КАУФЛАНД - тема 55

  • 41 198
  • 781
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 718
Точките на какъв еквивалент покупка съответстват?

 1 на всеки 10лв. според касовата бележка. То и така е редно да е, че иначе нищо няма да продадат.

# 766
  • Мнения: 54 917
Ами аз защо имам 8, за 42 лв. сметка?

# 767
  • София
  • Мнения: 23 058
Вчера сутринта ходих до Кауфланд, към 7.30ч. Имаше яйца. Купих една кора, нищо че са S, но ще ми трябват. За 6м. болничен качих килограми и от днес започнах японската диета. А там има доста яйца. Simple Smile
И за Великден, и за козунаци.....

# 768
  • Мнения: 4 823
Аз за 100+ нищо😥 В Банишора само за служители може след удостоверяване със служебна карта. Яйца от промоцията на кора нямаше.

# 769
  • София
  • Мнения: 23 058
На мен пари да ми дадат във филиала на Кауфланд в Банишора няма да пазарувам.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 07:41 от Amiamo

# 770
  • София
  • Мнения: 14 837
Видно е от бележката, както и от сметката на Дева - за 5 лв. - 1 точка.

Люлинския яко го преустройват, време беше. Но между стелажите не могат да се разминат две колички, толкова тесни са ги направили.

# 771
  • София
  • Мнения: 23 058
В Люлинският на паркинга ще има постройка или ще оправят асфалта?!  Дано скоро приключат с ремонта, че ми е любим филиал. Simple Smile

# 772
  • Мнения: 7 328
Ами аз защо имам 8, за 42 лв. сметка?
На 5лв-1точка.

# 773
  • София
  • Мнения: 14 837
В Люлинският на паркинга ще има постройка или ще оправят асфалта?!  Дано скоро приключат с ремонта, че ми е любим филиал. Simple Smile
Асфалтират.

# 774
  • Мнения: 473
Аз пък за Кауфланд и парола нямам.
Може би защото се регистрирах с Гугъл профила. И всичко много лесно стана.
За датата - не съм скролвала. Изучих се, с НМ членството. Stuck Out Tongue Winking Eye Като задържиш пръста на годината, ти се отваря падащо меню с години.
Работи си приложението, поне в нашия магазин.

Не знаех за този номер със задържането и като ми писна да скролвам, се направих по-млада с няколко години. Сега се опитах да коригирам датата на раждане и само тя не е активна за промяна Laughing Ами ще си стоя по-млада за Кауфланд Smiley

# 775
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 806
Как така няма палет в яйца??? Служителката нали ми каза : щом са на промоция, значи задължително е заредено.
Още ми държи влага от кофти отношението на тази госпожа. Кауфланд казаха, че се извиняват за ситуацията. Моля, пак заповядайте!
Те и сапуните Dove когато са на промоция ако не вземеш първите 2-3 дни, след това няма да намериш, особено ако са от хубавите аромати. Просто имат определени бройки за промоция и като се изчерпят, когато се върнат на старата си цена изведнъж пак се появяват.

Или пък корите за баница Мива-няколко пъти не мога да ги намеря в Кауфланд. Явно вече не се предлагат, понеже са по-хубави от прехвалените кори на Белла и повече се търсят.

# 776
  • София
  • Мнения: 3 180
Аз за 100+ нищо😥 В Банишора само за служители може след удостоверяване със служебна карта. Яйца от промоцията на кора нямаше.
На мен също днес ми отказаха да ми сканират картата в Перник. Само за служители било.

# 777
  • Мнения: 4 823
На мен пари да ми дадат във филиала на Кауфланд в Банишора няма са пазарувам.
Защо така?

# 778
  • Мнения: 485


Извинете, този Еър фрайър на Филипс заслужава ли си като 4.2 л. обем 150 - те лева (при наличие на 10 точки)?
Пише редовна цена 300 лева, което много ме съмнява.

# 779
  • shumen
  • Мнения: 18 235
В магазина в Горна Оряховица беше пълно с кори яйца намалени.Аз награбих една кора годни до 25.04.

Общи условия

Активация на акаунт