Опити за бебе

  • 5 326
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Ами млади сме.. аз съм на 24, той на 27г.
Попринцип наистина е 7месеца малко, даже гинеколожката ми каза, че до 7месеца е напълно нормално да не стане, тъй като 8години сме се пазили и тн.. но нали знаеш, че желанието е много голямо ии все бързаме..
Още малко и на мен ще ми писне, и ще спра да следя ову и тн. и все някога ще стане.
Благодаря за отговора!

Ние като правихме опити не се получаваше, защото все мислиш сега ще стане ли и други подобни мисли. Както и едно следене на ову “Ама днес няма да правим, утре ще правим, ама пък вдруги ден е по-вероятно да стане”. Един ден просто си казахме, че ще спрем с опитите пък когато стане и аз спрях да следя ову (от едно приложение на телефона го правих) и на следващия месец успяхме.

# 16
  • Мнения: 84
Littlemuffin - да ти кажа ли и при нас май така ще стане.. още малко търпение ии се отказвам с всякакви следения на ову и тн.
Само после ще ме е яд, че няма да съм хванала овулацията.
Но май наистина всичко си е до стреса и постоянното мислене за бебе.

# 17
  • Мнения: 65
Здравейте мамита и бъдещи майки! ❤
Моята история е следната, последното ми кървене беше на 26.01 до 31.01, през месец февруари нямах кървене като от 24ти започнах да правя тестове за овулация, пика след ову тест беше на 27ми. На 1 март посетих гинеколога ми, който каза, че яйцеклетката всеки момент ще се отдели.
От вчера 12.03 започнах да правя тестове за бременност и бяха с бледа втора черта, днес направих със сутрешната първа урина.
Въпросът ми е възможно ли е да бременност, изпарителна черта ли е, притеснява ме да не “куха” бременност или извънматочна тъй кро се начетох на всякакви неща.
И ако съм наистина бременна (а дано да е така, бебето е желано) според вас в коя седмица съм, защото с моя дълъг цикъл не мога да направя изчисление….. надявам се да може да ми помогнете 😊 благодаря предварително!
Теста изглежда положителен!Може да си пунете кръвни.

# 18
  • Мнения: 41
При нас ситуацията беше подобна..
От както 5години сме се пазили ,решихме,че искаме бебе и аз очаквах това да стане възможно най-бързо,което си е почти невъзможно 😀
Никога не съм си следила овулацията с тестове,единствено с приложение на телефона ,но тъй като съм с много силни менструални и овулационни болки просто знаех кога настъпва тя..
освен през тези 2 дни ,в които трае овулацията не спирахме да си правим секс ,когато ни се прави,отпуснете се повече и не го приемайте като задължение,това е моят съвет ,при нас така след 4 месеца опити се получи Simple Smile

# 19
  • Мнения: 168
desoko,  моята втора чертичка беше още по-бледа и от твоята, сега се гушкаме и приспиваме с невероятно сладка бебка ... за мен си бременна.

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 21:07 от Latyka

# 20
  • Мнения: 92
Ние от година почти пробваме за второ и от ноември спрях да кърмя. Като чуя съвет като “не го мисли и ще стане”,”правете го за кеф” и подобни направо ми се повръща. Това не е подкрепа,а ми звучи като подигравка към болката на хората.
Първото ни стана инцидентно,но явно с второто ще е зор, въпреки че доктора ми каза , че всичко ми е наред , но аз вече съм силно притеснена и отчаяна

# 21
  • Мнения: 290
Здравейте мили момичета. Темата ми е много интересна и искам да споделя с вас. Правим опити около 1г и 6м. И не става и не става. Доста четох напоследък и пише че е добре жената да приема фолиева киселина когато мисли за зачеване. Така за жената да ами за мъжа,  какво е хубаво да се приема като стимулиране на сперматозоидите.

# 22
  • Мнения: 491
Здравейте мили момичета. Темата ми е много интересна и искам да споделя с вас. Правим опити около 1г и 6м. И не става и не става. Доста четох напоследък и пише че е добре жената да приема фолиева киселина когато мисли за зачеване. Така за жената да ами за мъжа,  какво е хубаво да се приема като стимулиране на сперматозоидите.

Не съм чувала, че мъжът трябва нещо да приема🤔 Знам, че пушенето и алкохола оказват влияние

# 23
  • Мнения: 4 843
Само с фолиева киселина няма да стане. Доктор посетихте ли, какви изследвания са ви правени?

Общи условия

Активация на акаунт