Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Март 2022 (Тема 19)

  • 91 984
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 9 464
Клеми, супер е Дубровнишката Ревиера! Blush

Мими, с Нерха ме удари в сърцето! Heart EyesПлаках когато бяхме в парка  на Синьо лято! Така ми стана носталгично за нашето си детство!  Моите деца ме гледаха и не разбираха, защо пък сега ми е тъжно! Нерха ми е топ-а в Малага! Михас също ми хареса много! Но Нерха, там ще ида пак, знам го!

# 751
  • Мнения: 28 435
Копче, много щастлива се почувствах в Нерха...казах на ММ, че ще дойдем пак, но на почивка, не на обиколка! Simple Smile
Като за последно на Скай Бара в хотела!




Последна редакция: пн, 09 май 2022, 18:48 от mimi.7299

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Щом се чудиш не ти трябва!

Спазвам този принцип не само за вещи,  но и за връзки с хора - ако имам колебания дали искам да сме близки , значи - не. Вече не си губя времето в безсмислени отношения.


Честити да сте, момичета, които сте били рожденички!
Изпуснах дългата пола на Магни.

# 753
  • Мнения: 7 694
Щом се чудиш не ти трябва!

Спазвам този принцип не само за вещи,  но и за връзки с хора - ако имам колебания дали искам да сме близки , значи - не. Вече не си губя времето в безсмислени отношения.

И аз спазвам това правило. И за хора, и за покупки. При последните давам втори шанс, ако са ми в главата след това- ако ги мисля, премислям, се връщам в магазина и ако тогава, вече на втори прочит, реша, че ми харесват и ще ми влезнат в употреба- действам. С времето все по- често в подобни случаи започнах да се убеждавам, че няма смисъл да си губя времето и да го мисля. Не ми е харесало от първия път- не е моето и точка.

# 754
  • Мнения: 2 077
Клеми, много си хубава! Вярвам ти, че е вълшебно в Котор и Дубровник и ние в списъка с дестинациите в най-близко бъдеще.
"Синьо лято" - еех. зарязвахме игрите щом почне поредния епизод! Мими снимките ти наистина пресъздават много добре това "синьо" лято!

# 755
  • Мнения: 2 749
Честито на патерица на рожденничките!
И малко завиждам на пътувалите за чудесните места. ММ почна ремонт и не се очертава скоро да ходим някъде. Освен ако не ме стегне прекалено капата и не направя някоя резервация. Тогава няма къде да ходи. 😂
А иначе от 2 дена се чудя на един пръстен, ама при мен чуденето ще доведе до там накрая да го взема. С хората не съм така - отсвирвам без проблем.

# 756
  • Мнения: 28 435
Мацки, купих си сандалки, с малък ток, в България ще ги снимам, много са меки и удобни!
И накрая романтичния Михас!


















Последна редакция: вт, 10 май 2022, 18:42 от mimi.7299

# 757
  • Мнения: 3 540
Ох тези бугенвилии 😍
Аз пък се чудих на два чифта и се прибрах без нито един 😂
На тези лъскавото ми беше в повече




И номер две, не знам защо много ми харесаха, но реших че ще ми подхождат след десетина години.



# 758
  • Мнения: 2 077
Магни, първите си харесах аз! Hug

# 759
  • Мнения: 2 768
Дубровнок и Котор са красива дестинация. За обикаляне с кола са. В залива на Котор ми остана сърцето. Преди локдауна се возихме Скопие - Охрид - Тирана - Дуръс - Шкодра - Котор - Будва - Дубровник - Плитвички езера - Загреб.
...
Изписахме 50 страници. Ще гледам да пусна нова тема. Имате ли идея за какво да си говорим в нея - новости в гардероба, форма за лятото, разкрасителните мерки за борба с пролетната умора, бански, рокли, сандали,...

# 760
  • Мнения: 12 473
Магни, търся си подобни, нюд, обаче без вериги и тн, изчистени, с отворена пета

# 761
  • Мнения: 3 540
Ангелче, точно веригите ме спряха и мен. Иначе са много нежни и елегантни. В магазин на Bata бяха, мисля да видя тук има ли ги налични и дали може да бъде махната тази част.

# 762
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Обожавам обувки в нюд. Моите десетки чифтове още си седят по кутиите на високо. Откакто се обзаведох с няколко чифта asics gel друго не обувам. За половин година отвикнах от токчета и за 10 мин. ходене ме заболяват краката.

# 763
  • Мнения: 3 540
Аз от години не ходя с токчета. Мога да издържа с часове в офиса, заведение, права или седнала, но за вървене избирам ниска обувка. И в този аспект да похваля лакостчетата - необувани освен в пробната, за четири дни минах 100 км ( според часовника на ММ) без никакъв дискомфорт.

# 764
  • Мнения: 4 513
Браво за километража и браво за лакостчетата. За мен те никога не са били символ на качество, ще взема да си променя мнението Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт