Любители на кучета - 127

  • 29 712
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 697
Честит рожден ден на Гинчето! Страхотна рокля си има Hug да е здравичка, все така красива и много да ви радва!

Скоро ще станат три седмици от разглнването на Мейпъл, вече е към края и се надявам скоро да приключи. След месец и нещо смятаме да я кастрираме , даже да си кажа че нямам търпение, че сега ми е доста неспокойно като я разхождаме(разбира се на къс повод и с повишено внимание).

# 676
  • под тепетата
  • Мнения: 9 577
Леле, Гинче, много си джиджана! Особено фльонгата Satisfied Да си здравичка и все така кипра!
 Леон, мислим те с Ози и Лео!
Катрин, цяла група в детска градина си имаш Smiley  Не мога да си представя колко грижи и усилия полагаш, за което само мога да ти се поклоня!

# 677
  • Мнения: 5 097
Честит рожден ден, Гинче! Heart Eyes Да слушаш и само от време на време може малки белички! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 678
  • София
  • Мнения: 8 610
Джини, слабост моя, перчем любим! Много да те слушат човеците ти и много да се учите взаимно на любов, живот и всичко ценно! И много торти, и още по-джиджани рокли да ти носят!!!

# 679
  • Мнения: 2 475
Честита да е  чаровна  Гинче!Снимката с роклята е за фото конкурс, уникална!Толкова е сладка- миличката рожденичка.  Леон , Кришка-обичаме ви, стискаме палци!

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 2 424
Изпуснала съм прекрасната рожденичка! Здрава, гиздава и обичана да е порасналата Джини. Страхотен тоалет и торта!

# 681
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Честит Рожден Ден, хубаво Гинче! Все така обичана и джиджана да си! Много здраве и дълги години да сте заедно с твоите хора!
Мокър нос от нас:

Последна редакция: сб, 16 апр 2022, 23:48 от Кришка

# 682
  • Мнения: 2 698
Ауу каква сладка рожденичка,с още по-сладка рокличка 😍
(Едвам чакам да стане време за черееееши 😱)
Жива и здрава да ви е Гинчето,и още дълги години да ви радва и да ви прави компания!🎂🥳

# 683
  • София
  • Мнения: 7 812
Честит рожден ден на адашката от Джинката и мен, да е жива и здрава още много години, още много такива торти да хапне и още много хубави подаръци да получи!

# 684
  • София
  • Мнения: 14 348
Аз съм будна по никое време, но имахме среднощна драма. Явно яко съм се мятала и избутах ММ от кревата. След като кротко се изнесох да пия кафе, кучето се качило в леглото (не му е разрешено) и мм го беше прегърнал и му говореше 🤣. То верно сме почти еднакви на кила и ръст с бебето, ама все пак той е по-космат от мен 🤣.

# 685
  • Северозапада
  • Мнения: 5 494
Жива и здрава да е Джинка!

# 686
  • Мнения: 297
Здравейте! Имам следното питане - в петък вечерта намерихме забит кърлеж, който не мърдаше. Понеже всеки месец даваме нексгард спектра решихме да изчакаме да изсъхне (около 48ч пише че отнема да ги убие). Преди малко реших да видя какво е положението, намерих кърлежа между самата козинка и като подухнах падна. Притеснява ме фактът, че вероятно не е бил мъртъв и е стоял забит ден и половина. С нексгард никога не сме имали проблем. Вече 2-3 пъти сме намирали забит кърлеж, който беше изсъхнал и си падна.

# 687
  • Мнения: 2 698
То това е идеята на тези лекарства.Като се забие и всмукне от кръвта,да умре и да изсъхне.
За да не се забиват,няма какво да се направи.Каишки,пипети,репеленти-почти никое не действа на 100%.Давайте си Нексгарда,ако ще сте по-спокойни сложете и пипера,или каишка,ако е възможно при разходка не влизайте в големи треви и колкото толкова.Просто е неизбежно.Сега им започва сезона 😁
Аз за 2 години само веднъж съм намирала кърлеж и той беше изсъхнал по същия начин.
След като съм взела мерки,няма какво повече да направя.

# 688
  • Мнения: 297
Ами не беше изсъхнал, това ми е притеснението, а не че се е забил…

То това е идеята на тези лекарства.Като се забие и всмукне от кръвта,да умре и да изсъхне.
За да не се забиват,няма какво да се направи.Каишки,пипети,репеленти-почти никое не действа на 100%.Давайте си Нексгарда,ако ще сте по-спокойни сложете и пипера,или каишка,ако е възможно при разходка не влизайте в големи треви и колкото толкова.Просто е неизбежно.Сега им започва сезона 😁
Аз за 2 години само веднъж съм намирала кърлеж и той беше изсъхнал по същия начин.
След като съм взела мерки,няма какво повече да направя.

# 689
  • тук-там
  • Мнения: 5 879
Съглсна с Мери! Мъртъв е бил, иначе няма да падне.
Честита да е Гинчето!
Ре, големи сте образи вкъщи!

Общи условия

Активация на акаунт