не може да затвори устата Simple Smile

# 650
  • Мнения: 554
Четейки за различни мъжки типажи, приисквало ли ви се е мъжът до вас да е друг, да се случи нещо в живота ви и т.н

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Четейки за различни мъжки типажи, приисквало ли ви се е мъжът до вас да е друг, да се случи нещо в живота ви и т.н

Не!

# 652
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Е ако избирахме мъже според любовните романи щяхме да си останем сами Laughing

# 653
  • София
  • Мнения: 30 186
Историята на Дийн и Роузи е хубава
Скрит текст:
(особено ако не знаеш какво става след 20 години  в друга книга)
,тогава е още по-интересна
Аз затова няма да я прочета на този етап.

Завърших "Аристократът", хареса ми. Ще започна Пънк 57, дано не е много колежанска.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Ще започна Пънк 57, дано не е много колежанска.
Ами...... стил Шен и Р.Кент. Мрачен, гневен младеж, мила девойка. Хубава е.

# 655
  • София
  • Мнения: 30 186
Ще започна Пънк 57, дано не е много колежанска.
Ами...... стил Шен и Р.Кент. Мрачен, гневен младеж, мила девойка. Хубава е.
И не си пишат писма през 2\3 от книгата + happy end?

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Не, писмата са преди Wink
Те не бяха ли в гимназията? Започнах да ги забравям вече

# 657
  • София
  • Мнения: 30 186
Не, писмата са преди Wink
Те не бяха ли в гимназията? Започнах да ги забравям вече
А, добре, че аз съм на стр. 5 Smiley

# 658
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Видях, че Сиела вече са я пуснали електронно.
И една друга книга загледах. Някой има ли отзиви за нея? Лорън Кейт - "Под всяко друго име".

# 659
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Видях, че Сиела вече са я пуснали електронно.
И една друга книга загледах. Някой има ли отзиви за нея? Лорън Кейт - "Под всяко друго име".
Ако е като падналите ангели ще е голяма скръб. Още помня скуката при обикалянето на главната из другите й животи.




Тайната подправка на любовта
Автор: Попи Андерсън
Една щипка от тайната подправка на любовта е достатъчна, за да превърне всяко ястие в кулинарен шедьовър…

Андрю Найт e собственик на шикозен ресторант и новата звезда на бостънския кулинарен небосклон. Преуморен от работа и ангажименти, той спонтанно решава да изключи телефона си и да предприеме кратко пътуване до Мейн, където да си почине. Но нелеп пътен инцидент го среща с опърничавата Брук Дей.

Брук ръководи семейния ресторант, който, макар и известен сред местните жители с вкусната си храна, е на крачка от фалита. Разположен на брега на морето, той е истинско бижу, но се нуждае от сериозен ремонт и от реклама, за да привлече повече туристи.

Андрю подхожда с големи резерви към ресторанта на Брук до момента, в който опитва приготвените от нея ястия. Почувствал се отново вдъхновен от готвенето за пръв път от дълго време насам, той предлага на Брук да ѝ помогне да спаси ресторанта си. Но пропуска една малка подробност – не споделя с нея кой е и с какво се занимава…

А как ли ще реагира Брук, когато разбере истината?

Общи условия

Активация на акаунт