🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 25 391
  • 648
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Мнения: 11 828
~~Мария~~, страхотно!! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus Flowers HibiscusTwo Hearts

Да, аз знам, че българските ги няма в момента..

Тук има хора, които ако искат да се потрудят могат да селектират и подредят нещата в един пост, ама си се иска работа.
Дяволче, точно това ми беше идеята, но с взаимна помощ, да не се нагърбва само един. Но наистина ще е сложно и има опасност да не пребъдат във времето.

# 587
  • Мнения: 1 415
Bengun, 50 Shades of Purple, ❤

Последна редакция: сб, 12 мар 2022, 17:19 от ~~Мария~~

# 588
  • Мнения: 11 828
Diavolo, ако прецени, че е ок, може да го сложи на 1 стр.

# 589
  • Мнения: 6 276
Вярно че Итън боледуваше от нещо,виждала съм снимки по някоето време от болницата.40 сезон не съм гледала,май ще си го пусна.Благодаря за селекцията от всички американски сезони,за съжаление нямам време да ги гледам всички,може само финалите да изгледам.

# 590
  • София
  • Мнения: 35
Оле Африка беше брутална наистина.И този къдравия дето спечели.Вярно пиеха кална вода и беше адска жега.Така де преваряваха я,но едното племе два дена мисля беше без докато запалят огъня.Брутален сезон.Първите всички са разкошни.

Горе-долу на същия хал беше и Survivor: China, само дето там се киснеха непрекъснато в студена вода, и ги валеше почти през цялото време. Аз сериозно си мислех, че една от любимките ми - Кортни Йейтс (а.к.а. The Sassmouth) - нямаше да изкара до края, щото беше станала като ходещ скелет, но момата се оказа жилава.

Африка не беше много интересен сезон, с изключение на изритването на наглеца Силас Гайтнер...

# 591
  • София
  • Мнения: 1 891
Ей,пораздвижиха се нашите участници из социалките-Дяволо, благодаря ти за споделеното!
Изглежда някой ги е сръчкал,чакам и живи включвания.Трябва да вдигнат рейтинга на предаването,инак ще ни е за последно.
Аз пък изчетох някакъв спойлер във ФБ за финалисти и ...дано да не е истина.

# 592
  • София
  • Мнения: 5 551
Тони - един от най-скучините за мен победители, макар и двоен.

# 593
  • Мнения: 4 303
Ей,пораздвижиха се нашите участници из социалките-Дяволо, благодаря ти за споделеното!
Изглежда някой ги е сръчкал,чакам и живи включвания.Трябва да вдигнат рейтинга на предаването,инак ще ни е за последно.
Аз пък изчетох някакъв спойлер във ФБ за финалисти и ...дано да не е истина.
Я сподели спойлера интересно ми е.Може и на лични ако ти се занимава.

# 594
  • София
  • Мнения: 11 708
Още един линк от Надкаста с американските сезони, отворих два сезона, имаха английски и испански субтитри.

https://watchseriesstream.com/watch-tv/watch-survivor-full-online-39437.4877692

# 595
  • Мнения: 3 754
Вярно че Итън боледуваше от нещо,виждала съм снимки по някоето време от болницата.40 сезон не съм гледала,май ще си го пусна.Благодаря за селекцията от всички американски сезони,за съжаление нямам време да ги гледам всички,може само финалите да изгледам.

Имаше рак човекът. Излекувал се е, слава богу, след трансплантация на стволови клетки.
Откровенията му на острова в 40 сезон ме докарваха почти до сълзи. Клипчето, което пуснах по-напред в темата, за мен е най-въздействащият момент от сезона.

# 596
  • София
  • Мнения: 4 179
Ей,пораздвижиха се нашите участници из социалките-Дяволо, благодаря ти за споделеното!
Изглежда някой ги е сръчкал,чакам и живи включвания.Трябва да вдигнат рейтинга на предаването,инак ще ни е за последно.
Аз пък изчетох някакъв спойлер във ФБ за финалисти и ...дано да не е истина.
Я сподели спойлера интересно ми е.Може и на лични ако ти се занимава.

Напишете го в темата за спойлери, моля. И на мен ми е интересно.

# 597
  • София
  • Мнения: 27 341
В тази тема не искам да виждам спойлери, много моля.
Има си специална тема за спойлери, а и на фейса не вярвайте, пълно е с тролове. Пази се сериозна тайна този сезон и дори Туджаров няма инфо.

# 598
  • Мнения: 3 754
Е, голяма тайна се пази, няма що.
Маргарита веднага изтропа на майка си коя поред е отпаднала, и то пред човек от екипа, който хич и не реагира.
Спойлерите вече плъзнаха, може би скоро ще напускам темата. Много ми е хубаво тук с истински фенове на предаването, ама аман от спойлери.

# 599
  • Мнения: 9 700
Що е то силен играч в Сървайвър?

Общи условия

Активация на акаунт