🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 25 401
  • 648
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 27 362
Прости им, оправда ги, но малко по-късно все пак каза, че е егоистично. Но като цяло добре го прие, а и така или иначе вече е вън от играта.



Йо на практика потвърждава думите ми за дългите полети, за които чух и от Владо и от Ваня. Та там са се запознали повечето. А някои знаем и от преди това са се познавали. Като Пейо и Драго, Илиян и Ванко и Ванко и Карин.










Бо изригва 😅

# 571
  • София
  • Мнения: 11 726
Обаче и Ваня го подведе. Карин не е изяла палачинки, а занесе сандвичи на племето, с които добре си хапнаха предвид, че Ифугао бяха гладни. Да, тя яде два пъти, не я защитавам, ама и от думите на Ваня излезе, че е било храна само за тях.

# 572
  • София
  • Мнения: 5 551
Изобщо не смятам, че половин сандвич повече, който е изяла Карин я е заситил или е повлиял на играта ѝ за дни напред. Това ми напомня на нещо от трети сезон на "Survivor US" (Африка), бяха отворили консерва с череши и се бяха разбрали всеки да си вземе една и изгубиха цялостното си доверие в един участник, който изяде две череши, въпреки че при неговите размери, това не го е заситило нито за част от секундата, дори си мисля, че беше рефлекс това, че взе две. Smile Добре, че нашите участници никога няма да попаднат на толкова труден терен, за мен условията в този сезон бяха най-трудните от началото на предаването, да не говорим, че тогава все още правилата на предаването не включваха дневна дажба ориз и дори вода, помня, че преваряваха една кална вода...

"Здравей, как си, ела"... Съжалявам, но не мога да го възприема сериозно, той очаква хотел, а не остров. Smile

Последна редакция: сб, 12 мар 2022, 15:12 от La Vikinga

# 573
  • Мнения: 6 285
Оле Африка беше брутална наистина.И този къдравия дето спечели.Вярно пиеха кална вода и беше адска жега.Така де преваряваха я,но едното племе два дена мисля беше без докато запалят огъня.Брутален сезон.Първите всички са разкошни.

# 574
  • Мнения: 11 830
Дали ще е нахално да опитаме да съберем на едно място достъпни и работещи линкове за стари сезони.. всякакви! За новопоявили се фенове, пък и за по-стари, ще е също удобно.

Наистина много хора въобще не са наясно със същността, нито пък са гледали преди, за жалост и някои участници.

# 575
  • Мнения: 3 768
От Африка помня не само калната вода, а и лъвовете. То затова лагерите им бяха заградени и имаха условие да поддържат огъня ден и нощ, за да не намалее драстично наличният състав.
"Къдравият, дето спечели" е един от най-симпатичните ми участници, много скромен и тих човек. Радвам се, че е спечелил битката с болестта и се надявам да е жив и здрав дълги години Итън.
От сезона с победителите, в който участва и той, за мен най-силният и трогателен момент беше един разговор с Парвати на острова на изгонените. Изключително личен момент и всеки път, когато си го припомням, се чувствам като натрапник.



Старите сезони в момента са изтрити и май никъде не се намират. Предполагам, че докато тече сегашният сезон всичко, което се качва, ще бъде изтривано скоропостижно.

Последна редакция: сб, 12 мар 2022, 20:33 от Дидичка

# 576
  • София
  • Мнения: 11 726
Ако качим линкове, ще ги изтрият. Нямам предвид постът тук, а ще блокират съдържанието.

Аз мога да дам линк на лични за 16 сезон онлайн гледане с бг субтитри.

Африка не съм го гледала, но Сървайвър много се е променил с годините. Това с имунитетите и коалициите и там не започва от началото.

Аз се радвам, че им дават вода, няма нужда да се рискува някой да умре.

# 577
  • Мнения: 3 450
Аз за Ивана си мисля на онзи остров. Едва ли я оставят вечер сам сама да стои. Всичко може да стане.

# 578
  • София
  • Мнения: 27 362
Оставят я, това е Сървайвър. Правилата са строги и се съблюдават, не е като в ИВ. А я приберат в някоя колиба на бялото Мите, я им вземат лиценза. 🙂



50 Shades of Purple,
За кои сървайъври питаш, за нашите или за американските?
Нашите са изтрити и ги няма никъде в нета. Но предполагам след финала на сезона ще се появят отново.
за американските не мога да помогна аз лично. Не съм ги търсил просто. Тук има хора, които ако искат да се потрудят могат да селектират и подредят нещата в един пост, ама си се иска работа.



Браво на Мила за този пост.
Веднага го шернаха, Денис, Йо и Бо





Любимците на Йо

# 579
  • Мнения: 1 420
Аз намерих един сайт, в който може да се гледат американските сезони безплатно онлайн, до 38 сезон са. Но не мога да го споделя, така ли?

# 580
  • Мнения: 9 700
БГ сезоните ( част от тях с лошо качество ) до скоро ги имаше събрани за гледане в ЮТ, но ги премахнаха. За американските сезони - повечето са налични в заливът на пиратите, но е нужно да се запасите с търпение, защото понякога няма сийд с дни. Но могат да се свалят оттам все още.

И видях една дискусия за играчите в БГ, който са изиграли играта както трябва. За мен играч изиграл перфектно сезон в България е Любомир Жечев.

# 581
  • София
  • Мнения: 11 726
Аз намерих един сайт, в който може да се гледат американските сезони безплатно онлайн, до 38 сезон са. Но не мога да го споделя, така ли?
Ако е чуждестранен, едва ли ще има проблем, ако е тракер, по-добре кажи името.

Аз не смея на моя, тъй като е български и се е случвало после да изчезне някое предаване така.

# 582
  • Мнения: 3 450
БГ сезоните ( част от тях с лошо качество ) до скоро ги имаше събрани за гледане в ЮТ, но ги премахнаха.
И това защо? Единствената причина, за която се сещам, е да ги има някъде платени. А то ги няма.

# 583
  • София
  • Мнения: 11 726
Не е законно да се качват, затова ги няма. За световните формати си плащат за определени години, в които могат да ги излъчват по тв и на платформа. Въпрос на права е.

# 584

Общи условия

Активация на акаунт