бихте ли ...?

  • 1 591
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нани, това последното ще го напишеш ли в посланието?

# 16
Преди известно време прочетох някъде ... или поне така си мисля, следната мисъл:

"Живота губи смисъла си, когато се събудиш и от сърцето ти стърчи дръжката на нож, забита от човека, когото обичаш"

Мисля, че ще ти свърши работа.

# 17
  • Мнения: 639
Добре де, за разследващите - говоря за мъжа си, помоли за прошка и я получи, обичаме се  и всичко е 6 , обаче на мене още ми горчи и искам да му покажа колко много ме боли ...
Ерика - няма да го напиша, а ще му разкажа за случката с мен и баба ми и на финала е посланието "не си играй с неща които могат да убиват" . Пак убиването е в преносен смисъл..

# 18
  • Мнения: 2 956
Абсолютно напразни усилия са това. Ако въобще човекът се светне, че това е поучителен подарък, най- много да му стане супер досадно. Никой не обича да го поучават, а мъжете многооого мразят да им се напомнят грешките.

Мдааа  Peace

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Все повече почвам да разбирам.
Ами как да ти кажа, аз на празника си не бих желая упреци, обяснения и разяснения. Не знам как е твоя мъж и какво очаква от празника си. Не зная и как ще го празнувате.
Ако сте сами, по-добре си го изкарайте весело, разправиите и уточненията- после, няма да избягат.
Ако сте с други хора- пак по същия начин.
Ти как би реагирала ако на твой празник се случи нещо подобно? Не би ли ти убило настроението (най-малко)? Недей. Има си време за всичко.
Аз не бих.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 937
С посланието да не го използва никога за забавление, а само когато реши да убива ...

 rotfImbo
Колко мелодраматично!

По-добре послушай Ерика!
Подаръка преди всичко трябва да носи удоволствие! И на ножът може да се зарадва човека, ако не му разясниш символиката.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Карън, взе ми думите от устата.  Laughing
Или си простила, или не си простила. От тук нататък всякакви намеци, "подаръци" и пр. само скофтят нещата. При това, не в твоя полза. Confused
Зарови умрелия плъх и му купи нещо свястно на човека.
Пък ако има следващ път, тогава си купи нож. Или базука.  Hug

# 22
  • Мнения: 1 761
Щом си простила недей да ровиш стари рани...
Гледай напред и вместо ножове по-добре му подари на човека една въдица,да усети,че наистина ти пука за него.Щото,мъжете,ако не са екстрасенси с особен дар,от разни подмятания,бабини разкази,елфи и подобни излияния съвсем се объркват.Ако искаш да му кажеш нещо-давай директно,ясно и конкретно.Да или да?

# 23
  • София
  • Мнения: 630
Добре де, за разследващите - говоря за мъжа си, помоли за прошка и я получи, обичаме се  и всичко е 6 , обаче на мене още ми горчи и искам да му покажа колко много ме боли ...


Да, и аз мисля, че всъщност прошката ти не е истинска. Няма нищо позитивно в това да му напомняш, само ще се върнете пак назад. Аз бих се опитала наистина да преработя проблема, а не само да го заявявам. Всъщност, ако се поставиш на негово място, как ще се почувстваш от така поднесен подарък?

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ако много ме е наранил, не знам коя земна сила би ме завлякла на празника му.


Споделям мнението, но все пак, ако по някаква невероятна причина отида, не, не бих. Защото не искам да разбира колко съм наранена и по този начин да ставам уязвима или да предизвиквам съжаление.


# 25
  • Мнения: 126
Все повече почвам да разбирам.
Ами как да ти кажа, аз на празника си не бих желая упреци, обяснения и разяснения. Не знам как е твоя мъж и какво очаква от празника си. Не зная и как ще го празнувате.
Ако сте сами, по-добре си го изкарайте весело, разправиите и уточненията- после, няма да избягат.
Ако сте с други хора- пак по същия начин.
Ти как би реагирала ако на твой празник се случи нещо подобно? Не би ли ти убило настроението (най-малко)? Недей. Има си време за всичко.
Аз не бих.
PeaceПодкрепям напълно Erica Purcell
Това все пак е празник за него и цялата тази история с този нож би развалило и неговото и твоето настроение,а пък ако съпругът ти е полкова злопаметен като мен Mr. Green не ми се мисли StopМного е грубо.
Е може би ако му го подариш просто ей така с това послание,в което можеш да включиш и нещо мило не би било толкова зле,но на рожденият му ден в никакъв случей Naughty
Това е мое мнение все пак,а ти решаваш Simple Smile

# 26
  • Мнения: 755
Бих отговорила със същият тип поучителен подарък. Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 797
 Не не бих. Ако сама(сам) не разбере, че съм наранена, бих се отдръпнала.

# 28
  • Мнения: 2 978
Защо му прости, пък сега ще му припомняш какво е направил? newsm78
И без това, предполагам, че достатъчно му глозга от вътре какво е направил!

Или прощаваш и забравяш, или само се мъчиш  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Въобще не бих отишла на празника, но ако все пак се налага-да бих!

Общи условия

Активация на акаунт