🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 3 (06.03 - 13.03) 🌴

  • 24 590
  • 648
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 719
Нищо де, то и правилото е сравнително отскоро, от 3-4 години може би.
Аз съм ги гледала подред, но доста отдавна вече, пък и на маратон беше, та някои сезони сериозно ми се губят.

# 646
  • София
  • Мнения: 5 551
Има и още един фактор - еволюцията на формата.
Първите шест сезона на Сървайвър също много се отличават от следващите след десети ... Всичко това е време .. нормално е и в нашите сезони да има такава еволюция, въпреки, че в нашия Сървайвър тази еволюция е целенасочено търсена през този сезон най-малкото с каста на участниците, а не толкова спонтанна както се получи в Америка.
Съгласна съм за еволюцията, единственно мисля, че беше естествена с времето, а не спонтанна. Не съм гледала най-новите сезони на "Survivor US", но от това, което виждам, единствено имам проблем с лесното откриване на идолите там, стана малко тривиално и идолът не е идол, ами може да има още сто свойства, не казвам да върнат играта в начален стадий без обрати, но например вместо пет обрата - да ги сведат на 3.

# 647
  • Мнения: 6 202
Снощи пуснах 40 сезон,чак ми е странно да ги гледам остарели повечето,минали са 20 години все пак от някой участия.Хареса ми и нулевия епизод със силните моменти и коментари за предните сезони.Доста непознати муцуни видях.

# 648

Общи условия

Активация на акаунт